AFYONUN YOLLARI VE AKP Lİ BELEDİYE

sayın bakanın "Veysel Eroğlu" konuşmasını okudum ama söyledikleri pekte inandırıcı gelmedi. kış girdikten sonra türkiyenin çeşitli bölgelerine gittim. en son cuma günü konyadaydım. diğer iller ankara, çankırı, konya, edirne, istanbul vs. hepsinde buz var, kar var soğuk var ama hiçbirinde afyonda olduğu gibi çukurlar yok. bence bu konuşmanın sebebi ağza bir parmak bal çalmak gibi birşey. hiç sanmıyorum bahara veya yaza afyondaki bütün yolların sağlam bir asfalt yapılacağına. bir iki ana güzergahı yapıp diğer yolları yamalayacaklar.SAYIN BAŞBAKAN GELDiGİNDE UYDUKENT GİRİŞİNİN SADECE 10 METRE ASFALTLANDI. HİZMETİN NE AMACLA YAPILDIĞI ACIKÇA BELLİ 200 METRE YAPSAN ASFALTLAMAYI BU SORUN YAŞANMAYACAKTI.Bugün dolmuş şoförü bir çukura girdikten sonra bir açtı ağzını:
-Ağbey bu araba 2011 model, her yerinden ses geliyo vallee
Ben bunların....................................................................................................:))))Öyle araba üzerinde küfür ederek olmuyor ne yazık ki. Eylem lazım eylem. Bu yollarda en çok en sık giden onlar sesi çıkmayan yine onlar.Süt dökmüş kedi gibi kaderlerine razılar.

Dilekçeyi imzala

Bunu imzalayarak, OKAN BASKETCİ şahsının imzamı, bu konuda yetkisi olanlara vermesini onaylıyorum.


VEYA

İmzanızı onaylamak için bir bağlantı içeren bir E-posta alacaksınız. E-postalarımızı aldığınızdan emin olmak için lütfen info@dilekceonline.com adresini adres defterinize veya güvenilir gönderen listesine ekleyin.

Ücretli Reklamcılık

Bu dilekçenin reklamını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...