bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2016-05-08 17:41

Ankara seyranbaglari 100 yıl Mahallesi Billur sokak aralarina mobese takilmasini geceleri yarış yapılıyor hiç bir önlem alınmadı bayanlarimiz kızlarımız disari çıkamiyor böyle olaylar yüzünden dışarı çıkamıyoruz. Esrar uyuşturucu kullananlar kızlarımız rahatsız oluyor mahalle sakinleri olarak gereğini yapılması arz ederim saglilarimla
yildiz

#702 Ankara seyranbaglari

2016-05-08 18:10

Sayin Başbakanim  ankara  seyranbağları   100 yıl  Mahallesi  Billur  sokak   aralarina  mobese   takilmasini  geceleri  yarış  yapılıyor  hiç  bir  şekilde  önlem  alınmıyor   akşam  7ile  gece  12  arasında   uyuşturucu  Esrar   içen   tiner çeken ve  icneler   yüzünden   sokakta   caddede rahat dışarı  çıkamıyoruz   kızımızi dışarı  cikaramiyoruz   GEREĞİNİN   YAPİLMASİNI  ARZ   EDERİM    SAYGİLARİMLA  YAKUP  YILDIZ   0538 394  09 84  

Ziyaretçi

2016-05-12 14:02

KOCAELİ CAYİROVA MÜFTÜLÜĞÜNE Bagli kuran kursunda geçici öğretici olarak görev yapmaktayım 4.dönem kayıtlarında oluşan hatadan dolayı 2 ay ücretim yatırılmamistir.şu an göreve devam etmekteyim mağduriyetimin giderilmesinin.GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

Ziyaretçi

2016-05-12 17:35

Sayin basbakanim biz adana kozan ilcesinden seher sahin bnm annem ile babam ayri annem bel fitigindan bel kaymasindan amaliyatli calisamiyor sadece adana il valiliginden yardim aliyoruz evimiz kira Kirayi odemekte zorlaniyoruz herhangibi baska gelirimiz yok bize yardim edermisiniz sayin basbakanim valilikten aldigimiz aylik bu ay kesilio biz aylik kesildiginden dolayi ortada kalioruz sayin basbakanm bize mumkunse bi ev yardimi yapin bizim kimsemiz yok sizden baska annem ikinci amaliyatini gecirecek yardimlarinizi beklioruz 539 709 1304 lutfen bize bi yardim eli uzatin tesekkurler sayin basbakanim

Ziyaretçi

2016-05-24 15:45

benim 170 engelliyim aylığımı kestiler aylığımın yeniden başlamasını istiyorum teşekkürler   numaram   05425158568

Ziyaretçi

2016-05-25 19:02

Sayin baskanim evimiz kira ev sahibi kirayı az bulduğu için evden çıkarmak istiyor yardım istiyoruz kiracılık çok zor en kisa zamanda bize dönmenizi istiyorum doğru düzgün okuyamiyorum bende 05378500166

Ziyaretçi

2016-05-27 09:13

Ya ben 2011de ehliyet sınavına girdim ve kazandım Madi imkansizliktan alamadim sim di iptal olmuş diyorlar sertifikam elimde kaldı lütfen birileri sesimizi duyurun ve şimdi sınav ücretleri daha fazla olmuş ben şimdi daha fazlasını nasıl verecem

Ziyaretçi

2016-05-30 14:28

Benim adım Kübranur Beyaz. Samsun/Terme Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde 9.cu sınıfta okuyorum. Ordu/Ünye'de oturuyorum. Okuluma servisle gidip geliyorum. Coğrafya öğretmenimizden sınıfça çok şikayetçiyiz. Uygunsuz hareketleri, bakışları var kız öğrencilere karşı. Suçumuz olmadığı halde bize lakap takıyor. Bana psikopat veyaz rahatsız diyor tek banada değil Ünyelilere karşı garezi var heralde arkadaşımı ve beni geçirmemiş dersten. Ve ben tek bu dersten kalıyorum. Ve öğretmenimin beni bu dersten geçirmesini istiyorum. Öğretmenimlede konuştum bugün öğretmenim beni dersten geçirirmisiniz dedim. Performans puanımı çok düşük vermişsiniz dedim. Sana fazla bile o puan dedi arkadaşlarımın yanında beni küçük düşürdü. Dediğim gibi öğretmenimin beni bu dersten geçirmesini istiyorum. Dersinde uyuyan öğrencisine ders içi performanlarını 70 80 verip geçirmesi hiç olumlu birşey değil. Ben yine dersinde parmak kaldırdım. Uyumadım. Öğretmenime karşı bir hatamda olmadı şu ana kadar. Hak yemesi normal değil. Taraf tutmasına da gerek yok. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2016-06-01 13:05

malatya/pütürge ilçesinde ikamet etmekteyim.
Pütürge orman işletme şefliği ne işkur üzerinden başwurdum
listede olduğum halde imza attığım halde işe giremedim.
Belirli kişiler alındı listede olunan kişiler alındı buranın ak parti ilçe teşkilatı ve belediye başkanı bütün kendi elamanları işe alındığı halde gelekçe gösterilmeden işe almadılar imza atığım halde sizin ve teşkilatınızı siyasi ve idareci mülkü amir de dahil olmak üzere gerekli mercilere başvurduğum halde işe alınmadım .Bu işe ihtiyacım olduğu halde işkur başvurularına bulunduğum halde ilkokul mezunu olarak beni kaydettiler.Halbukü diyarbakır ziya gökalp mezunu oldum halde ilkokul kayıtı altında kayıtlara geçmiştir.Gerekçe gösterilmeden işe almadılarbu ilçe teşkilatı ve belediye başkanı kendi adamlarını işe almış bulunmaktadır.Benim refaransım olduğu halde nedendir bilmem benii işe almıyolar gerekenin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

Kenan Orhan
Tel:05312130332

Ziyaretçi

2016-06-02 08:31

Gaziantep islahiye kız teknik ve meslek lisesinde okudum ve son sene 12. Sınıfta staj yaptım.staj bedeli asgari ücretin %30 unun verileceği bir sözleşme imzaladım ama staj yaptığım süre boyunca bir lira bile verilmedi gereğinin yapılmasını istiyorum ve hakkım olan paranın hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Ziyaretçi

2016-06-14 11:19

şikayet ememi ve bu dilekçeyi kabul etmenizi istiyom

Ziyaretçi

2016-06-14 11:31

mehmet kosasen denilen şahıs mahelenin park olaraktan ayrılan bizim tabirimizle köy boşluna sahip çıkmaya çalısıyor onun için her mahelede park var belediyenin park olarak ayırdıgı mekan bahsettimiz yerdir onun için mehmet kocasen denilen şahıs buyarayı gasp etmiştir belediye bile cocuk parkı ayırdıgı halde şu anda şahıs kendisine göre sahiplemeye çalısıyo .+ her mahelelnin çocuk parkı var + bizim mahelelnin çocuk parkı ayrılmsı gerilirken beledie baskanıın muhapte bulunmasına nazara bizim çocuk parkımız yok gördümüz mehmet kocaesenin sahiplenipte bize park anını burakmıyo incelenmesine arz ederim

Ziyaretçi

2016-06-28 07:30

adım abdil çakmak türk silahlı kuvvetlerinde sözleşmeli er personel olmaya başladım ama biliyorsunuz ki ortadaki teror olaylarından dolayı taşımalı silah istiyorum
Hatice Karabay
Tokat

#714 Re:

2016-07-07 13:06

#27: -  

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-07-10 21:02

Ziyaretçi

2016-07-10 21:11

Şanlıurfa ceylanpınar 2 hudut bölüğü Yıldıran hudut k.r.k'lu suriye sınırında da askerlik yapmaktayım 5 gündür aynı yemeği yiyiyoruz kokmuş et çıkıyor aşçı yemek yapmayı bilmiyor ekmekler taş gibi sabah kahvaltı'da ,soğuk çay, kuru kayısı ,zeytin reçel, başkada birşey çıkmıyor (kiler'de) herşey mevcut ama çıkartmıyorlar bildiğiniz gibi aç yatıp aç nöbete gidiyoruz artık dayanacak gücümüz kalmadı GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERIM. 

Ziyaretçi

2016-07-14 08:46

TARIM VE KOYISLERI BAKANLIĞI bütçesine konan ödenekten ortakların mülkiyetinde uygulanmak üzere ORT.MILK.30 AILE 6 BAŞ 184 BAŞ. DAM .SAĞ. YET.PROJESI Projeden yararlanmak üzere ortamlar olarak ve tarafımıza tarafımıza aittir tahsis edilen krediyi PAZARYERI ZİRAAT BANKASI ŞUBESIMDEN 2 YIL ÖDEMESİZ Kulanmis bulunmaktayız 2013 yılındaki yapilandirmalar üyelerimiz yaralanmamis bulunmaktayız (kaynaklanan sebeplerden) ötürü bulunmamaktayiz

Ziyaretçi

2016-07-14 09:13

TARIM VE KOYISLERI BAKANLIĞI bütçesine konan ödenekten ortakların mülkiyetinde uygulanmak üzere ORT.MILK.30 AILE 6 BAŞ 184 BAŞ. DAM .SAĞ. YET.PROJESI Projeden yararlanmak üzere ortamlar olarak ve tarafımıza tarafımıza aittir tahsis edilen krediyi PAZARYERI ZİRAAT BANKASI ŞUBESIMDEN 2 YIL ÖDEMESİZ Kulanmis bulunmaktayız 2013 yılındaki yapilandirmalar üyelerimiz yaralanmamis bulunmaktayız (kaynaklanan sebeplerden) ötürü ödeyememis bulunmaktayiz
Asia alacağı işletilen faizin yüksek olduğunu ve ödeme gücumuzun olmadığını hayvanların hastalıklı olduğundan ötürü zarara uğradığimizi belirttiğimiz halde beyanımızi kabul etmeyerek yasal işlemleri durdurmamislar ve bu konuda bize yardımcı olmamislardir. Yeni bir ödeme kolaylığı sağlandığı taktirde borclarimizi ödemeye çalışacağız uygulanan faiz oranları neredeyse asıl alacak miktarı kadar olduğundan tarafımızca belirlenen faiz oranlarının silinmesini silindiği taktirde veya yapılandırma yapıldığı taktirde borclarimizi odeyebilecegimizi bu konu hakkında bizlere yardımcı olmanızı ve net bir görüş bildirerek ben bizleri mudur etmeyeceğini bildiğimden ötürü muracatim hasıl olmuştur. Konu hakkinda sikayetimin değerlendirmeye alınarak tarafıma bilgi verilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.Hayvanlar bize sözleşmede söylendiği gibi temiz gelmedi hayvanların geldiği sene gelen hayvanlardan birisine broselo hastalığı çıktı bu sebeple işletmem karantinaya alındı ve 6 ay süre ile ne süt satabildim nede hayvan satabildim bu yüzden yem borclarımı odeyemedim çok zarar ettim gelen hayvanların buzağı atimi döl tutmamasi ve ilerleyen senelerde verem hastalığının da çıkması ve bu süre zarfında isletmeminde tekrar karantinaya girmesi ve 2 hissesinin bir arda olup hayvanların hepsinin karantinaya alınması ve bu sebepten çok zarar etmemiz göz önünde bulundurularak icra takibinin durdurularak borcunun faizlerinin düşürulerek ödeme bilecek bir şekilde yapilandirilmasini saygılarımla arz ve talep ederim

Ziyaretçi

2016-07-16 14:40

Kütahya ahmet yakupoglu güzel sanatlar lisesinde 11.07.2016 saat 09.00 yapılan yetenek sınavında yine okulun öğretmenlerinden ahmet altindaş vakıf adı altında açmış olduğu kursta öğrencilere ücretli kurs verip ve bu öğrencileri sınava yerleştirip ahmet altindaş hiç bir görevi olmaksızın hiç kurul ve komisyonda olmadığı halde okulun sınav yapılan Dersliklere girip kendi öğrencilerine komut verip ve yine kendi öğrencilerine sınav esnasında yanlışlarını düzeltmeleri için uyarmistir bu durup okulun kameralarında görülmektedir ayrıca oğlum ali guneyin sınıfına girerek hiç bir yetkisi olmaksızın oğlumun kimliğine bakmistir bu sınavın tekrardan gözden gecirilip kağıtların tekrardan bakilmasini ayrıca sınavın tekrarlanmasini talep arz ederim saygilarimla

Ziyaretçi

2016-07-20 22:44

Saygıdeğer

Ziyaretçi

2016-07-21 05:10

Sayin cumhurbaşkanım selamünaleyküm.annem olmadigindan çeyiz param vardı evlendiğini zaman alacaktım fakat biz o parayı alamadık bize bu konu hakkında ne yardım ettiler nede bilgi verdiler ben malatya CMC çağrı merkezinden çalışıyordum işten ayrılmak zorunda kaldım evlwneceqimden dolayı ve bize malatya sgk il müdürlüğüne gitmesini söylediler bizde gittik bize orada fatih diye bi bey vvardi bize sadece kimlik fotokopisi evlilik cüzdanı fotokopisini istediler bizde qetirdik verdik meğerse yanlış bilgi vermiş bize bizimde suan durumumuz yok bize bu konuda yardımcı olmanızı arz ve rica ederiz bu arada bu darbe olayı hepimiz çok etkiledi siz merak etmeyin cumhurbaşkanım biz malatya lılar olarak dimdik sizlerle nöbette iz rabbim başımızdan eksik etmesin sizi rabbim sizlerin yarın ve yardımcınız olsun allaha emanet olun herseyin üstesinden qeldiniz sorununun eri oldunuz ve bizler eminim ki bunlarda düzelecek allahin izniyle kendinize iyi bakın allaha emanet olun

Ziyaretçi

2016-07-22 10:44

Ben 2013'ün 5. ayının ortalarında izmir 2. Bölge KGM yol iş asfalt şantiyesinde role tank şöför operatörü olarak tunacan inşaat taşaron firmaya ait KGM' de çalıştım. Kendi isteğimle ayrılmadım çünkü asfalt sezonu kapandığı için işten çikardılar tekrar 2014 sezonunda iş başvurusu yaptım bu yıl resmi araçlarda mütait taşaron elemanı çalıştırmayacaz dediler. Bende 5 ay süre aralıksız İZMİR ALİAĞADAN KGM şantiyelerine asfalt taşıdım ben de TC vatandaş olarak 2.bölgeye kadro için müracat ettim dilekçemi kabul etmediler 4 çocuk babasıyım evim kira bu mağduriyetimin giderilmesini saygılarımla arz ederim.

Ziyaretçi

2016-07-22 10:50

Ben Bayram Azdir az önce atığım mesajda telefon numaramı unuttum telefon numaram: 05378968621.

Ziyaretçi

2016-07-27 15:41

ıyı gunler benım kardesım kurkçuler etıpı kapalı cezaevınde yatmakta sızden bır rıcam olacak acık gorusler de klıma katılmasını ıstıyoruz lutfen yaedımcı olurmusunuz aşırı kalabalık nefes alamıyoruz

Ziyaretçi

2016-08-06 16:39

Sayin buyuklerim ben orhan yavuz borclarim nedeniyle cok zor durumdayim yardimlarinizibekliyorum saygilarimla.