bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2014-09-14 16:43

ben engelli bir vatandaşım okullara alım olduğunda engellilere öncelik tanıyoruz diyorlar ben 3dönemdir yazılıyom bana hiç bir hak tanınmadı ve sizden iş istiyorrum

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-09-15 10:06

ADALET İSTİYORUZ

#453 adaletsizlik

2014-09-15 10:08

ben tekirdag saray 3. zırlıhlı fehmi türeselkışlasında hizmet takımında askerlik yapmaktayım takım komutanımız oktay erturan mutfakta bulaşıkhaneye krom kazaları yıkamak için iki kişi verilmesi gerekirken  sadece bir kişi veriyor ve bunu söyleyincede emre itaatsizlikten bizleri mahkemeye veriyor  siz büyüklerimden gerekenin yapılmasını arz ederim

2014-09-15 23:47

Ziyaretçi

2014-09-17 20:36

Ben Bursa mının Karacabey ilçesinde dayı Karacabey Anadolu lisesine 2013 yılı eğerim öğretim yılında SBS sınavında 300.250 puanla dayı karaçay Anadolu lisesine girmeyi hak kazandım, rahatsızlığım nedeniyle derslerime fazla çalışmadığım için 2014 yılında sınıfta kaldım. 9 ucu sınıfı tekrar okumam gerekiyor babamın Konyanın Sarayönü ilçesine bağlı gözlü tarım işletmesine tayinin çıkması nedeniyle Konya Sarayönü ilçesine bağlı gözlü tarım işletmesine tayini çıkmış olup,Konya'nın Sarayönü ilçesinin çok proğramlı Anadolu naklimi aldırmak istiyorum fakat kontenjan olmadığı için naklimi göndermiyorlar dayı Karacabey lanadolu lisesi, benim mağdurumun giderlip tarafıma bilgi verilmesini istiyorum , ben Anadolu lisesinde okumak istiyorum ailemin yanında tc numaram: 45511562302 tel:05383229580 adres gözlü tarım işletmesi /KONYA /Sarayönü

Ziyaretçi

2014-09-21 14:16

bimer'e;

ben elazığ dipsizgöl'de oturuyorum. hicret mah. yasemin sok. da hazıret fabrikası var ve bu fabrika yüzünden çocuklarım hasta oluyor. lütfen allah rızası için gelip birşey yapın biz onlara neden böyle yapıyorsunuz diyorum ve hepsi beni vurmaya kalkıştı. gereğini yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

#457 zehirlenme

2014-09-21 14:18

bimer'e;

ben elazığ dipsizgöl'de oturuyorum. hicret mah. yasemin sok. da hazıret fabrikası var ve bu fabrika yüzünden çocuklarım hasta oluyor. lütfen allah rızası için gelip birşey yapın biz onlara neden böyle yapıyorsunuz diyorum ve hepsi beni vurmaya kalkıştı. gereğini yapılmasını arz ederim...

Ziyaretçi

2014-09-21 14:22

BEN AKSARAY MAHALLESI DİPSİZGÖL SOKAK NO ;32 DE İKAMET ETMEKTEYİM . EVİMİZİN KARŞIŞINDA BULUNAN HAZIR ET FABRİKASININ DERİ YÜKLEMESİ SONUCUNDA OLUŞAN KOKUDAN MAHALLE SAKİNLERİ OLARAK BU KOKUDAN RAHATZILIK DUYUYORUZ BU KONUN İLHİLİ MAKAMLARA DUYURULMASINI ARZ EDERİM
HAYAL MERVE

#459 HAZIR ET FABRİKASININ KOKUSUNDAN RAHATSIZ OLUYORUZ !

2014-09-21 14:24

BEN AKSARAY MAHALLESI DİPSİZGÖL SOKAK NO ;32 DE İKAMET ETMEKTEYİM . EVİMİZİN KARŞIŞINDA BULUNAN HAZIR ET FABRİKASININ DERİ YÜKLEMESİ SONUCUNDA OLUŞAN KOKUDAN MAHALLE SAKİNLERİ OLARAK BU KOKUDAN RAHATZILIK DUYUYORUZ BU KONUN İLHİLİ MAKAMLARA DUYURULMASINI ARZ EDERİM

2014-09-21 15:09

Ziyaretçi

2014-09-22 08:17

adım yusuf ziya arapgir meslek yüksek okulunu kazandım kyk yurduna bş vurdum yedeklere çıktım yedek sıram 12 11. sıraya gelindi ve 11. yedek alındı 12. yedekde kaldı bana yurt çıkmadı bölümüm elektrik bölümü maddi durumumuz yok eyer yurt çıkmaz ise okumayı bırakacam sizden ricam ne gerekiyorsa yapılmasını arz eder saygılarımı sunarım..

Ziyaretçi

2014-09-23 06:38

ilimizde esnaflar kapı önüne dolup koyma yasagı geldi ve bu pastalerin işlevini zorlaştırdı bu konuda baskanlığımızı duyarlı olmaya olmaya davet ediyorum en azından 70 80 cm hak tanınmasını rica ediyoruz

2014-09-23 11:36

2014-09-29 06:42

özcan ARSLAN
İzmir

2014-09-30 13:40

Mahallemiz çok kirli çöp bidonlarının yanına çuvalar bırakılıyor mahalledekiler bundan şikayetçi.

Gereğini yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2014-10-02 05:22

Şanlıurfa/Siverek Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Okulunun 3.Sınıf Öğrencisi Olarak Özel Okuldan Bizm Okula Geçis Yapan Öğrencilerin Puanları Yetmemesine Rağmen Bizim Okula Geçiş Yapmışlardır.Zaten Okulumuz Çok Küçük Bize Bile Yetecek Durumda Deqil Sbs Puanı 200 Olan Bile Geçiş Yapmış Biz İse 410-440 Puanları Arasında Yerleştik Bu Sınav Boşunamı Oluyor o Zaman .Bu Haksızlığın En Erken Zamanda Çözüme Kavuşmasını Arz Ederiz

Ziyaretçi

2014-10-07 15:28

oğlum yunus akdim yaklaşık 4 yıldır cezaevinde eşim yahya akdin 16 aydır cezaevinde İSTABUL KARTAL H TİPİ CEZAEVİNDE HÜKÜMLÜ OLARAK YATMAKTADIR. OĞLUMUN DÜZCE AÇIK CEZAEVİNDE EŞİMİNDE İSTABULDA CEZAEVİNDE OLMASINDAN VEDE AİLE OLARAK İSTABUL PENDİKTE İKAMET ETMEMİZDEN DOLAYI OĞLUMA ZİYARETE GİTRMEMİZ MADDİ VE MANEVİ SIKINTILARDAN DOLAYI İMKANSIZ KALIP OĞLUMU VE AİLEMİ ZOR BİR DURUMA SOKMAKTADIR. SIKINTILARIMIZ Bİ NEBZEDE OLSA HAFİFLETİLMESİ AÇISINDAN BİZE VE EŞİMİN YATTIĞI CEZAEVİNE YAKIN BULUNAN AŞAĞADA BELİRTTİĞİM HERHANKİ BİR AÇIK CEZAEVİNE NAKLİMİN YAPILARAK OĞLUMUN VE BENİM BU SIKINTILARIMIZIN HAFİFLETİLMESİ İÇİN GEREKLİ EMİR VE MÜSADELERİNİZİ RİCA EDİYORUM. BU KONUDA SİZ DEĞERLİ BÜYÜKLERİMDEN ACİL YARDIM BEKLİYOR SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.
asd

2014-10-08 09:54

yrsiz kaldım ya okulu bırakmak üzereyim.

Ziyaretçi

2014-10-11 08:26

2011 yılında aralık ayında 03 ke 825 plakalı aracımı afyonkarahisar özel idareye teslim ettim bu tarihten itibaren herhangı bır bıldırı veya üzerime para tahsisi olmadı bilgide verilmedi bu konuda bilgi verilmesini arz ederim 0533 704 84 93
Kemal

#470 Re:

2014-10-14 09:38

#1: -  

Bilgileriniz İsim, doğum tarihi ve T.C. numarası vs hepsi ekranda dışarıdan herkese açık olarak görünüyor. Bu şekilde buraya yazmak doğru değil. Bu tür bilgiler gizlidir. Art niyetli kişilerin eline geçebilir. Burası kamuya açık bir alan.

Kamil

2014-10-16 09:08

Sayın Bimer Ben Kamil Çelik 2 Aydır Elektrik Sorunu Yaşıyorum Büyük Bir Sıkıntıdayım Evimiz Karanlık Çocuklarım Karanlıkta Derslerini Çalışamıyor 7/24 Saat Elektriğimiz Yok Başvuru Larımı Yaptım Kayıtlarımı Yaptım Yanlız Abone Vermiyorlar Gelecez Diyorlar Sonra Aboneni Yapacağız Diyorlar Ama Gelmiyorlar Ve Abonemi De Yapmıyorlar Konuyla İlgilenmenizi Arzu Ederim Saygılar.

Ziyaretçi

2014-10-16 14:03

güzel bi yardım teşekkür ederim yardımcı olursanız memnun kalıcam

Ziyaretçi

#473 özgün lise

2014-10-16 14:04

Dün il milli eğitim müd ' ne gittim oğlumla ama kayıtlar bayram öncesi bitmiş.oğlum cem kaan özırmak 2 yıl önce tastik namesini aldı.açık liseden çıkış almak için okul kayıt süresinin uzatılarak tekrar kayıt hakkı istiyoruz....diğer çoçuklarında bu olaydan haberleri yok diye düşünüyorum,ve en az 50 - 100 çoçuklar bu olaya sevinecektir.sürenin kısa süre için uzatılarak bize ve bizim gibi çoçuklarımıza bir şans verilmesini rica ederim.

TC Kimlik No :10439660010

URL :https://www.turkiye.gov.tr/

TELEFON: 5325959404

E-POSTA: abc@abcpaslanmaz.com

Ziyaretçi

2014-10-22 15:58

beni yıldız teknik ve anadolu lisesine geçirmenizi arz ederim yok sa okumam

Ziyaretçi

2014-10-22 23:56

Formasyon kuralları -MEB TTKB tarafından 20/02/2014 Tarih ve 9 Sayılı Karara Göre Öğretmenliğe Kaynaklık Eden Program/Bölüm/Dal Mezunlarının Atanabileceği Alanlar belirtilmiş olup, Artuklu üniversitesinin de belirtilmiştir. İlanda yaşayan diller bölümü mezunları bölümündekiler başvurabilir(lisans mezunları başvurabiliyor belirlenen bölümlerde olduğu gibi)ancak yıldız işaretli olarak artı bir not eklenmiştir.
bu not: Yaşayan Diller ve Lehçelerinin Kürt Dili ve Kültürü alanında yüksek lisans programını tamamlayanlar da başvurabilir. Fakat başvuru alınmadı. madem alınmayacaksa neden o not eklenmiştir? Bu bölüm mezunlarını kandırmak için mi yazılmış? Madem eklenmiş talep olduğu halde başvurular üniversite tarafından alınamamıştır. Lisansınız farklı olduğu için denilmiştir. Ancak o nota göre o bölümde yüksek lisans yapanların da başvurma hakları bulunmakta iken neden sağlanan hak uygulanmamıştır? Yeterince İİBF mezunları olarak mağdur edilmiş durumdayız, bir avantaj yakaladık derken o da adil bir şekilde işlenmiyor. Üniversiteler kendilerine verilen talimatlar doğrultusunda hareket ettiklerini söylemekteler, ki bu talimatlar neden mağduriyet yaratıyor? Bu konularda gerekenlerin adil ve yazılanın olduğu gibi yapılması gerektiğini sizler bizlerden daha iyi biliyorsunuz.
Bu konunun adil ve demokratik bir şekilde çözülmesini talep ediyoruz.
Gereği bilgilerinize...