bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2016-08-09 13:03

Elazığ olimpik yüzme havuzunda kayıtlar sırasında torpil yapılıyor bizi değil de akrabalarını kayıt ediyor

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-08-11 08:54

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-08-11 09:04

Ziyaretçi

2016-08-13 21:19

Benim esim kirbista askeri gorevinde araba getirirken kaza sonucu fefat eti ve benim cocuklar askere gidenekadar malslarini aldilar benim resmi nikahim yoktu halen yok ilgili aneleri gorunuyom ama bir hak talep edemedik ben halen kocamin cocuklariylanim ondan sonra evlenmedim denayi testi ve ben halen kendi yuvamin basindayim hakimi ve alamadigim masimi istiyom yeni yasalar iyilestirildi umarim bizede faydasi olur coluk cocuk kurtarir yokluktan kit kanat gecinmekten allaha emanet

Ziyaretçi

2016-08-19 08:16

içraya verdim kabul etmedi.içrayı cek dedi bana paranı gönderecen dedi cıkiş kağıdını ile içra kagıdını cek dedi bana paranı göndercem dedi hala göndermedi istedi ama gönderdim halan 1 yıl oldu hala vermedi. sahtakerlık yapıyor hala vermedi. eline arkana koyma ne yaparsan yap kardeşimle yeğenim o yüzden sonra onlarda cıkmaya karar verdiler .sen buraya gel bodruma gel seni dövecem. ya ö beni öldürecek ya da ben onu öldürecem . gerekeni yapmanızı arz ederim.

Ziyaretçi

2016-08-22 09:28

şikayet için

Ziyaretçi

2016-08-22 12:29

sskk borcum var basbakınımdan ve cumhırbaskanım yardımistiyorum borcumu ödyemiyorum babamvevfateeti evüstümüze yıkıldı baskarı yardım etti bocumımuz olmasıylaverberber kaymalık fon daki lernerdezenginvarsa onlarayardımediyor,
ricam basbakımmvecumhurbaskanım yardım emeklimas mıveyesilkat cıkarmasını istityorumve kaymalık banayardımetmiyorşikayetciyim

Ziyaretçi

2016-08-27 18:39

Eşim bingöl 49. Komando Tugayında görev yapmakta eşim, eşim Mardin Nusaybin de 72 gün görev aldı biz oğlumla bingöl de yalnız kaldık oğlumun da benimde psikolojim bozuldu sonrasında kısa süresi bir izin verdiler izin bitmeden geri çağrıldilar Diyarbakır Lice de göreve gittiler biz yine bingöl de oğlumla beraber yalnız kaldık günler boyu korku içinde kaldık. Eşim bingöl de dördüncü bölgede görev yapmasına rağmen sürekli beşinci bölgede karakolda görev alıyor eve gelmiyor aile bütünlüğümuz bozuluyor 1,5 yaşındaki çocuğumuzun psikolojisi bozuyor aile sorunlarımız başlıyor sürekli tartışıyoruz bu durum beni ve ailem i çok rahatsız ediyor bu durumun düzeltirmesini Arz ederim...

Ziyaretçi

2016-09-02 10:15

evrak şikayetimin arkasındayım

Ziyaretçi

2016-09-04 02:36

sayın başkanım eşim işşizlik maaşı alıyor.600tl cıvarı bu bana yetmiyor birdefaya mahsus bayram ve okul ihtiyaçları için maddi yardım istiyorum .

Ziyaretçi

2016-09-06 16:17

Sayin Yetkilinin dikkatine

Azerbeycan Respublikasi Fortuna Şirketine kayitli 99 JK 942 Plakali Tir Çekicimiz.Trabzon Yomra mevkiyindemotor arizasi yapmişdir.Ustalara gösterilende arac yapilamaz durumunda olduğunu rapor etiler.Bunun doğrultusunda arkasindaki 99 ZC 215 Plakali Dorsasini Firmamiza kayitli 90 VP 691 Plakali Çekici ile alarak Azerbeycana getrdik.Bu durumu Yomra Jandarma komutanliğinanda Rapor etirdik. Şimdi ise arızali çekicini almak için Türkiye ülkesine Firmamiza kayitli 10 JR 493 10 ZB 008 Plakali Tirimizi göndererek arizali olan 99 JK 942 Plakali çekicimizi yükledik.Sarp Gömrük çikiş kapisina geldik. Sarp Sinir Kapisindaki Gömrük Müdürünün Keyfi uyğulamasindan 3 gündür Gömrük sahesine girmesine ramen Tırın çıkışına izin verilmemekdedir.Bize Tırın üstünde yüklü olarak deyil çekerek götüreceyimizi israrla ifade etmemkdedir.Bu çekici Yürüyecek halde olsa kendi halinde sürerek götürürdük .Bu devirde 2 Tir bir birin çekerek hangi yabanci kara yolunda gide bilir .Araclarimizin tüm belgeleri raporlari olmasina ramen Sarp Gömrük Müdürünün keyfi ne sebebdense bizim düşüncemize göre bir menfat gözetigini düşünmekdeyiz.Onun için aracin çikişina keyfi olarak izin vermemekdedir .Bu araci Türkiyeden çikarmadimiz zaman İreli Tarihde Türkiye Gömrügüde ve Azerbeycana götürmedigimiz takdirde Azerbeycan Gömrügüde ilgili makamlari bu aracin bizden akibetini soracak. Bu konuyu ilgili Hopa Gömrük Baş Müdürüne bildirdik.Gömrük Bakanliğina bildirdik.Hala bir çözüm alamadik .Sarp Gömrük Müdürünün bu keyfi uygulamasi hakinda . Şikayetçiyim ve bu madureyetimin giderilerek aractarimin Türk Gömrügünden Çikisina izin verilmesine yardimci olmanizi arz ederim .

Muzaffer Koyugölge
0099450 315 25 45

Ziyaretçi

2016-09-08 10:15

Eşim 2009 da dolandırıcılıktan 3 yıl 1 ay 16 gün hapis cezası almış 2014 te nisan 13 te tutuklamaya geldiler eşim eşim 2013 te anevrizma nedeniyle iki defa ameliyat oldu eşim yatalak hiçbir şeyi bilmiyor herşeyi ben yapıyorum 2014 te bu haliyle tutukladılar kocabaş ceza evine götürdüler orası kabul etmedi devlet hastanesinin yanında tutukluların doktora geldiklerinde tutulan yerde 40 gün bizi tuttular eşime orada da ben baktm adli tıp istanbul a götürdüler Adli tıpta 23 günde senelik hapiste raporu cikartmislar ve bize haber vermeden kimsesiz diye esen yurt rehabilitasyon merkezi huzur evine bırakılmış bir hafta sonra aradm buldm kendi imkanlarıyla eve getrdm ertesi gün Pamukkale üniversitesinde 15 gün tedavi aldı çok kötü durumdaydı ayakları yaralar içindeydi hala iyileşmedi ben iki senedir rapor alıyorum Ben bu durumdan dolayı çok yiprandim Gereginin yapılmasını istiyorum önemle arz ederim.
AYŞE BELLİ

Ziyaretçi

2016-09-08 13:51

ne gb bi yorum bekliyorsun korkudan hç birşeye yorum yapamıyoruz ki

Ziyaretçi

#739 Re:

2016-09-08 13:52

#726: -  

kim yapmıyor ki bunu sizde yerlerinde olsanız aynısını yaparsınız

Ziyaretçi

2016-09-09 21:26

Ben çiftçilik ve hayvancılık yapıyorum köyde kalıyorum hayvanlarım için ahır yapmak istiyorum belediye başkanı buna devamlı mani oluyor ve yaptırmıyor aynı köyde aynı emsalde ve konumda kendi adamları meraya istedigi inşaatı yapıyor ama onlara müdahale yapmıyor benle şahsi meselesinden dolayı ayrımcılık yapıyor benim hayvanlarımın yeri oldukça dar bi alan evimin yanında az bi boşluk var oraya yapmayı planladım ama hemen beş metre ilerisi cami oldugu için uygun gelmedi bana belediyede başkanı ısrarla caminin önüne yapmamı söylüyor ve diğer köy halkına müdahale etmiyor onlar istedegi yere her türlü inşaatlarını yapabiliyorlar ben devletimizin her bir bireyine eşit haklar sagaldıgını inandıgım için buraya başvurmak sorunlarımın giderilmesini bana ahır yapımında gerekli kolaylıgın sağlanmasını talep ediyorum.sonuçta biz köylüyüz mecbur hayvancılık ve tarımla uğraşmak zorundayız devletimden bana yardımcı olmasını arz ediyorum ben bunu yapamazsam hayvanlarımı satmak veya kestirmek zorunda kalacagım benim geçimim hayvanclık ve tarım onlar olmazsa çocuklarımın rızkını nasıl temin edeceğim yetkililerden ricam bana ve benim durumudaki olan tüm vatandaşlara yardımcı olmalarını istiyorum.belediye başkanı ilçemizde ruhsatsız ve kaçak yapılara göz yumarken neden köyde bizim gibi garibanlara mani oluyor bizim gelirimiz sade hayvancılık ve tarımdır biz orda et ve süt üretecegiz kendi imkanlarımla yapmaya çalıştıgım inşaatımı neden durduruyor bu ilçede kanunlar sadece banamı neden diğerlerine ses çıkarmıyor bende TÜRKİYE cumhuriyeti vatandaşıyım aynı konumda olan inşaatlara yol yaparken beni neden ayırt ediyor ben pkk mıyım daeş miyim fetöcümüyüm bu ayrım çok zoruma gidiyor devlet yetkililerimizden konuyla ilğili araştırma yapmalarını ve eğer bir ben kanun dışı iş yapıyorsam kesilen her türlü cezaya razıyım

Ziyaretçi

2016-09-12 08:46

Kahramaraş Dulkadiroğlu Şeyhadil Mahallesi 19.sokak .Bu sokakağa acilen çöp konteynırları getirilmesi gerekmektedir geniş bir mahalledir ve çöp yetersizdir gereğinin yapılmasını
Arz ederim

Ziyaretçi

2016-09-14 19:35

11.09.2016 tarihinde sinop durağan ilçesinde olay çıkmıştır olay çıkmadan önce çıkacağı belli olduğu halde ne kaymakam ne belediye ne emniyet müdürü hiçbir önlem alınmadı polislerimiz tamamen seyirci kalmıştır olayların boyutu çok büyümüş olup gerginlik hala devam ediyor biz ilçe sakini olarak emniyet müdürü ve polislerin değişmesini ve çoğalmasını istiyoruz yapılan olaylar iki grup arasında değil tamamen terör suçu işlenmiştir bi sürü işyeri ve arabalara zarar verilmiştir özellikle Türk bayrağı olan yerlere ilçemizin huzuru kaçmış olup gereğini yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2016-09-16 07:55

ben 1998 canakkale dogumlu nese sen benım sorunum 4 yıl manısa merkez efendı meslekı ve teknik anadolu lisesınden anestezı ve reanımasyon egıtımı aldım fakat ögretmenlerımızinde yanlıs yonlendırmelerıyle ve meslek derslerının yogunlugu nedenıyle dıger anadolu liselerındekı gıbı dıger derslere yogunlasamadık ve meslek alanında son derece basarılı bır ögrencı olmama rağmen ygs den kendı bolumumu tutturamadım buda benı son derece üzdu yataygecıs hakkımızda elımızden alınmıs ben 4 yıl sevdıgım bu meslek ugruna ailemden ayrı gurbette yasadım maddı yetersızlık nedenıyle devletımızın yurdunda kaldım bu yıl meslek bolumlerı kapatıldı ayrıca yatay gecıs hakkımız elımızden alındı 4 yıllık emegım bosa gıttı ve benım gıbı daha bırcok meslek lıselı ogrencılerınde emeklerı bosa gıtmıs oldu devletrımız surıyelılere ve somalılere yuksek ogrenım hakkı tanıyo ve bıze üvey evlat muamelesı yapıyor kemdı ilimizde yüksek öğretıme devam edemıyoruz kendı ılımın üniverstesı bıle benım basvurumu kabul etmedı o zaman ben nıye 4 yıl bu meslegın egıtımını gordum sadece ygs ye calıssam yetıyormus ne okul nede meslekı notlarımıza bakılmıyor benım bolumume benden yuksek alan ve hıc bır sey bılmeyen anadolu lıselı cocuklar alınıyor bızı8m aldıgım 4 yıllık meslek egıtımı bosa gıdıyor ve bu durum benı cok kırıyor geregının yapılmasını arz ederim. tel 05436418047 tc13615877592
Ahmetako
Ziyaretçi

2016-09-19 19:27

Efendim suleyman efendi cemaatinin yunanistandaki yurtlarının idarecisi Cemali burbun talebeleri 1kaş sozle kandırıp talebeleri istanbul ayasofya kur an kursuna gonderir ve4yıl arapca okur vediploma vermezler vebunun icin bir cook insan diplomasiz işsiz Cahil olarak kalıyo Buna karşı gelmemiz lazim ve hep birliktede karşı gelices boyle cemaatlare meydan brakmicas Cemali burbun ve ayasofya kur an kursuna sesleniyorum elinden geldigini ardına kogmayįn

Ahmetako

#745 Re:

2016-09-19 19:34

#744: -  

Bu kişilerin allah bin belasını versin bunca ögrencinin gunahına girdiler senelerce bu cemaati ilim cemiyeti olarak bildik yaziklar olsun be bumuydu allah islah eylesin sizi insallah

Ziyaretçi

#746 UYUŞTURUCUYA HAYIR!!

2016-09-20 08:50

SAYIN BAŞBAKANIMIZ,CUMHURBAŞKANIMIZ;

Eşim yaklaşık 5 yıldır madde bağımlısı ne yaptıksak kurtaramıyoruz hastaneye yatırdık şiddet eğiliminde bulundular çıkarmak zorunda kaldık çıktıgı gün tekrar başladı. hergün korku ile yaşıyoruz birşey olacak diye. her geçen gün gençlerimiz ölüyor. Evlerimize ateş düşüyor. sokaktaki 10 gençten 9'u madde kullanıyor. okul çıkışlarında köşe başlarında 3-5 TL ye temin edebiliyorlar. Yalvarıyorum size artık bi çözüm bulun  elimiz kolumuz bağlı hiç bir şey yapamıyoruz. 

ALLAH RIZASI İÇİN DÖNÜŞ BEKLİYORUM-0533-957 5775

Ziyaretçi

2016-09-20 19:13

İmzaladım çünkü sokakta kalmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum ben de üniversite öğrencisiyim Mardin den Burdura okumak için geldim fakat bana ne yurt çıktı nede benim ev kiralayacak maddi durumum var ben hala bile kalacak yer bulamıyorum bende dilekçe yazmayı düşünüyorum

Ziyaretçi

2016-09-21 14:57

04.04.2016 yılında is kazasi yaptım kendi iş yerimde 11.04.2016 23.05.2016 ve 23.05.2016 21.06.2016 arasında raporları bagkur il müdürlüğü tarafından verdim 7 ek from yaptım ve bunlara rağmen is yerime tutanak tutmaya gelmadiler bagkur dan . Bunlara rağmen madur oldum hemde is yerimde müşteri kaybı oldu bunlara rağmen bana his bir şekilde ödenek yapılmadı zaman aşımı na girdi diye bahane ederek vermiyorlar bana yardımcı olursanız sevinirim rıza ederim teşekkür.

Ziyaretçi

2016-09-21 15:48

Eşim yusuf karınlı 50 gündür suçsuz bir şekilde mersinsilifke ceza evinde lutfensesimi duyun ohal kararından dolayı bekliyoruz eşim Serbes kalsın eşimin bi suçu yok vatanıni hizmeti seven biri lütfen sesimi duyun.biran önce bırakılsin

Ziyaretçi

#750 Enqelli ogluma tedavi

2016-09-22 15:28

Sayin basbakanim oqlum icin sizden tedavi talep ediyorum maddi imkansizliklar yuzunden oglumun yurt disi tedavisini yapamiyoruz lutfen yardim edin bana yalvariyorum size