bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2014-07-18 09:20

sayın başkanım kütahyadan mehmet karataş sizi rahatsız etmek istemem sorunlarımızla ama türkiyede aşırı şekilde ilkokul mezunu var ben olmak üzere size sorunumuzdan bahsedeyim topluluk olarak işsiziz neden ilkokul mezunu oldugumuz için size yalvarıyorum bir çözüm bulabilirmisiniz eminimki siz sayın başkanımız bu soruna çare olursunuz ALLAH (cc) size izin verir sizde bir aracı olarak elinizdan geleni yapmak için be gerekiyorsa yaparsınız lütfen bu konu hakkında bilgilerinizi arz ederim (05447311030)(tc 38842804906)

Ziyaretçi

2014-07-20 18:29

Ben k.maraş afşin ilçesinde ikametgah etmekdeyim suan lise son öğrencisiyim k.maraş afşin ilçesinde diş hastahenesibulunmakta ama cumartesi pazar günleri dişhastaliklarina bakan nöbetçi bir doktor yok k.maraş afşin ilçesinin nüfusunun 82 bin olmasına rağmen dis hastanesinde ne bir nöbetçi doktor nede açık polikinlik bulunmamak tadir bu haftasonu babam olan zafer kaya ilcemizde bir nöbetçi dis polikinligi olmaması nedeniyle dayanılmaz acılarına şahit oldum diğer vatan daslarin durumuda tahminen bizden farklidegildi bukonudaki vatandaş maduriyetimi ivedi olarak sizyetkililerin duyarlı olmasını bekler sağlık bakanlığından buna bir çözüm bulmasını temenni ederim saygılarımla 0507 020 9686

Ziyaretçi

2014-07-21 14:25

MERSİN İN ERDEMLİ İLÇESİNDEKİ sahil bandının seçim yatrım olarak vaad verip güzel sahilimizi milli emlak a ait olan bütün yerleri yandaşlarına tahsis etti iki katli binanalar dikti.Plajlarda denize giremez olduk,MERSİN ERDEMLİ LİMANI doğusunda ve batısında ki yerlerin yıkılması için gerekli işlemlerin yapılması saygılarımla arz ederim ve tedaş ın inşaat ruhsatsız bu yerlere nasıl elektirik verdiğini merak ederiz usulsüz verildi ise bunlar hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederiz.Ben bir AK PARTİLİ olarak bunları gördükçe hüzün duyuyoruz.

Ziyaretçi

2014-07-22 16:54

sayın başbakanım ilkin sana şikayetlerimi anlatacağım. Benim eşim vefat etti. Eşimden bir eski model fort komyon kaldı. Vefatından sonra ben onu devletin hurdalığına verdim. Pilakasınıda Ankara'ya verdim. Eşim öldükten sonra ALLAH senden razı olsun başbakanım sen bana maaş bağladın.Şimdi ise eşimin mağliye'ye olan borcu 22 milyar borç çıkarttılar. Şimdide olum asker evim kira maaşımdan başka hiçbir gelirim yok. Düşünüyorum sen bir babasın ben ne yapacağımı bilmiyorum. Ben komşularımın yardımıyla oğlumu askere yolladım. Sayın başbakanım ben kalp hastasıyım ilk önce ALLAH' tan senden başka kimsem yok benim mayışıma kırıkkale ırmak vergi dayresi kaletepe vergi dayresi maaşıma ipotek koydular. SAYIN Başbakanım
anne olarak senden bir ricam olacak beni bu dertten kurtaR. Sayın başbakanım benim bu yazdığım derdime Emine ERDOĞAN ' la beraber okumanızı arz ediyorum çünkü Emine hanım bir anne o benim ne istediğimi anlar Sayın başbakanım ALLAH'a emanet ol ALLAH sizi başımızdan eksik etmesin Başbakanım sana yazacağım telefon numaramla inşallah bana ulaşırsın bende sana ömrümün sonuna kadar dua ederim bana yardımcı ol... ALLAH sizden bol bol razı olsun ALLAH sizi başımızdan eksik etmesin
TELEFON
05432243716

Ziyaretçi

2014-07-22 20:58

sayın türkiye cumhuriyeti başbakanı devletin adamı
yarın adana ilimize gelecek
ben tekstil işi yapıyprum 80 çalışanım var bunların çogunlugu
kürt kökenli
sayın başbakanımızın bu işyerini ve bunlar gibi işyerlerini ziyaret etmesini isterim
biz bunlara hem iş hem devleti hem milleti hem hükümeti hem başbakanımızı hemde türkiye tayip erdoganla kazanacak mesajlarını verip konuşmaktayız isterimki bizleri ve o insanları onurlandırsın

Ziyaretçi

2014-07-23 18:33

sınıfta bir puanla kaldığım için sınav talep ediyorum gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Ziyaretçi

2014-07-24 15:23

Sayın Yüce Devletimizin memur arkadaşlar ben 17.06.2014 de emeklilik evraklarımı elden SGK ya teslim ettim 5 gün üst üste e mail ile emekli ikramiyemin ( Toplu paramın) ve maaşımın ne zaman bağlanacağını sormama rağmen bir haftadır yanıt alamıyorum.Geekenin sizler tarafından yapılacağını umuyorum.iyi çalışmalar.Hayırlı bayramlar.telefonum 05057821480

Ziyaretçi

2014-07-25 10:30

KONU.SSK HİZMET DÖKÜMÜM DE FARKLI KİŞİNİN ADI GECMEK DE DEFALARCA YAZIŞMAMA RAHMEN BİR İYLEŞTİRME YAPILMADI ŞİFRESİZ SSK HİZMET DÖKÜMÜNDE NORMAL GÖRÜNMEK DE FAKAT E DEVLET DE BAKTIGIM DA HİZMEDE BAŞLAM YILIM 12.02.1986.DIR.AMA 1990 YILANA KADAR HALİL AVCI DİYE ŞAHIS GÖRÜNMEK DE GEREGİNİ BİR ÖNCE YAPILMASINI ARZ\RİCA EDERİM

Ziyaretçi

2014-07-27 00:33

Selamun aleyküm.Ben Tokat ilinin Zile ilçesinde yaşıyorum ve belediye başkanı Lütfi Vidinel'den şikayetçiyim.Kendim adına değil bütün Zile halkı adına.Çünkü Ramazan-ı Şerifin başından bugüne kadar sularımız akmadı öyleki son 5 gündür hiç su verilmedi. Bu mübarek Ramazanda insanlara bu zulmü reva mı? Ak Partili belediye başkanın sorumsuz ve laubali ilgisizliği bu partiye yakışmıyor.Başbakanımız dedi ki:"Fırat'ta kuzuyu kurt yese hesabı bizden sorulur."
Sayın sevgili başbakanım biz 1 aydır sususuz, mağduruz bunun vebali kimden sorulur?
Ramazanda bu yapılır mı bu kadar insana?
Şunu belirtiyim belediye başkanının mahallesi Yunus Emrede hiç kesinti olmadı.Ama diğer mahaller öyle değil.Ben bahçeli evler mahallesindeyim hiç akmıyor suyumuz.Allahtan pınar var bidonlarla gidip dolduruyor ihtiyaçlarımızı gidermeye çalışıyoruz.çok üzgünümşu bayram arifesinde sususuz ve öyle çok tepki var ki kendi sayfasında halk yorum yazmasın diye yorum bölümünü kaldırmış faceden.
hep bir seyler yapıyo gibi görüntüler veriyor.Çok Vebal alıyor ve bu sizide etkiler çünkü Ak partiye oy verdi bu millet ve Tokatı tüm ilçelerini Ak parti aldı.Böyle gönülden sizi seven insanlara bu belediye başkanınızın yaptığı hak mı?
Lütfen sizin bu insana bu zulmü nasıl yapabildiğini sormanızı rica ediyorum.
1 aydır su gelecek 3 güne kadar.kuyular kurumuş ne yapabilirim deyip başından def etti insanları.Oysa bu kişi 2. Kez belediye başkanlığı yapıyor.
Bu adam bizim zulmumuz bu reva mı?

Ziyaretçi

2014-07-27 00:39

Zile belediye başkanı Zilelileri bir ramazan ayı boyu susuz bıraktı, çare bulmak yerine duyarsız davrandı.Bu kadar insana bu zulüm nasıl yapılır?Halada sususuz bayram arifesinde.2.kez belediye başkanlığı yapıyor farkında olmadıysa şimdiye kadar su sıkıntısının ve çözüm üretemediyse o koltuğu meşgul etmesin.Çok vebal alıyor.
Kırıkkalede Tofaş rezaleti

#411 Modifiyeciler

2014-07-28 21:40

Sayın BAŞBAKANIM... Ben Samet belketin kırıkkalede ikamet eden 3 kız çocugu babasıyım. Güzel kırıkkalemizi kirleten insan dışı varlıklardan şikayetçiyim. Her köşe başında araba kaydıran tofaşçılara sesleniyorum hiç mi anneniz bacınız yok bu nasıl bi rezalet . Her saat başı emniyet mensuplarını aramaktan bıktım yeter bu tofaşçılara bi çözüm bulunsun artık yasaklasınlar tofaş marka araçları sürekli lastik yakma seslerini duymakdan abartılı bi şekilde egsoz sesi duymakdan ben değil herkez bıktı bu güzel ülkemizin bu güzel il'ini kirleten aşşalıklardan herkez nefret ediyor size sesleniyorum sayın BAŞBAKANIM yeter artık milletin namusuna bakıyolar herkezin huzurunu bozuyolar bulun şunlara bi çözüm.... Gereğinin yapılmasını ALLAH RIZASI İÇİN İstiyoruz...

Ziyaretçi

2014-07-29 18:32

ben 3 cocuk babasıyım evımı geçindırmek için kurbete cikiyorum tugla fabrıkasınde çalişiyorum tekirdegınde koylüm ver ziyarete gıtdım orda o arkadaşin amcası var o bana beygır alcam kazını alayım beygıre bakalım diye hayreboluya gıtdik petrola durduk 10 15 dakika durduk baygırı annaşamadiler deri donduk o gün hirsilık olmüş benım araçimin pılakasını vermışle janderma ifademizi aldı janderma tehtıtle zorla konüşturmaya çaliştılar arabamda bir çit eldivan vardı 10 çit dıye yazmişlar bide demir desteresı vardı ta arabayı aldıgımda onuda 2 yazmişlar çalaska verdiyorlar asla oyle birşey yok o olay yerınden geldi markemeye çikdim ama ileri atıldı ne olur yardımçi olun benim bu olayla alakam yokdur benim siçilimde yok arabam baglı tugla fabrıkamda çikçam eşim dogum yapcak ama arabam baglı olunca mejmur çalişiyorum bana donerseniz çok iyi olur zordurumdeyım 05344286508
ibrahim

#413 haksızlık

2014-07-31 15:30

balıkesir edremit altınoluk mahallesinde mimar sinan cac kucuksu mah bulunan 1001 cesit yanında bulunan ayse ve birol özbeye ait olan manav ruhsatsız ve kaldırımı işgal etmetedir belediye zabıtalarıda buna GÖZ yunmaktadır adeletsızlık ve ayse ve sinan özbeyden para alınarak yörüyüş yolunu kapsamaktatdır gereginiin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2014-08-02 10:03

TCDD Trenlerinde alkol tüketimi
fatma

#415 çok magdur durumdayız...

2014-08-02 18:25

2006 önlisans çoçuk gelişimi bölümü mezunuyum. ve altı yıldır ücretli ögretmenlik yapıyorum 2014 tekı kpss atamalarında bızım de bölumden alım olmasını ıistıyorum nereye kadar böle calısacagım bilemıyorum...bu konuda bilgilendırırsenız cok sevınırm..

Ziyaretçi

2014-08-03 21:39

ben televizyon kanallarından şikayetçiyim televizyon kanallarında reklamlar çok uzun süreli veriliyor bir programda 30 kere reklam girilmektedir özellikle kanal 7 uydudan yayın yapan karadeniz türk kanalı bütün gün boyunca iki şarkı çalıp 4 5 saat orjin reklamı yayınlıyor ve saatlerce sürmektedir ben bir vatandaş olarak bu durumdan şikayetçiyim ekran karşısında reklamlardan dolayı izlediğim programlardan hiç bir şey anlayamıyorum daha önce bunun hakkında rtüğe şikayet maili attım defalarca ama malesef hep reddedildi ve size bu durumu paylaşmak istedim
sizden bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum
lütfen bu kanalların acilen uyarmanızı rica ediyorum tek ümidim sizsiniz bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum saygılarımla

Ziyaretçi

2014-08-04 17:44

iyi gunler biz ankaranin cubuk ilcesinde oturuyoruz acik adresimiz ataturk mahallesi ezher 2 sokak no 3 sokagimizda evimize 50 metre uzakliga kadar dogalgaz geldi fakat 50 metre kala boru hatti durdu ben kendim bobrek hastasiyim isinma problemi yasiyoruz dogalgaz yapiminin devam etmesini onemle rica ediyoruz.cubuk ankara ataturk mahallesi ezher 2 sokak no 3

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-08-05 08:33

Ziyaretçi

2014-08-05 09:51

Başbakanımızın dikkatine. Ben 15 yaşında bir kız çocuğuyum.Lise 2.sınıf öğrencisiyim.Babam 2005 yılında bağkur başvurusu olduğu için src alamıyor.Asgari ücretle çalışıyor.Src olmadığı için sürekli trfik cezası alıyor.Bizim ihtiyaçlarımızı karşılayamıyor.Lütfen başbakanımızın inşallah cumhurbaşkanımızında olması dileğiyle Src için bağkur senesinin kaldırılmasını istiyoruz.

Ziyaretçi

2014-08-05 10:01

anasınıflarının yarım gün olacağına öğrendim bugün yarım gün olmasının hiç bir anlamı yok bizim için çalışan bir anne olarak tam gün işime yarıyor benim özel kreşlere de maaşımın yarını verecek kadar zengin değilim 600-700 tl istiyorlar lütfen tam gün devam etsin yarım gün çocuğumu götürüp getirmem problem öğlen yemeğim iş yerinde o yüzden o saatlerde çıkıp çocuğumu götürüp getiremem

Ziyaretçi

2014-08-05 11:20

Ben ankara ili altındağ ilçesi karapürçek mahallesinde ikamet etmekteyim kızım karapürçekte bulunan hayme hatun ilköğretim okulunda eğitim görmekte idi bakanlığın yeni başlattıgı ilkokullar ile orta okulların dönüşümü ile karapürçek mahallesinde bulunan İLKOKUL VE ORTAOKUL OLARAK AYRILDIĞINI TESPİT ETTİĞİM OKULLAR, DERSLİKLER VE ÖĞRENCİ SAYISINI AŞAĞIYA BELİRTİYORUM
İLKOKULLAR : karapürçek ilkokulu 34 derslik
hayme hatun ilkokulu 32 derslik
özdemir gürocak ilkokulu 48 derslik
ilkokul öğrenci sayısı ortalama 4100
Bu derslik ve öğrenci sayısına göre okullar tam gün olsa dahi 36 kişilik sınıflardan oluşacaktır.Ancak yine yaptığım araştırmada bu okulların en az birinin sabahçı ve öğlenci olmak üzere iki grupta ders göreceklerini öğrendim. buna göre de sınıflarda ders görecek öğrenci sayısı 25 kişi civarına düşmektedir.
ORTAOKULLAR : karapürçek ortaokulu 24 derslik
hayme hatun ortaokulu 12 derslik
öğrenci sayısı ise 3850 civarındadır.
Buna göre sabahçı -öğlenci grupları olsa bile yaklaşık her derslikte 54 ÖĞRENCİ eğitim görecektir. 7. ve 8. sınıftaki öğrencilerin TEOG sınavına girecekleri düşünüldüğünde bu öğrencilerin 54 kişilik sınıflarda ne kadar başarılı olacaklarını siz değerli büyüklerimize sormak isterim. Ayrıca dönüşümden önce ilköğretim olarak hizmet veren okullarda görev yapan öğretmenlerin de yeni okullarda görev yapmak istemedikleri, tayin isteyecekleri ilçe milli eğitimine bildirilmiş, ilçe milli eğitim de buradaki oluşacak öğretmen açıklarının ücretli öğretmenlerce giderileceği bildirilmiştir.
Ben 7. sınıfta okuyacak olan ve bu sene TEOG sınavına girecek olan kızımın 54 kişilik sınıfta verilecek eğitimle her öğrencinin yaşayabileceği gibi başarısız olacağını biliyorum. Acilen gereğinin yapılmasını arz ederim.

NOT : bu konu ile ilgili şikayet dilekçelerinin az olması veya benden başka birinin olmaması lütfen yapacağınız çalışmayı hafifletmesin. Karapüürçek mahallesinde ikamet eden ve aynı mağduriyeti yaşayacak velilerin okulların açılmasıyla birlikte artacağından emin olun.TEŞEKKÜRLER... 

Ziyaretçi

2014-08-05 11:36

BEN ANKARA ALTINDAĞ KARAPÜRÇEK MAHALLESİNDE OTURAN 7. SINIFA GEÇEN BİR ÖĞRENCİYİM.DÖNÜŞÜM GEREKÇESİYLE OKULLAR DEĞİŞTİĞİ İÇİN YENİ OKULUMUN SINIFLARININ 54 KİŞİLİK OLMASININ EĞİTİMİMİ VE ÖZELLİKLE BU SENE GİRECEĞİM TEOG SINAVININ SONUÇLARINI KÖTÜ ETKİLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.BU NEDENLE SİZLERDEN BU DURUMA BİR ÇÖZÜM BULMANIZI BEKLİYORUM.BU DURUM BENİ VE ARKADAŞLARIMI ÇOK ÜZÜYOR.

Ziyaretçi

2014-08-05 12:07

ben bir 7. sınıf öğrencisiyim ve ankara altındağ karapürçekte oturuyorum ve dönüşümden dolayı okulumun değişmesinin, sınıf mevcudunun değişmesinin ( 54 kişilik sınıflar ) TEOG sınavındaki başarımı olumsuz etkileyeceğini düşünyorum. bu durum beni çok üzüyor. bu konuda bir şeyler yapmanızı rica ediyorum.

Ziyaretçi

2014-08-11 14:56

Sayın Bimer hürrüyet mah.çeşme cad.ırmak sok.no:10 d.2 ikametgah etmekteyim.Özden çavdar komşumuzdur.Binalarımız karşılıklıdır.Balkonunun gideri dışarda olduğundan yıkarken su direk yolu ıslatıp benim kapımın önüne geliyor.özellikle çocuklarımız dışardayken ve biz orda otururken yapılıyor.çocucuklarımız basıyor pis suya hatta düşüyolar.kızım küçük 15 aylık daha.uyardığımızda yapmıyoruz keyif bizim deilmi diyor.bunlara bir yasal uyarı gelip giderlerinin bağlanmasını istiyoruz.Tartışmak istemiyoruz en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyoruz.adım Fatma karaman. tel:05397805394

Ziyaretçi

2014-08-12 11:03

ben bodrumda matbaada çalışdım ama benim sigortamı göstermedi 3 ay nasıl hakkımı alabilirim iş yeri asya matbaası tel numarası ve adresi05413844848altan öz bilge sanayi sitesi konacık mah. kanberler caddesi no4/21 konacık bodrum ben,m numaram 05392426516