bimer e dilekçe

Elif Yıldırım

/ #19

2013-01-24 13:33

Saygılarımla başlarım
Ben Elif Yıldırım .Okumam yazmam yok. Torunuma yazdırıyorum.64 yaşında yüksek tansiyonu olan şeker hastalığı olan gözleri tam görmeyen bir bayanım.75 yaşında kocam vardı . Bir buçuk sene önce vefat etti.Eşim 2 evliydi . 9 çocuğu vardı. Tarla takımı paylaştılar.Bana da kocamdan kalan biraz maaşım bir de kayın babamdan kalan köyde uçuk bir ev kaldı.Ev sağlam olmadığı için evde kalamıyorum. Yaptırsam da sağlığım ve maddi gücüm yok.Çocuklarım asgari ücretle çalışıyorlar.Kendilerini zor geçindiriyorlar.
Bu yüzden bana yardım edemiyorlar.Oğlanlarda kalsam gelinlerin gönlü olmuyor.MECBUREN kızlarımda kalıyorum. Bir kaç ay arayla kızlarımda kalıyorum.Bu da beni çok rahatsız ediyor.El oğlunun gönlü olmaz kızlarımda evini huzursuz etmek istemiyorum.Evimi tamir etmeme maddi olarak yardımcı olursanız Evimde oturup orada ölmek istiyorum.Siz bana yardım ederseniz Allah da size yardım etsin.Allah muradınızı versin.Siz de beni ananız yerine koyunuz ve bana kucak açınız.Şu an izmir de kızımın yanında kalıyorum.Telefon numaram = 05512205930