Genel Kurmay Başkanlığına

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

Genel Kurmay Başkanlığına isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

turgut doğru

#1 cezamdan dolayı teslim olmak istiyorum ama

2011-05-10 15:11

1982.4 tertip piyade er turgut doğru komtanım askerde gecirmiş olduğum ailevi sorunlar dolayısıyla işlemiş olduğum firar suçlarından dolayı bir süre hüm yatmış olduğum izmit köseköy askeri ceza evinde yattım ve ailevi sorunlarımın hala devam etmiş olması dolayısıyla şu ande kesilmiş cezam olmak üzere aranmaktayım ve ben cezamı yatmak istiyorum komtanım izmit köseköyde görmüş olduğum işkence şiddet ve darplardan dolayı birliyime gidip teslim olmaktan korkuyorum şuanda memleketim mardin kızıltepedeyim cezamı ve askerliyimi yapmak istiyorum izmit köseköyde deki görmüşolduğum şiddetten dolayı teslim olmaktan korkuyorum komtanım askeri cezaevinde gördüyüm şidetten dolayı ve askerde geçirmiş olduğum maddi manevi sıkıntılarımdan dolayı ne yapacağımı bilmiyorum sizden arz etmek istediyim askerliyimi ve cezamı sizin uygun göreceyiniz başka bir il veya ilçede cezamı ve askerliyimi yatmak istiyorum aksi halde şuanda cok bunalım ve piskolojik sorunlar içerisindeyi kendie zarar verme ve hatta dağa çıkmayı bile düşünüyorum sizden isteyim şubem olmak üzere biraz olsun bana sahip çikılmasını istiyorum bu dilekçemin dikkate alınmasını gerekli makamlara bidirilmesini saygılarımla arz ederim sizden cevap bekliyorum nom 05359134846 dan bana ulaşıp yardımınızı bekliyorum

Ziyaretçi

#2 yardım

2011-05-10 15:23

genel kurmay başkanlığı

Ziyaretçi

#3 birliğimin deiştirilmesini istiyorum

2011-06-18 15:30

ben TBMM de muafız ve tören taburu tören bölüğünde askerlik yapıyorum ama ben tören yada muafız diğil diğer silah arkadaşlarım gibi terörle mücadele etmek istiyorum yaklaşık biraydır bur dayım askerlik ten sou dum iyce ben de sinir sel rahatsız lık var kaldıramıyorum burayı içime kapanık biriyim içime attık çada kendime zarar vermeye başladım en kısa süre içerisin de birliğimi deişmesini istiyorum ilgili makam lara duyrulur ismim erhan ünal.

Ziyaretçi

#4 VİRANŞEHİR ASKERLİ ŞUBESİ NÖBETÇİ AMİR İMZASINI KABUL ETMEMESİ

2011-07-01 15:18

GENEL KURMAY BAŞKALIĞINA 26749916914 TC KİMLİKLİ MEHMET ÇOBAN TERİSLİER SAĞ KULAĞIMDA AMELİYAT OLDUM HAYDARPAŞA GATA ASKERİ HASTAHANESİNDE VE KULAĞIMI OPERASYONLA ALDILAR YAPAY KULAK YAPTIRDILAR EN AZ 10 AMELİYAT GEÇİRDİM SONRASINDA SAĞ KULAĞIM GATA HEH DİŞ HASTALIKLAR BÖLÜMÜNDE EPİTEZ KULAK YAPILDI VE HASTAHANEDEN MESAİ İÇİRİİSNDE ÇIKŞ İŞLEMLERİ YETİŞTİRİLEMEDİ NÖBETÇİ AMİRLİĞİNDEN ÇIKIŞ İŞLEMLERİ YAPTIRDILAR VE EVE DÖNMEK ÜZERE YOLA ÇIKTIM MEMLEKETİM ŞANLIURFA CEYLANPINAR İLÇESİNE GELDİM ELİMDEKİ RAPORLARI VİRANŞEHİR ASKERLİK ŞUBESİNE GÖTÜRDÜM AMA KURUMDAKİ SİZİL MEMURLAR BENİ KOVDULAR DOKTOROM BANA 6 AY SONRA TEKRAR GELMEMİ VE SANA YENİDEN EPİTEZ KULAK YAPILACAĞINI SÖYLEDİ ?? VİRANŞEHİR ASKERLİK ŞÜBESİMDE ÇALIŞAN PERSONELLER BENİ AZARLADILAR VE RAPORU ALMADILAR NEDENİ İSE NEDEN BAŞHEKİM CENGİZ CENGİZBAŞOĞLU porf.hv.tbp.albay mesaisi bititği için eve gitmişti ve nöbetçi amirliği GATA H.paşa eğt.has.nöb.tbp.MEHMET GÜNAY ŞENOLDOÇ.TABP BNBBAŞI(İMZA YETKİİSNDEDİR RAPORDA ÖYLE YAZMAKTADIR )VE GEREĞİN DÜŞÜNÜLMESİ VE BANA TEKRAR GERİ DÖNÜŞ YAPILMASINI BANA ULAŞILMASINI ARZ EDERİM ....0545 688 48 65 .MEHMET ÇOBAN.... PEDAVİM DEVAM EDİYOR AMA VİRANŞEHİR ASKERLİK ŞUBESİ BENİ AZARLAYIP GÖNDERİYOR LÜTFEN BANA YARDIM EDİN....İLGİ MAKAMLARIN İNCELEMESİNİ VE BANA TERRAR DÖNMESİNİ ARZ EDERİM.SAYGILARIMIMI SUNARIM

Ziyaretçi

2011-07-01 15:21

VİRANŞEHİR ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKALIĞI HERKESİ AZARLAYIP GERİ ÇEVİRİYO KİMSEYE BÖYLE DAVRANMAYA HAKLARI YOKTUR . BENDE ARKADAŞIMA KATILIYORUMMM PERSONELLERİ KİMSEYE YARDIM ETMİYOR ....

Ziyaretçi

#6 Re:

2011-07-06 20:45

#5: -  

Ziyaretçi

2011-09-06 20:43

selam Değerli komutanlarım Ben 16 yaşındayım lafı uzatmadan direk konuya gireceğim ben askeri okul okumayı çok istiyorum ama puanım yetmediği için giremedim lise 2 öğrencisiyim kalbim vatan aşkıyla yanıp tutuşuyor siz büyüklerimden istirhamım bana yardım etmeniz ve askeri okula almanızdır çünkü asker olduğumda 15 aylık değil kalıcı askerlik yapmak istiyorum sizlerden bu konuda bana yardımcı olmanızı ister ellerinizden öperim. Saygılarımla Emirhan Şengül
Adres= Fevzi Çakmak Mahallesi Yakut Sokak no 12 daire 11
cep numaram= 0538 311 85 82
Lütfen bana ulaşın yada yardımcı olun Teşekkür Ederim.

Ziyaretçi

2011-10-08 12:42

adım ıbrahım karaman vatanı orevımı edırne suloglunda yapıyorum ama ben vatanı goremı doguda yapmakdan buyuk bır seref duyarım uften bu edırneden benı doguya gonderın ne olur ben adam gıbı askerlık yapmk ıstıyorum ne our gonderın benı doguya

Ziyaretçi

2011-10-20 23:32

Sayın komutanlarımız dikkatine ben malatyadan abidin aslan malatya yazıhan ilçesinin fethiye beldesinde 18.08.1992 tarihinde dünyaya geldim benim askerlik kağıdım geldi muane oldum sizlerden tek isteğim ben erken askere gitmek istiyorum 91\4 olarak askerlik yapmak istiyorum lütfen bu isteğimi geri cevirmeyin tlf: 05347718067 adresim malatya yakınca beldesine bağlı yakınkent-onbinkonutlarda ikamah ediyorum yavuzselim mah. oğuzkaan cad. güner sitesi b\2 blook kat 4 daire.14

Ziyaretçi

2011-10-22 14:22

ben ikizimle şuan aynı yerde askerlk yapıyorum ben şöförüm egitim için bilecek sögüte gidiyorum dogu ihtimali var kardeşimden ayrılamıyorum ve dogudan kardeşim korkyo 91/3 komutanlrımz dikatine zonguldak devrek

Bu gönderi site yöneticisi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2011-10-25 12:35

Bu gönderi site yöneticisi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2011-10-25 12:35

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2011-10-28 01:19

2011-10-28 01:21

verarı fromm

#15 Re:

2011-10-28 01:22

#12: -  

Ziyaretçi

2011-11-26 15:01

ben nurettın balcı ben sıırt eruhta askerlık yatım 89 4 yatım kardesım suan de hakkarı çukurcada yaıyor orda ya masını ıstemıyorum gerı ceılmesını ıstıyorum

Ziyaretçi

#17 Re:

2011-11-26 15:08

#16: -  

komutanım ben hayrettın balcı batıya çekılmek ıstıyorum abım sıırt eruhta yatı 89 4 yatı bende hakkarı cukurcada kavsaktayım 24 seıt 18 yaralı olan yerdeyım abım nurettın balcı

Ziyaretçi

2011-12-14 15:22

Sayın Komutanlarımın dikkatine 14/12/2011 tarihinde bursa orhaneli askerlik şubesinden seferberlik görev emri geleceğine dair bir bilgi verildi bana henüz netlik kazanmadığı bildirildi.Şimdi sormak istediğim gerekçe seferberlik görev emri için 1 ay gibi bir süre 1 hafta gibi bir süre'den bahsediliyor ki ben 1 ay gibi bir süre için askerlik yapabilecek maddi ve manevi olarak böyle birşeye tatbikat var diye bir düzen kurmuşum o düzeni bozabilecek bir durumum yok keza işlerimi yoluna koymuşum 15 ay zaten askerlik görevimi bitirmişim ekstra neden geliyorum bana bunun elde tutulur net bir yanıtı kesinlikle istiyorum.Diğer konu ise onlara söylebilecek bir sözüm bile olmayan bedelli askerlik yapılırken ben 7 gün niye askerlik yapıyorum.Bu konu ile ilgili siz komutanlarımdan gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2012-01-01 15:48

sayın genelkurmay başkanım;
askere gelmek için başvurdum ama netice alamadım gönüllü olarak başvurdum ilgilenen olmadı
Saygılarımla...

Ziyaretçi

2012-01-18 01:23

sayın komutanım 2011 kasım sözleşmeli er erbaş 2 . dönem sınavları 2012 ye ertelenmesinden dolayı sınav hakkımı kaybetmiş oldum ben bu sınava girmek cok istiyorum beni yardımcı olurmusunnuz saygılarım la

2012-01-19 21:32

Ziyaretçi

2012-02-02 18:33

SAYIN KOMUTANLARIMIN DİKKATİNE;BEN HAKKARİ ŞEMDİNLİ 3DAĞ KOMANDO TABURUNDA GÖREV YAPAN UZMAN ÇAVUŞ ÖMER ÖZCAN IN EŞİ PERVİN ÖZCAN.YAŞIM 27,BİR ÇOCUK ANNESİYİM
VE YAKLAŞIK 8 AYDIR EŞLERİMİZDEN AYRIYIZ.SEBEBİNİ SİZE KISACA AÇIKLAYAYIM;BİZ ŞEMDİN LİDE EMNİYET LOJMANLARINDA OTURURKEN 2011 AĞUSTOS AYINDA TERÖRİSTLER TARAFINDAN YAPILAN SALDIRIDAN DOLAYI BU LOJMANDAN ÇIKARTILMAK ZORUNDA KALDIK.VE TOKİ NİN TABURA YAPMIŞ OLDUĞU MİSAFİRHANELERİN BİZE VERİLECEĞİ SÖYLENMİŞTİ.FAKAT 8 AY GEÇMİŞ OLMASINA RAĞMEN ÇEŞİTLİ BAHANELERLE BU MİSAFİRHANELER BİZLERE HALA TESLİM EDİLMEDİ.BİZ EŞLER VE ÇOCUKLAR ÇOK MAĞDURUZ.BU SORUNDAN DOLAYI BİR ARKADAŞIMIZ DA İŞİ BIRAKMAK ZORUNDA KALDI. KALACAK YERİMİZ YOK EŞLERİMİZDEN AYRIYIZ VE AİLE BÜTÜNLÜĞÜMÜZ BOZULDU.SİZDEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM İSTİYORUZ LÜTFEN SESİMİZİ DUYUN.

Ziyaretçi

2012-02-04 13:06

ben suanda edirne karaagac celalettın alkoc kıslası n 1cı tabur 3cü bolukte askerlıgımı yapmaktayım burda boluk komutanının yaptıklarını sıze bıldırmek ıcın yazıyorum askerlımı uzattı senın askerlıgını bıtırmeyecem dıyo sebebıde amalıyat olduktan sonra hastaneye cıkamamam biz burda vatan borcu oderken boyle boluk komutanları yuzunden ılerde beklkı dagada cıkacazburdan fazla yazmak ıstemıyorum mesajımımn dıkkate alınıp gerekenın yapılmasını ıstıyorum anlatıcagım daha cok sey var cevabınızı beklıyorum

Ziyaretçi

2012-02-18 12:33

sayın komutanım.. biz kayseride görev yapmaktayız...ama ne yazıkki kayseri 4. komando taburu kayseride sadece en fazla 3 ay kalıyo...diğer tüm zaman doğuda lütfen bu süreyi biraz azaltın...eşlerimizle zaman geçiremiyoruz ve çocuklarımız babalarını taımadan büyüyorlar...lütfen allah rızası için bi düzenleme getirin
feritemil

2012-02-19 11:30

Ankara/MAMAK General Eşref AKINCI kışlasında 1991/4 p.erim.09.07.2011 tarihinde geçirmiş oldugum trafik kazasından dolayı sol ayak bileğimden ameliyat geçirmek zorunda kaldım.ayagıma takılan pilatin sonucunda askerlıkte bir takım sıkıntılar yaşıyorum.tedavi olmak için Ankara MEVKİ askeri hastanesine 5 sefer gitmeme rağmen hiç bir şekilde tedavi uygulanmayıp her defasında geri gönderildim.Beni tedavi etmiyen doktor ortopedi doktoru Zafer ATBAŞI.bu durumdan çok rahatsızım.bana ulaşabileceginiz telefon 05378216864.bu durumdan çok rahatsızım en kısa sürede ilgili makamların konuyla ilgilenmesini rica ederim.bilginize arz ederim.