bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2012-01-11 15:52

annem meryemayanoglu 01 01 1959 erbişim doğumlu t c kimlik no 11005318694 03 29 2011 tarihinde bagkur hesabına 26.851 18 tl para yatırdık borçlanma günsayısı 6315 gün bagkura kayıt tarihi 04 04 1988 terk tarihi 10 01 2003 tarihinde terk etti nezaman emekli olacagı hakkında bilgi almak istiyorum
MADURİYETİMİN GİDRİRMİSİNİZ ?
Ziyaretçi

#2 KONYADA KEY ÖDEMESİ MADURU

2012-05-04 20:56

Ben 1983 yılında M.Eğitim Müdürlüğüne memur olarak atandım 11.11.1989 yılına kadar bu müdürlükte çalıştım sözkonusu tarihte'de bu kurumdan ayrılarak SSK.Konya Doğumevi Hastanesine atandım.1991 tarihine kadar adıma yatırılan Konut edindirme yardımı nı Konya Selçuklu ilçesi Malazgirt mahellesinde ki. Merva Sitesine koop. yaptırılan direye saydırdsım.Bu tarihten sonraki kon.Edind. Yardımını bir türlü ne ödeme listede gördüm nede üçretini aldım.2 kerede dilekçe yazdım bir türlü cevap alamadım ; benim Maduriyetimin giderilmesi için Gerekli işlemin yapılmasını Saygılarımla arz ederim. TC. 68119211830 SSK. kURUM SİCİLİM DE 076077

Ziyaretçi

2012-07-19 20:07

4+4+4 sistemi ile yanlızca Kastamonu ilinde birleştirilen okullar nedeniyle verimimizin düşeceğini düşünüyor ve bu uygulamanın ilimizden kaldırılmasını talep ediyoruz .
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

Ziyaretçi

2012-07-19 20:11

Ben 8. sınıfa geçen bir öğrencinin velisiyim. 4+4+4 sistemi nedeniyle Kastamonu ilinde okulların birleşmesi uygulaması yapıldı . Bu uygulama nedeniyle kafamız karıştı ve çocuğumun veriminin düşmesinin istemiyorum . Bu uygulamanın Kastamonu ilinden kaldırmasını talep ediyorum.
GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .
gülbahar anılır

#5 yeni terör yasasından faydalanmak istiyorum

2012-09-04 15:24

#4: -

31.07.1995 tarihinde bir mayın  kazası geçirdim kol sakatlıgı meydana geldi ailece terörden zarar gördük. bu konu hakkında çıkan yasadan bilgi edinmek istiyorum.bu konu hakkında bana bilgi verilmesi istirham ediyorum saygılarımla gülbahar anılır.tc. başbakanlıgına

can

2012-09-14 09:02

Ben Kahramanmaraş Sütçü imam İlahiyat fakültesinde okuyan 11IL2165 nolu öğrenciyim daha önce erciyes üniversiyesinde okuyordum ve orada hazırlıkta kaldım kahramanmarasa geçiş yapmak zorunda kaldım ama erciyese yatırmıs oldugum harç parasını(514TL)yi alamadım gereginin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

#7 suriye

2012-09-28 18:33

başbakanım biz zor şartlar altında okuyalım üniversiteye girmek için siz de suriyelileri alın üniversitelerimize ben her gün okuldan cıkıp calışıp eve yoru hargın geliyorum ve sonra derse başlıorum sırf vatanıma hayırlı bir insan olmak için her gün şehit olmasından bıktım ben artık bu işleri yoluna koyun artık
alican

2012-10-01 22:47

sayın basbakaım sesini duymak istiyorum geçlik kollarındayım engelli vatandasım ama destekliyenim yok sizi çok ve çok seviyorum RABBİM basımızdan eksik etmesin baskanım ben ilcemde reabilasyon merkezi açıldı ve öxzürlü alımını bekledim ama baskası nı aldılar basbakanım son carem sizsiniz nolr arayın derdimi anlatayım ankaraya sizin için geldim ankarayı görmek için değil basbakanım ceresizin lütfen arayın derdimi anlatayım nolur söz verenler hep caydı basbakanım napıcam lütfen arayın işlerinizde kolaygelsin ALLAHA EMANET OLUN NUNARAM 5384549061

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2012-10-01 23:14

sofi mahmut çebik

#10 magdurıyet

2012-10-04 21:01

babamın ayagı kesık biz köyde yaşıyoruz koyde encok tarlası olan bızdık ama sakat oldugu için cocuklarını okutabilmek icin tarlasını sattı tarlası kalmadı amauzerınde tapu oldugunu için 3 aylık maaaşi kesıldı ayagı bir kemık kalmış zayıflamış uzuntuden hasta oldu kesılmesı bır yana 2 milyar ceza gelmış gecınemeyen bır ınsandan nasıl ceza gelır koy heyetı var araştırrrrın eger bır gelırı varsa 2 yerine 4mılyar ceza gelsın onemlı degıl bazıyanlısları duzelmek lazım gecınemedıgı ıcın benden para istiyor benantepte kıracıyım sabit işim yok babam erdogon beye kendısınden cok küçük ama baba adam dıyor sakatlıği yenıden testten gecsın istiyorum bız kürt ama haktan yanayız sıze oy verrıyoruz istersenız araştırın magdürıyetımızzı gıderın lütfennnnnnnn saaygılarımla benım tc 15614891982 ismail çebık babamin adı mahmut çebik magaralı köyü bırecık ş urfa
sınav maduru...

#11 aöf sınavları

2012-11-26 15:53

Biz şilede ikamet etmekteyiz ve istanbula olan uzaklığımız yaklaşık bi saat ve çektiğimiz çile cabası. buradan anadolu üniversitesine sesleniyorum. lütfen artık şilede de sınav yapmaya başlayın. Açık öğretim okuyanlar olarak çok çile çekiyoruz sabahın köründe kalkıp yollara düşüyoruz yetişme telaşı ile ne yapacağımızı bilmiyoruz. Lütfen bi sınav merkezide buraya koymanızı rica ediyoruz...
vatandaş hep mağdur

2012-11-27 12:19

ben aydın sultanhisar ilçesinden oğuzhan apaydın bu yaz tatilinde üniversiteyi kazandığım için babamın bana bir hediyesi olan yivsiz av tüfeği yani yeni hobi duyduğum atıcılık ve avcılık sporuna özendiğim için bu zor şartlarda çok istiyorum diye beni kıramadı ve kendi üzerime ruhsatlı tüfeği aldı.03.10.2012 tarihinde tüfeği almış olduğum av bayisi beni arayıp benim aldığım tüfeğin fabrikasından mekanizmasının arızalı olarak geldiğini söyledi ve bana değişik gramajlarda ve markalarda fişek verdi bende avcılıktan anlayan bir abimle meskun mahal dışına çıktım yeni aldığım tüfeğimi denemeye çıktım o esnada milli parklar görevlileri geldi ve beni hırpalayarak argolu kelimelerle bağırdılar ve tutanak tuttular kendi üzerime ruhsatlı tüfeğimi aldılar ve dedilerki sen tüfeğini 10 gün içerisinde kaymakamlıktan hiç bir ceza ödemeden alırsın diyerek beni kandırdılar ve tuttukları tutanağın bir nüshasını bana vermediler şimdide tüfeğim kamuya geçirilecekmiş. sizden bana yardımcı olmanızı dilerim. daha gencim toyluğuma verin ,durduk yere mağdur oldum bir daha böyle hatalar yapmayacağım. gereğini arz ederim.

2013-01-07 20:38

Hasan

#14 bilgi edinmek

2013-01-07 20:40

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığına
Benim babam 1937 doğumlu T.C no:13409182086 ve 25.08.2011 tarihinde trafik kazası geçirdi ve kaldırılmış olduğu Şehit Kamil Hastanesinde tedavi görmeye başladı 01.09.2011 tarihinde de aynı hastanede vefat etti doktorların bilgisine göre ölümle kaza arasında herhangi bir bağ bulunmadığı ve şüpheli ölüm nedeniyle Adana adli tıpa yollandı otopsi için arayıp sorduğumuz halde bize bilgi verilmiyor şu tarih oldu daha bir bilgimiz yok gereğinin yapılmasını arz ederim Hasan Çolak...Açık Adres:Yeni Mahalle stadyum caddesi şerbetçi oğlu apartmanı 8/16 Mezitli Mersin saygılar...
gizem ümit

2013-01-09 17:19

yozgat bahcesehir sehit mehmet armağan alper ilköğretim okulunda okuyorum 8.sınıf öğrencisiyim okulumla ilgili:

yetkililer görevlerını yapmıyor sınıflar temizlenmiyor ve kaloriferler yanmıyor sınıfta montlarımızla ders işliyoruz soğuktan dolayı ders noktasında durma noktasına geldik sikayetımın lütfen dikkate alınmasını istıyorum

ebru

#16 öğretmenlerin şubatta eş durumu ataması

2013-01-10 18:30

lütfen sayın yetkililer eşimden ve çocuğumdan 850 km uzaktayım 2 yıldan beri.şubat 2013 de eş özrü ataması yapılmasını istiyoruz ve sizden destek bekliyoruz..
aras

2013-01-23 13:14

osmaniye trafikte motorsiklet varsa bütün evraklarımız olsa bile ceza kesiyorlar hiç olmadık yerden ceza alıyoruz suçsuz yere plakalarımıza ceza gelıyor dur ihbarına uymadı diye halbuki hiç kimse bana öyle bir ihbarda bulunmuyor. LÜTFEN gereği yapılsın artık osmaniye emniyet müdürüne lütfen gerekeni yapın biz istemiyoruz böyle trafik .....

2013-01-24 13:32

Elif Yıldırım

2013-01-24 13:33

Saygılarımla başlarım
Ben Elif Yıldırım .Okumam yazmam yok. Torunuma yazdırıyorum.64 yaşında yüksek tansiyonu olan şeker hastalığı olan gözleri tam görmeyen bir bayanım.75 yaşında kocam vardı . Bir buçuk sene önce vefat etti.Eşim 2 evliydi . 9 çocuğu vardı. Tarla takımı paylaştılar.Bana da kocamdan kalan biraz maaşım bir de kayın babamdan kalan köyde uçuk bir ev kaldı.Ev sağlam olmadığı için evde kalamıyorum. Yaptırsam da sağlığım ve maddi gücüm yok.Çocuklarım asgari ücretle çalışıyorlar.Kendilerini zor geçindiriyorlar.
Bu yüzden bana yardım edemiyorlar.Oğlanlarda kalsam gelinlerin gönlü olmuyor.MECBUREN kızlarımda kalıyorum. Bir kaç ay arayla kızlarımda kalıyorum.Bu da beni çok rahatsız ediyor.El oğlunun gönlü olmaz kızlarımda evini huzursuz etmek istemiyorum.Evimi tamir etmeme maddi olarak yardımcı olursanız Evimde oturup orada ölmek istiyorum.Siz bana yardım ederseniz Allah da size yardım etsin.Allah muradınızı versin.Siz de beni ananız yerine koyunuz ve bana kucak açınız.Şu an izmir de kızımın yanında kalıyorum.Telefon numaram = 05512205930
defne altınkaya

2013-01-24 13:43

4+4+4 sistemin kaldırılmasını istiyoruz.5 yaşındaki çocuk ders den ne anlar.Hem de sivil kıyafete geçeceğiz ama parası olmayanlar ne yapsın.Uygulama bence yanlış.LİSEYE KADAR FORMA OLMALI.üniversitede sivil olmalı.Bu yasalar çıktı çıkalı bir huzur yok. eğitimi de hayatı da mahvettiniz.Hayat hep pahalı.İŞ yok meslek yok para yok.Atama yok nedir bu kardeşim hayatımız söndü.Gelecek nesillere acıyorum. hem okuyun diyorsunuz hemde sistemi zorlaştırıyorsunuz.2 sınıfa giden biri nerden bilsin cumhuriyet bayramını... Buna bir çare bulun Lütfen Elin yabancısı Astsubaydan güç alıyoruz diyor.Ama biz astsubaylarımızı koruyacağımıza eziyoruz onları...

Ziyaretçi

2013-02-01 07:48

Osmaniye ili Sumbas ilçesi Akçataş Köyünde hiçbir 2B çalışması yapılmamıştır.Çalışmalar hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Ziyaretçi

2013-02-01 14:09

Ben fatma aratemür 5. Ayın 28 inden bu yana şiddetten dolayı eşimden ayrıyım.Bir süre oğlumla birlikte kadın sığınma evinde kaldım.8 aydır oğlumla birlikte yalnız yaşıyorum.Mahkememiz oldu ama eşim boşanma davası açmıyor,şiddetten ve tehditten dolayı eşim 3 ay bir uzaklaştırma aldı, 6 ay bir uzaklaştırma aldı.Her hafta bu nedenden dolayı karakola gidip imza atmaktayım.Şuan evli olarak görünüyorum.Ama hiçbir bağlantımız yok.Arayıp sormuyor,kirada oturuyorum fakat geçimimi sağlayamıyorum.Eşim herhangi bir maddi açıdan yardımda bulunmuyor.Çok zor durumdayım,bu durumda sizden ALLAH rızası için yardım bekliyorum.TALEP VE GÖRÜŞLERİNİZE ARZ EDERİM…TEŞEKKÜRLER…

Ziyaretçi

2013-02-04 18:02

3 çocuk annesiyim.İkisi üniversitede, biri lisede okumakta.Eşim serbest çalışıyor ve kazandığı bize yetmiyor.Çocuklarım için okuyacakları kadar burs ya da yardım istiyorum.Özellikle yüksek lisansa başlayan kızım için.Alanında birinci ve çok başarılı.Hocalarının şimdiden asistanlığını yapıyor; ama maddi imkansızlıklar yüzünden eşim onun artık okumayı bırakıp evlenmesini istiyor; ama ben okusun istiyorum.Kızımın başarılarına engel olmak istemiyorum.Desteklenirse yüksek makamlara geleceğinden eminim.Geleceğimizin profesörlerinden olabilecek kapasitede lütfen yardımcı olunuz.

Saygılarımla

Ziyaretçi

2013-02-04 20:25

Sayın başbakanım kızım işletme mezunu olmasına rağme n iş bulamıyor.hangi kapıya gitsek kapılar yüzümüze kapandı çok zor durumdayız artık hayat şartları çok zor kızımın psikolojısı bozuldu lutfen yardım edin çok zor durumdayız.
kahramanmaraşlı

2013-02-14 11:37

kredi kartı aidatı hakkında