bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2014-06-19 13:49

ek sınav hakkı

Ziyaretçi

2014-06-20 08:22

ben kars sarıkamış da evli bir bayanım orman ileri sınavını kazandım 118 kişi 1. sırada asıl 6.9.2014 sözlüdaha sonra sarıkamış akparti ilçe başkanı bayan istemiyoruz dendi beni yedek 6 da gösterdi benim kızım dünyada nadir görülen hastalık ihtiziz bulgariz.epilepsi. skolyos hastası kızım var hakkımı istiyorum siz devlet büyüklerimizden yardım bekliyorum 05439370378 eşim mevsimlik işçi sınava girerken bana by byn olacak diye söylenmedi

Ziyaretçi

2014-06-20 14:13

Ben Antalya Serikte oturmaktayim meningomiyolesel hastayim ailemle yaşiyorum serikte nekadar ugraştiysam.iş bulamadim sizden.ricam bana düzenli bir iş imkani calişmayi cok.istiyorum

Ziyaretçi

2014-06-20 14:13

ben sadece bu dilelçeyi kendim için yamıyorum benim bu bursluluk sınavına ihtiyacım var çünkü madi durumumuz yok babam 7 kardeşimide okutuyo ve şuan çok zor durumda ve hak edene burslulugun verilmesini isterim sizden ricam bu çünkü babam artık çalışamıyor kolunda sorun var lütfen

Ziyaretçi

2014-06-21 07:58

Ben 8 aydır bir firmada işçi olarak çalışıyordum işte çalışan biri kişiyle tartışmam sebep gösterilerek işten çıkarıldım ve aynı münakaşalar her zaman her işçinin yaptığı münakaşalar bu durum da benımne gibi yasalhaklarım vardır varsa nereye başvurmam gerekir beni bilgilendirirseniz sevinirim

Ziyaretçi

2014-06-21 12:03

1985 yılı ıtıbarı ıle ssk gırısım bulunmaktadır ssk numaram 11057788 nolu ssk ıle gırısım gorummekte ama pırım sayım gorunmemektedır madurıyetımın gıderılmesı ıcın gosterecegınız yolda ılerlemek ısterım suan 22464602 nolu ssk pırımı ıle calısmaktayım eskıye dayalı ssk pırım gırısımı baz alınmasını saygılarımla

Ziyaretçi

2014-06-25 15:58

Sivas ta Hemşirelik okuyorum devlet yurdu çıktı ama 2.5 saatlik ilçeye çıktı bizim eğitim ise merkezde yapılıyor.Cemaat evinden çıktım kalacak yerim yok devlet yurduna yerleşmek istiyorum.

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ty

#383 src

2014-06-25 19:15

Src sinav larin ertelenmesinden dolayi is bulamiyorum neden bu 2003 de2006 yada 2007 deyil sinava tabi deyil bundaki amacne neye istinaden 2003 tarihli

Ziyaretçi

2014-06-26 18:03

adım serdal 4 çocuk babasıyım buyıl 2 yıllık dikey geciş hakımı kullanarak diyarbakır dicle üniversitesine başladım haftanın 3 gün üniversite 2 günde diyarbakır dadtemde ders alıyorum okula başladıgım zaman datem gördügüm derslerde hocalarımızdan fatih ak teknik resim hocasıdır gündüz çalıştıgımız için satinde derse yetişemiyoruz dedik bize devamsızlıktan kalırsınız dediler ve bize okula tezgah alın gelmeyin denildi derslerdende gecme sözü verildi biz 5 kişi kişi başına 450 tl istediler bizde verdik teknik resim hocası olan fatih ak beni kandırdı ve dersten beni bıraktı ben şimdi ne yapıyım çocuklarımın bogazından kesip onlara verdim karşılıgıda bu oldu bu öneriyi kendileri sundu hesabına gelen ögrenciyi gecirdi çizim bilmeyen bir bayan memura 100 verirken ben den 450tl aldıgı halde beni dersten bıraktı lütfen siz büyüklerden gerekenin yapılmasını istiyorum ben memur degilim asgari ücretle calışan bir taşeron işçisiyim zar zor ayı getiriyorum lütfen siz büyüklerden hakımın aranmasın istiyorum.saygılarımla serdal parlakyıldız

Ziyaretçi

2014-06-27 14:39

çok rica ediyorum bu son şansım lütfen sorumluluk sınavı yaparmısınız rica ediyorum hayırlı günler
özge

#386 sorumluluk sınavı

2014-06-27 14:40

sizden çok şey istemiyorum son şansım lütfen dinleyin rica ediyorum sorumluluk sınavı yapın lütfen son şansım bu
celal bina

2014-06-30 10:57

Çok üzüldüm valla

Ziyaretçi

2014-07-01 12:33

Ben ADANA CEYHAN  dan VEDAT ŞENDÜL  şikayetimiz adana ceyhan dan belirtmekteyim. Bulundugum bota mah 536 sk dr.mahir alpboydak bulvarı  çevre yolu üzerinde avrupa destekli bir şantiye kurulmuştur evimizin karşısında yol çok tozlu ve rahatsız edicidir MAHALLE sakınleri

yer  :eski hayvan pazari yanı

bizleri bu dertlerden kurtarmanızı istiyoruz adana b.ş.beldyesinden  şikayetçiyiz.ilgilenmenizi rica ediyorum saygılarımla 11

Ziyaretçi

2014-07-01 17:42

Sivas ak parti mahalle baskanı ve yönetim kurulu olarak sayın basbakanımıza teskilat Baskanlarımıza hayırlı ramazanlar Saygılarılar Sevgiler dilerim.. Simdiye kadar partimize Basbakanımız için elimizden geldiği kadar calıstık Simdi ise Basbakanımıza Ak partimize Cesitli Hakaretlerde bulunan ve Sivas belediye meclisi görevlisi Sivas merkez ilce baskanı secilmistir Partimizde Sanki baska adam yokmus gibi Mahahalle baskanları olarak Bizleri Sıkıntıya sokmustur Cok üzüldük . Simdi ise nasıl calısacagımızı bunla nasıl anlasacagımızı yanına nasıl gidecegimizi bütün yetkililerimize Soruyorum . Aydınlanmasını rica ediyorum . Halit Raydemir .Ferhat bostan mahalle baskanı Ve yönetim kurulu.

Ziyaretçi

2014-07-03 16:07

Pedagojik formasyon

Ziyaretçi

2014-07-03 20:08

ben mersin bozyazı ilçesinden yazmaktayım benim burdaki arazime başkaları ev yapıyor ve budurumdan şikayetçiyim ve burdaki köy muhtarıda buna göz yumuyor ilgilenilmediği taktirde burda kan akabilir teş.

Ziyaretçi

2014-07-03 22:41

Sayın yetkililer sizlerden Allah rızası için bu kader mahkumlarını bu Ramazan yüzü hürmetine bu aileleri sevindirin denetimli veya ceza indirimi veya kamu davalarını af edilmesini Allah için bu keder mahumkum ailelerini sevindirin saygılarımla

Ziyaretçi

#393 Adalet bakanlığı

2014-07-03 22:48

Sayın bakanım Allah rızası için babam ceza evinde kamu davasından 4yıl ceza almış ben 14 yaşındayım eve ben bakıyorum bizim kimsemiz yok önce allahımız sonra devlet büyüklerinden bir ceza indirimi veya denetimli serbestlik uzamasını rica ediyorum saygılarımla

Ziyaretçi

#394 Başbakanlık

2014-07-03 22:55

Sayın başbakanım devlet büyüklerim Allah rızası için kader mahkümlerine bir yasa çocuklar babalarına analar evlat larına kavuşsun siz ikdidara gelişinizden bu yana bütün söylediklerinizi yaptınız tek bir şey yapmadınız af veya ceza indirimi sayğılarımla

Ziyaretçi

2014-07-04 19:34

sayın başbakanım adana yüregir kazım karabekir mah. oturmakdayım iki cocuk babasıyım birisi liseye ikincisi yeni liseye başlıyack bunun sisizlere yazmam cok zor durumda oldugum icin ne odunm ne yagım ne şekerim cocuk larıma beş bara bile veremiyorum ramazan ayına girdik hepimiz orucuz sanki aclık kırevi yapar gibi oruc tutuyoruz ne olursunuz bir devlet babası gibi banada yardımcı olun saygılarımla adana kezım kara bekir mah 4261 sok no9 yüregir adana

Ziyaretçi

2014-07-09 21:57

Ben Kahramanmaraş in Afşin ilçesine bağlı aritaş kasabasinda yasiyorum. Bi haftadir kesik olan sular yüzünden insanlar madur olmakta yapılan şikayetler dikkate alinmamaktadir. Ramazan ayı olmasi sebebiyle insanlar daha fazla rezillik cekmektedir. En kısa zamanda gereğinin yapilmasini arz ederim.

Ziyaretçi

2014-07-11 10:43

şikaatciyim

Ziyaretçi

2014-07-11 10:49

sayın büyüklerimiz ben finasbank akbank yapı kıredı bankalarından şikayetciyim kredi kartlarımı işsizlik güvencesi altında sigortalayalım dediler sigortaladılar ve işsiz kaldık ve hiç ilgilenen yok ve şimdide haciz göndereceğiz diye haber gönderiyorlar lütfen aile durumum bozulacak ilgilenmenizi istiyorum

Ziyaretçi

2014-07-11 22:33

Sayın başkanım. ben lise mezunu ögrenciyim fakat alltan 2 dersim oldugu için üniverste hayalim ertelenecek. sizlere Arz ederim. kasım ayında yapılacak olan sorumluluk sınavlarının temmuz ayına çekilmesidir.
gereğinin yapılmasını arz ederim.
Vuslat

#400 Kasım ayında yapılacak olan sorumluluk sınavının temmuz ayına çekilmesi

2014-07-11 22:34

Kasım ayında yapılacak olan sorumluluk sınavının temmuz ayına çekilmesi
arz ederim