bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

SULTAN

2013-03-06 12:07

• sayın başbakanımız sizden bize yeni bir okul yapmanızı istiyoruz

bizim okulumuz fiziki durumdan çok kötü duvarları çatlak pencere ve kapı yok bu yüzden içerisi çok soğuk çatımız yok su damlıyor koloriforler yanmıyor tuvaletler çok kötü lavabolar kırık bahçemiz yok
hademelerimiz yok devlette para göndermiyor pencere kapıları yapmaları için okulumuz çok kötü durumda sizden yeni bir okul yapmanızı İSTİYORUZ
GEREĞİNİ YAPMANIZI İSTİYORUZ
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

gurbet

#52 KonuYENİ BİR OKUL İSTİYORUZ

2013-03-06 12:10

sizden bizim okulu yıkıp yeni bir okul yapmanızı istiyoruz
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

SULTAN
Ziyaretçi

#53 yeni bir okul istiyoruz

2013-03-06 12:22

Sayın başbakanımız sizden yeni bir okul yapmanızı istiyoruz bizim okul fiziki yönden berbat bir halde pencere ve camlar kırık koloruferler yanmıyor tuvaletlerin hepsi pis lavabolar kırık soyunma odamız yok duvarlar çatlak çatımız olmadığı için tavandan su damlıyor spor salonumuz yok kantinimiz yok medya dersi için televizyon lazım oda yok okulumuz çok berbat bir halde bu yüzden sizden yeni bir okul yapmanızı istiyoruz...
GEREĞİ BİLGİNİZE ARZ EDERİZ
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

HELİN

2013-03-06 12:26

sizden yeni bir okul yapmanızı istiyoruz bizim okulumuz berbat bir halde yeni bir okul yapmanızı istiyoruz
GEREĞİ BİLGİLERİNİZİ ARZ EDERİZ
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

Ziyaretçi

2013-03-11 18:43

bizim okulumuz fiziki yonden çok kötü bunun için sizden yeni bir okul yapmanızı istiyoruz LÜTFEN
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE
SERAP

2013-03-11 18:49

Sayın başbakanımız sizden yeni bir okul yapmanızı istiyoruz bizim okul fiziki yönden berbat bir halde pencere ve camlar kırık koloruferler yanmıyor tuvaletlerin hepsi pis lavabolar kırık soyunma odamız yok duvarlar çatlak çatımız olmadığı için tavandan su damlıyor spor salonumuz yok kantinimiz yok medya dersi için televizyon lazım oda yok okulumuz çok berbat bir halde bu yüzden sizden yeni bir okul yapmanızı istiyoruz...
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE
GURBET

#57 YENİ BİR OKUL İSTİYORUZ

2013-03-11 18:50

sizden yeni bir okul yapmanızı istiyoruz bizim okulumuz berbat bir halde yeni bir okul yapmanızı istiyoruz
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

Ziyaretçi

2013-03-11 18:51

sizden bizim okulu yıkıp yeni bir okul yapmanızı istiyoruz
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

Ziyaretçi

2013-03-11 18:51

sayın başbakanımız sizden bize yeni bir okul yapmanızı istiyoruz
bizim okulumuz fiziki durumdan çok kötü duvarları çatlak pencere ve kapı yok bu yüzden içerisi çok soğuk çatımız yok su damlıyor koloriforler yanmıyor tuvaletler çok kötü lavabolar kırık bahçemiz yok
hademelerimiz yok devlette para göndermiyor pencere kapıları yapmaları için okulumuz çok kötü durumda sizden yeni bir okul yapmanızı İSTİYORUZ
GEREĞİNİ YAPMANIZI İSTİYORUZ
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

Ziyaretçi

2013-03-11 18:53

yeni bir okul yapmanızı istiyoruz her yer mikrop okulumuz çok kötü bir durumda çatıdan su damlıyor duvarlar çatlak tuvaletlerimiz hepsi bok lavabolarımız kırık soyunma odamız yok kütüphanemiz yok

Gereği yapılmasını arz ederim saygılarımla...

BAHÇELİEVLER ORTA OKULU MARDİN KIZILTEPE
Bahçelievler orta okulu öğrencileri

2013-03-11 18:54

yeni bir okul yapmanızı istiyoruz her yer mikrop okulumuz çok kötü bir durumda çatıdan su damlıyor duvarlar çatlak tuvaletlerimiz hepsi bok lavabolarımız kırık soyunma odamız yok erkekler bize bakıyorlar kütüphanemiz yok

Gereği yapılmasını arz ederim saygılarımla...

BAHÇELİEVLER ORTA OKULU MARDİN KIZILTEPE
bahçelievler orta okulu öğrencileri

2013-03-11 18:55

BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

Ziyaretçi

#63 YENİ BİR OKUL İSTİYORUZ

2013-03-11 18:56

BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE
Bir takma isim seçin

#64 Konu

2013-03-11 18:58

Bir yorum yazın...YENİ BİR OKUL İSTİYORUZ2013-03-11 18:50
BAHÇELİEVLER ORTA OKULU
MARDİN KIZILTEPE

Ziyaretçi

2013-03-11 19:05

bahçelievler orta öğretim
MARDİN KIZILTEPE
Fethi gençkaya'dan şikayetçiyiz

Ziyaretçi

2013-03-14 21:17

Kırşehir POLİS MESLEK YÜKSEK OKULUNDA bulunan arkadaşım Muhammet enes kültür ve diğer öğrencilerin telefonları idarece alınmıştır.Bir yüksek okulda yapılan bu haksız kısıtlamaya acilen müdahale edilmesini ve gereğinin yapılıp insanların maduriyetinin giderilmesini arz ederim.
madur polis adayı

2013-03-14 21:19

meydana gelen bu haksızlığın fark edilip geri dönütünü beklemekteyim

Ziyaretçi

2013-03-14 21:34

Kırşehir Polis Meslek Yüksel Okulu öğrencisi Muhammet Enes Kültür ve diğer öğrencilerin telefonlarına okul idaresi tarafından el konulmuştur. gereğinin yapılmasını arz ederim.
pymo da sorunlar

#69 Kırşehir PMYO daki sorunlar

2013-03-14 21:37

bu durumun ve bütün madur öğrencilerin maduriyetinin giderilmesini arz ederim

Ziyaretçi

2013-03-14 21:40

Kırşehir PYMO da öğrencilerin telefonlarına el konulmuştur. maduriyetin giderilmesini arz ederim
madur polis adayı

#71 PYMO da sorunlar

2013-03-14 21:42

Kırşehir PYMO da meydana gelen bu olayın çözümünü bekliyorum . gereğinin yapılmasını arz ediyorum

Ziyaretçi

2013-03-14 21:44

Kırşehir PYMO da bulunan öğrencilerin telefonları okul idaresi tarafından alınmıştır. bu sorunun çözülmesini diliyor ve gereğinin yapılmasını arz ediyorum
MADUR POLİS ADAYI

#73 Kırşehir PYMO da sorunlar

2013-03-14 21:46

Kırşehir PYMO da gerçekleşen olay için çözüm istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2013-03-21 09:10

ben 2008'de garanti bakasından konut kredsi cektim,bankaya dosya masrfını iadesi icin dilekce verdim üzerinde 2 ay gecmesine rağmen hiç bir cevap alamadım. bana bir vatandaş olarak yardım edermisiniz banka biz fertleri katde değer görmüyor.
kimsesiz

#75 dosya masrafı iadesi

2013-03-21 09:14

garanti bankasından dosya masrafı iadesini istiyorom'gereğinin yapılmasını arz ederim.