bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2014-10-25 22:06

Sayın başbakanım kamuda çalışan devlet memur uyum 18 yıldan beri görev yapmaktayım.15yıldır OYAK (Ordu yardımlaşma kurumu) üyesiyim.Oyak ta bulunan birikimlerimizi emekli malülük ölüm dışında hiç bi şekilde alamıyoruz.Şu anda içinde bulunduğum borçluluk ve geçim sıkıntısı çekmekteyim.OYAK taki üyeliğim istifa etmek istediğimde görevde iken bu işin olmayacağını emeklilik ,malülük ve ölüm ve memuriyetten istifa dışında hiç bir şekilde OYAK tan ayrılamayacağımı belirttiler.İçin de bulunduğum sıkıntılardan dolayı OYAK üyeliğinden istifa etmek istiyorum.Birikimlerimi geri almak istiyorum.Saygılarımla Arz Ederim.
Ahmet

#477 OYAK istifa dilekçesi

2014-10-25 22:08

Sayın başbakanım kamuda çalışan devlet memur uyum 18 yıldan beri görev yapmaktayım.15yıldır OYAK (Ordu yardımlaşma kurumu) üyesiyim.Oyak ta bulunan birikimlerimizi emekli malülük ölüm dışında hiç bi şekilde alamıyoruz.Şu anda içinde bulunduğum borçluluk ve geçim sıkıntısı çekmekteyim.OYAK taki üyeliğim istifa etmek istediğimde görevde iken bu işin olmayacağını emeklilik ,malülük ve ölüm ve memuriyetten istifa dışında hiç bir şekilde OYAK tan ayrılamayacağımı belirttiler.İçin de bulunduğum sıkıntılardan dolayı OYAK üyeliğinden istifa etmek istiyorum.Birikimlerimi geri almak istiyorum.Saygılarımla Arz Ederim.          

Ziyaretçi

2014-10-26 09:12

ben 20 yasındayım ve açıköğretim öğrencisiyim sosyal güvenliğim çalışmıyor babamdan yararlanamıyorum bunun için ne yapmalıyım

Ziyaretçi

2014-10-29 19:07

sayın başbakanım ben üç çocuk annesiyim vehasta bireşim var çocuklarım lise bir lise iki lise üç çocuklarıma temizliye gidipbakıyorum ama daha dayanacak gücüm kalmadı neolur yardım et bana tekgüvendivim senvarsın bizeeluzat talebelerim olmasa birşekilde geçinirgiderim çocuklarımın giç biriteyiniyerine getiremiyom onların hatırıiçin yardımet

Ziyaretçi

2014-10-30 11:59

SAYIN BASBAKANIM:
KIRIKKALE/MERKEZDE ikamet eden bir bayanım. Eşim kaportacıolup 3 çocuk annesiyim.2 çocugum okula gitmekte.
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 4 SINIFTA okumaktayım3 yıl önce maddi zorluklar nedeni ile çocuk gelisim kurs sertifikasiyla SEVGİ ANNESİ olunacagını ögrendim.halk egitim onaylı 360 saatlik ve bu yetersiz dediler. bunun üzerine 6 aylık 1080 saatlik oçocuk gelişim sertifikası aldım ayrıca bilgisayar işletmenligi ve bilgisayarlı muhasebe sertifikam var. SAYIN BAŞBAKANIM belediye hastahane ve sosyal hizmetlere kadro gelecegini ögrendim sosyal hizmetlere iş için gidip gelirken gördümki işe girenler MÜDÜRÜN akrabası arkadası MÜDÜR YARDIMCISININ eşinin arkadasları sevgi annesi ola bilmekte bn ise iş için VALİLİK VE SOSYAL HİZMETLERE gittigimde ise size erzak yardımı yapalım deniyor bn bu kadar okuyup kendimi gelistirdim faydalı olayım diye kalifiye bir eleman egitimine sahibim.Ben iş istiyorum kimseden torpil dil emegimin karsılıgını alıp çocuklarıma helal para kazanmak istiyorum yardım istemiyorum. Ben bir iş sahibi olabilmek için müdür esi arkadası veya akrabasımı olmalıyım? bilgilerinize ARZ EDERİM:
HANDAN BAŞIBOZUK

Ziyaretçi

2014-10-31 17:28

sevgili bimer okulumuzun okul mazemeleri çok az mesele okulumuzun tuvaletinde sabun ve tuvalet peçetesi yok kapılar kırık masalar çizik ve buna birşeyler yapmanızı istiyoruz bunun için size arz ederim
sevgili bimer

#482 okulun sorunu

2014-10-31 17:32

sevgili bimer okulumuzun çok fazla şeylere ihtiyacı var mesela tuvaletlerde sabun ve tuvalet kağıdı yok masalar çizik kapılar kırık  onun için sizin birşeyler yapmanızı istiyorun ve size arz ederim

Ziyaretçi

2014-10-31 17:37

ya5eua as5aehjda ae h

Ziyaretçi

2014-11-02 15:58

Benim mahalleme belediye hic bir alt yapı bakım onarım yapmamıştır ve benım mahalleme zemin etütünün saglam olmasına ragmen 3 kattan fazla verirmiyor. Belediye baskanının kendı yaptıgı yurdu 5 kat yapmıştır geregının yapılmasını arz ederım...

Ziyaretçi

2014-11-06 14:49

ULAŞTIRMA BAKANLIĞINCA KARAMAN AYRANCI YOL ÇALIŞMASI NEDENİ İLE TAPU DA ÜZERİME KAYITLI OLAN ARAZİMDEN İSTİMLAK YAPILDI.ÇEVREMDEKİ İSTİMLAK EDİLEN ARAZİLERE ÖDEME YAPILDI FAKAT BENİM ÖDEMEM YAPILMADI .SÜREKLİ İLERİYE ATILIYOR YAKLAŞIK 3 AYDIR BEKLETİLİYORUM.05453119014 NOLU TELEFONUM .İLGİLENMENİZİ ARZ EDERİM ..ALAETTİN DENİZ ..YEŞİLDERE/KARAMAN

Ziyaretçi

2014-11-07 18:45

istanbul sancaktepe eyüp sultan mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencisiyim okulumuza sizin tarafınızdan tablet dağıtılcağını duyduk ikinci senemiz oldu hala dağıtılmadı dağitılmasını önemle arz ederim.

Ziyaretçi

2014-11-10 17:35

Abimin haksız yere ceza aldığını düşünüyorum adaletin yerini bulacağını inandığım için yüce adaletin sığınıyorlar şuan kınık ceza evinde yatıyor ismi ibirahim dönmez lütfen tekrar dosyasının incelenmesini istiyorum ve yüce adaletinize siginiyoruz.

Ziyaretçi

2014-11-11 20:35

Ben 25hud tugayinda askerim tugay karargah boluyunde burda sozlesmeli hamza yildirim diye biri var ama huzurumuzu kaciriyor gidip bascavusa yalakalik yaparak bizim ustumuze saliyor eyer siz bisey yspmiyacaksaniz biz gereyi yapacaz burda askerliyimizin uzamasini istemiyoruz ondan dolayi gereyinin yapilmasini istiyoruz

Ziyaretçi

2014-11-13 10:31

sayınBAŞBAKANIM saygılarımla ben büllent tan mersin toroslar çokuruva mahallesinde oturmaktayım. Bızim mahallenin okulu dayanıklı değil denerek kapatıldıü 4 senedir perişanız iki çocuğum öğrenci servis parası yok işsizim muhtar ile servisler rant/rüşvet alıp/veriyur belediye/millieğitim bu suça ortak bir akp li olarak isyanlardayım bize devletimizin büyüklüğünü görmek istiyoruz saygılarımla. /DORMUŞ ALİ TOKSOY

Ziyaretçi

2014-11-17 09:04

evde bakım yuzde doksan hasta engeli adana elde bakım yurdumdan ret sebebi nee bu hasta ayda 1kere ruhsalıgına gidiyor konturole benim aldıgım maiş saten askeri ucreten emekliyim oglum benle yaşıyor ama bana bi faydası yok saten kendi bekar 29 yaşında aldıgı aylıktan vermdigi vermiyor benden istiyor acaba benim oglumun aylıgından dolayımı ret edildi
DOSYA No 23 783

Ziyaretçi

2014-11-20 19:56

Sayin basbakanim 14 02 1983 Elazigin Maden ilçesi dogumluyum.05.11.2014askerden geldim.Askerlik dolayısıyla isten ayrildim.Elazig işçi bulma kurumuna 06.11.2014tarihinde basvurdumBasvuru esnasinda en az 600gunumun olmasi ve askerlik ten once 120 gunun ful yatmasi gerekiyormus bu sartlari tasiyorum.Terhis belgemide verdim.Ayin 20 si halen bir cevap yok.Isci bulma kurumuna gittim ordaki yetkililer sigortayi sucluyor sigorta gunde yarim saat calisiyor diyiyorlar bu konuda magduriyetimin giderilmesini talep ediyorum saygilar.

Ziyaretçi

2014-11-22 09:57

SAYIN BAŞBAKANIMMM...

NEDEN ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE DENETİMİ BÖLÜMÜNE KADRO AÇILMIYOR.

BİZLER BOŞUNAMI OKUDUK O BÖLÜMÜ,

KADRO AÇILMASINI İSTİYORUZ...

SAYGILARIMI ARZ EDERİM.

Ziyaretçi

2014-11-26 10:33

Sayın Başbakanım ben Osmaniye ili Karaçay Mah. 6046 sok. no:9 Da ikamet etmekteyim.Tc:63547413610 Yaşım 54 2 yıla kadar sağlıklı bir şekilde yurt dışında çalışmaktaydım.Ondan sonra hipertansiyon ile ilgili problemim çıktı.Bu hastalık beni ve ailemi perişan etti.Bu hastalıktan sonra şeker böbek ve görme problemlerim çıktı 2 yıl öncesine kadar Fas ta bir şirkette teknik personel olarak çalışmaktaydım.Ekonomik durumum kimseye muhtaç olmadan yaşıyordum.Devletime karşı bir yüküm yoktu.Bu hastalık beni çalışamaz duruma getirdi.Haftada 3 defa diyalize giriyorum.Gözlerim iç kanama yaptığından dolayı görmüyor.2600 gün sıgortam 3600 günde bağkurum vardı.Mağlulen dilekçe verdim.Doktor raporum ektedir.Sosyal güvencem olmadığı için bana Osmaniye Devlet Hastenesinde çok problem çıkarıyorlar.Hiçbir gelirim yok babamın evinde oturuyorum.Kış geldi hastalıktan dolayı dışarı çıkamıyorum.İlaçlarımı dahi alamıyorum.Ne yapacağımı bilemiyorum.Çok bunalımdayım bundan dolayı sıkıntılarım var.Mağlulen emekli dilekçesi vermeme rağmen emeklilik hale sonuçlanmadı.Acaba emekli olabilirmiyim ? sosyal yarıdmlaşmadan hiçbir yardım alamadım.BİMER e yazmaya karar verdim.İnşallah derdime bi çare olunur devletimin büyüklüğü Beni umutlandırıyor.Sayın Başkanım sizlere dua ediyorum.

Ziyaretçi

2014-12-02 09:58

k.maraş da sağlık mesleklisesi mezunuyum puanım 75 3 yıl oldu ama hala atamam olmadı biz boşuna mı okuduk ailemin eline bakmaktan artık çok utanıyorum nolur duyun artık bizim de sesimiziiiiii ben de atanıp görevime başlamak istiyorummmmm :(
mağdur

#495 stajjjj

2014-12-07 12:46

ben batmanda    bir sağlık lisesinde okumaktayım ve 11.sınıf öğrencisiyim staj gördüğüm   kadın doğum ve çocuk hastanesinden 2 aydır staj ücretleri yatmamaktadır gereğinin yapılmasıı arz ederim

Ziyaretçi

2014-12-08 17:29

ben emine sabit büyük bayrak imamhatipte okuyorum.abtesthanemiz,mestidimiz, projelsiyonlarımız vb. gibi daha çok sorunlarımız var.bu yüzden e5 teki okulun imamhatiplere verilmesini arz ederim

Ziyaretçi

2014-12-09 08:41

ben konya meram karadiginderesi mahallesinde oturuyorum hatip godene cayirbagi otobusleri bizim koye gelmesini rica ediyorum. aralarinda 2 kilometre var ve hala gelmiyolar cok maduruz hergun iki kilometre yürüyoruz
lutfen cayirbagi otobuslerini bizim koye cikarin okula gec kaliyoruz cayirbagi cikarsa gec kalmayiz okula yetisiriz geregini arz ederim

Ziyaretçi

2014-12-10 22:37

üç ay önce axess kredi kartı aldım.üç ay sonra hesap ektremden 100 tl üyelik ücreti adı altında hesap geldi şaşırdım 1 yılı doldurmadan ve 100 tl gibi para kesmişler kart verildiğinde 100 tl kesilceğini bilsek yada söyleseler almazdım bunlar resmen soydun yapıyor..duyrulurr..nasıl paramı geri alabilirim..iyi günler

Ziyaretçi

2014-12-11 07:35

selamün.aleyküm.partimizle.gurur.duyuyoruz.saygılarımla

Ziyaretçi

2014-12-11 07:36

umittali.0531.6781877