bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2016-03-12 20:26

Edirne ıpsala 4 mekanizma taburu 2 bölük 1 hudut taburunda görev yapmakta olan p.er ömer sahin ben allah rızası için bni doğuya gönderin hiç bişey istemiyom sizden sadece vatani görevimi şırnak diyar bakır gibi yerde yapmak istiyom bana yardım edin neolur vatan ve millet uğruna seve seve can vermeye hazırım ben yardım edin bana ben rahat askerlik yapmak istemiyom terörle mücadele istiyom

Ziyaretçi

2016-03-14 09:22

akbank genel mudurlüğüne ... neo kartın yıllık kart ücretinin kendime iade edimesini istiyorum ... bu konuda rahatsızlık duyuyorum .. hiç bir .. şekilde kart aidatının alma hakkı olmadığını düşünüryorum saygılarımla .. gerekenin yapılmasını arz ederim ..

Ziyaretçi

#678 AKBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ...

2016-03-14 09:23

akbank genel mudurlüğüne ... neo kartın yıllık kart ücretinin kendime iade edimesini istiyorum ... bu konuda rahatsızlık duyuyorum .. hiç bir .. şekilde kart aidatının alma hakkı olmadığını düşünüryorum saygılarımla .. gerekenin yapılmasını arz ederim ..

Ziyaretçi

2016-03-15 21:06

VAN-ERCİŞ kYk YURDUNUN BEŞ NUMARALI ODA DA KALMAKTAYIM.ADIM HALİL İBRAHİM OĞUZ ERCİŞ YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SIGORTACILIK BÖLÜMÜNÜ OKUYORUM.YEMEKLERİN YETERSİZLİ VE SAĞLIKLI OLMADIĞINI SİZE ARZ EDERİM EN YAKIN ZAMANDA GELİP SİZİN GÖZLEM YAPMANIZI İSTİYORUM

Ziyaretçi

2016-03-15 21:14

VAN ERCİŞ KYK YURDUNDA KALIYORUM İSMİM ERKAN AVNAŞ YEMEKHANE NİN YEMEKLERİNİN SAĞLIKSIZ VE UYGUN OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM GEREKLİ SORUMLULAR BİZİM BU ŞİKAYETLERİMİZE SESSİZ KALMASINDAN DOLAYI BU DİLEKÇEYİ YAZMAK ZORUNDA KALDIM

Ziyaretçi

2016-03-15 21:21

İSMİM ERHAN YAŞAR VAN-ERCİŞ KYK YURDUNUN 15 NUMARALI ODASINDA KALMAKTAYIM YİYECEKLERİN YETERSİZ VE TATSIZ OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİM HİÇ BİR ŞEKİLDE DEFALARCA İDARECİLERE BİLDİRMEMİZE RAĞMEN SORUNUMUZ ÇÖZÜLMEMİŞTİR BİLGİNİZE ARZ EDERİM

Ziyaretçi

2016-03-15 21:27

erciş kyk yurdunun46 numaralı odasında kalmaktayım ismim KAMİL TORUNTAY yemekhaneyle ilgili sorunlarımız var yetkililer ilgilenmediğinden size yazıyorum

Ziyaretçi

2016-03-15 21:30

ismim TANER GÜVENER erciş kyk yurdunda kalıyorum Yemekhanenin yetersiz olduğunu dile getirir saygılarımı arz ederim

Ziyaretçi

2016-03-15 21:35

İSMİM FATİH BAĞİ VAN ERCİŞ KYK YURDUNDA KALIYORUM YEMEKLERİN YETERSİZ OLDUĞUNU VE TATSIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM İLGİLENMENİZ İÇİN BU DİLEKÇEYİ YAZIYORUM

Ziyaretçi

2016-03-18 10:54

bimerden bir konu hakkın dilekçe yazmak istiyorum
Hakan078

#686 Re: OYAK istifa dilekçesi

2016-03-23 15:08

#477: Ahmet - OYAK istifa dilekçesi 

Mrb dilekçenizin sonucu ne oldu acaba bilglilendire bilirsin tşklr

Ziyaretçi

2016-03-23 18:43

Halk egitim merkezinde çalışan usta öğreticiyim.20 yıldır çalışıyorum bizlerde kadro almak istiyoruz.milli egitim Bakanlığının bizlerde kadrosuz taşeron işçisiyiz bizde yasalardan faydalanmak istiyoruz başbakanımız bizimde sesimizi duysun lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2016-03-29 11:34

Güvendiğim için imzaladım

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-03-29 11:37

Ziyaretçi

2016-03-29 17:18

Merhaba ben van caldiranda yazıyorum çaldıran devlet hastanesinde yeterli doktor ve cihazlar yok çaldıran nüfus 66600 nüfuslu bir ilçe 95 köyü var sadece geçici dahiliye doktoru birde acil doktoru var bu gün hastaneye gittim acil de tek doktor bulunuyor oda olması gereken yerde değil yemekte olduğunu öğrendim o doktorun yerine doktor yok biz cok zorluk cekiyoruz devlet buyuklerinden ricamiz bu ise bir el atsınlar arz ederim

Ziyaretçi

2016-03-29 17:25

Merhaba ben van caldiranda yazıyorum çaldıran devlet hastanesinde yeterli doktor ve cihazlar yok çaldıran nüfus 66600 nüfuslu bir ilçe 95 köyü var sadece geçici dahiliye doktoru birde acil doktoru var bu gün hastaneye gittim acil de tek doktor bulunuyor oda olması gereken yerde değil yemekte olduğunu öğrendim o doktorun yerine doktor yok biz cok zorluk cekiyoruz devlet buyuklerinden ricamiz bu ise bir el atsınlar arz ederim

Ziyaretçi

2016-03-29 20:59

antalya kalkanda iki katlı evime elektrik baglatamıyorum

Ziyaretçi

2016-03-29 21:04

antalya kalkanda iki katlı evime elektrik baglatamıyorum hep bi sorun 12 bin tl masraf ettim bu cagda elektirigim yok en son care size yazmak zorunda kaldım yardımcı olursanız memnun olurum belediyeden 2 satır bi yazı istiyo akdenız elektrik onların arasındakı problemdemden dolayı bizler madur oluyoruz lütfen rica ediyorum saygılarımla ÜMİT ELBAN 05327700604

Ziyaretçi

2016-04-04 06:41

Ülke halkımızın daha duyarlı gerekli makamların bizim.şikayetlerimizi daha iyi değerlendirmesi icin

Ziyaretçi

2016-04-11 07:27

meraba ben yaklaşık 3 aydır askerlik yapıyorum askere gıtmeden oce babamı kaybettım aıle sıkıntılarım kardeslerımın sıkıntıları yuuznden ıyıce bunalıp askere gıtmek ıstedım ılk gıttıgım anlarda hersey cok guzeldı ama sonradan babamı geclerı ruyamda gorur oldum 9 tane kardesım war annem turkce bılmıyor kardeslerımın basında durmam gerekyo durumumu komutanlarıma anlattım aılem huzursuz ldundan berı ben askerlıgımı yapamıyorum hep engel cıkıyo komutanarıma cıkıp durumu anlattım once haledıcez ddıler hastaneye sevk ettıler 10 gunluk hava degısı aldım ama gerı bırlıgıme teslım oldum ertesı gun fırar ettım aklım basımda dıldı sonradan gerı teslım oldum ama bna yapılan mmuamele farklı oldu boluk komutanım benı tehtıt ederek kafana sıkarız dedıler ben napıcamı bılmıyorum aıleme baglıyım askere gıdemıyorum bunn ıcın napabılırım nolurun yardım edın aılem kardeslerım perişan haldeyız

Ziyaretçi

2016-04-20 10:42

Sayin Basbakanim saygi ve sevgilerimi sunar islerinizde kolayliklar dilerim.Basbakanim ben Tokat Ili Niksar ilcesi Karabodur koyundenim ama istanbulda ikamet etmekteyim Sayin Basbakanim koyumuzun ilceye uzakligi sehir merkezinden yaklasik 6.5 km kadar bizim koyumuzun dogusunda ve batisinda bulunan koylerin bizim koyden daha uzak olmalatins ragmen yollari asfalt bizim koyun yolu stabilize yani toprsk yoldur.Koyun muhtarina ilgilen dedigimizde koyun nufusunun sx oldugu gibi bahanelere siginmakta guya ilgililerde krndisine bu sekilde soyluyormus kendi beyani Sayin Basbakanim koyun hane sayisi 13 v14 kadar basbakanim Sayin Cumhurbaskanimiz ve siz bizden hizmet isteyin seklinde beyanlatinix vardi hizmetin alasini yaptiniz ve yapiyorsunuz inkar eden kafirdir Sayin Basbakanim zatialinizden istirham etsem ilgililere bir talimatiniz yetrr yolumuxun asfaltlanmadi hususunds sizlere omur boyu minnettar kaliririz Saygilarimi sunar islerinizde kolayliklar dilerim Allahim yar ve ysrdimciniz olsun Saygilarimla

Ziyaretçi

2016-04-20 10:45

Sayin Basbakanim saygi ve sevgilerimi sunar islerinizde kolayliklar dilerim.Basbakanim ben Tokat Ili Niksar ilcesi Karabodur koyundenim ama istanbulda ikamet etmekteyim Sayin Basbakanim koyumuzun ilceye uzakligi sehir merkezinden yaklasik 6.5 km kadar bizim koyumuzun dogusunda ve batisinda bulunan koylerin bizim koyden daha uzak olmalatins ragmen yollari asfalt bizim koyun yolu stabilize yani toprsk yoldur.Koyun muhtarina ilgilen dedigimizde koyun nufusunun sx oldugu gibi bahanelere siginmakta guya ilgililerde krndisine bu sekilde soyluyormus kendi beyani Sayin Basbakanim koyun hane sayisi 13 v14 kadar basbakanim Sayin Cumhurbaskanimiz ve siz bizden hizmet isteyin seklinde beyanlatinix vardi hizmetin alasini yaptiniz ve yapiyorsunuz inkar eden kafirdir Sayin Basbakanim zatialinizden istirham etsem ilgililere bir talimatiniz yetrr yolumuxun asfaltlanmadi hususunds sizlere omur boyu minnettar kaliririz Saygilarimi sunar islerinizde kolayliklar dilerim Allahim yar ve ysrdimciniz olsun Saygilarimla

Ziyaretçi

2016-04-21 14:50

Ben 6yil calismis oldugum is yerimden tazminatimi alamiyorum. Sadece yasal olarak 4 ay sonra sigortam yapildi hic bir sekilde kanun gerektiren bir islem yapilmadi senelik izinlerim mesailerimi hesaplatip bana dogrudan bir islem yapilmadi. Be karsilikli gorusmemizde bana 3 ay icerisinde kendilerince hesapladiklari tazminati vereceyiz. Muhasebeden butun haklarini aldigina dahir bir kagit imzalattilar ve su anda madur durumdayim odemelerimde sikinti cekiyorum calisamiyorum isim yok 7 aydir beni oyalayip duruyorlar gereyinin yapilmasini arz ederim

Ziyaretçi

2016-04-26 12:51

Ben manisanın alaşehire bağlı evrenli mahallesinde oturuyorum. Köy yolunda devamlı olarak içki fuhuş gibi şeyler yapılıyor.Ve yoldan gelen geçen insanlara laf atıyorlar billakis pazar günleri olmak üzere devamlı olarak bunu yapıyorlar insanları belediye hiç birşey yapmıyor içtikleri alkol şişelerini yolda kırıyorlar ailemizle gelip geçmeye korkar olduk bunların yüzünden umudumuz sizlersiniz yetkili mercilerden ricam bu duruma lütfen bir göz atsınlar gereğini yapsınlar  Burdan başta sayın cumhurbaşkanımız Recep tayyip erdoğana ve sayın başbakanımız Ahmet davutoğluna bu konu hakkında yardımlarını bekliyorum ve herbirerini saygıyla selamlıyorum.

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-04-29 21:27