Genel Kurmay Başkanlığına

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

Genel Kurmay Başkanlığına isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

KRDNZ

2017-05-03 09:58

Saygı değer komutanlarım hala hazırda izmir/foça ÖZEL EĞİTİM MERKEZ KOMUTANLIĞINDA piyade er 1996/ 4 tertip olarak görev yapmaktayım ve uygun görüldüğü taktirde vatani görevime doğu yada güney doğu bölgelerinde devam etmek istiyorum.  arkamda beklicek bi ailem yok benım yaşıtımdaki asker arkadaşlarım doğuda kar kış uykusuz geceleri olacak  ben burda yediğim önümde kabul etmıyorum zoruma gidiyor komutanım benım en büyük hayalim askerde kalıp vatan için gerekirse şehit olmak tır vatanıma milletime laik olacağıma and içerim gereğinin yapılmasını arz ederim.   P.er DURSUN MEHMET ALTAY 

ben de Asker olmak istiyorum Askerliğimi seve seve yaparım ölümden kadar yaparım Yeter ki Her şey v

#177 Re:

2017-07-11 14:32

vatan için canımı feda ederim Ben de konuşuyorum

için Canımı bile feda ederim Ben de

Her şey vatan için canımı bile veririm vatansa canımı bile veririm Atatürk Atatürk diye bir şey vatan için

Ziyaretçi

#178 birligimi degiştirmekistiyorum

2017-07-23 12:46

kapalı alanda yapamıyorum nasıl tertip emrim cıkar cok bunaldım yardım edın

Ziyaretçi

2017-07-25 16:22

SAYIN KOMUTANIM ANKARA ŞEREFLİ KOÇHİSAR TATBİKAT MERKEZİ KOMUTANLIĞINDA ASKERLİK GÖREVİMİ YAPMAKTAYIM 9 AYIM KALDI KALAN SÜREDE SAMSUNDA YAPMAK İSTİYORUM MİDE RAHATSIZLIĞIM VAR STRESE BAĞLI OLARAK ŞİDDETLENİYOR AİLEM BURDA OLMAMDAN AŞIRI DERECE RAHATSIZ KALAN ASKERİ GÖREVİMİ MEMLEKETİMDE YAPMAK İSTİYORUM NEREYE MÜRACAT ETMEM GEREKİYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM 

derbeder

2017-09-08 14:53

bende askerım aşirı derecede sıkıntılarım var askerlıgı dondurmak ertelemek istıyom yardımcı olacak bırı varmı

Omer

2017-09-13 13:04

Tertip emrini nasıl isterim

Ziyaretçi

#182 Ödenmemiş faturalarınız var mı?

2017-09-23 23:15

Ödenmemiş faturalarınız var mı? Temizlemek istediğiniz borcunuz var mı? Sen
mali açıdan aşağı ve bir iş kurmanız mı gerekiyor? Banka var mı
Kötü kredinizin bir sonucu olarak sizi reddetti mi? Artık endişelenmeyin
Finansal Gelişme Hizmetleri size düşük bir kredi vermek istiyor
Kredi teklifimizle ilgileniyorsanız ve
bir kredi başvurusunda bulunun, bu mesajı yanıtlayarak bugün bize ulaşın veya
bize şu adresten bir e-posta gönderebilirsiniz: markfunds002@outlook.com ayrıca whatsapp numarasıyla +919538413928 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Cetobilo

#183 Askerlik

2017-11-18 06:47

iyi günler ben şuanda askerim ama psikolojik sorunlarim var çürük almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

Ziyaretçi

#184 $160

2017-11-22 23:00

tank er zikir karabulut sivas;

KOMUTANIM SIVAS DOGUMLU OLUP ISTANBUL DA YASIYORUM SUAN TEKIRDAG HAYRABOLU GAZINO MUDURLUGUN DE 97/2 tertip KAZANCI OLARAK GOREVIMI YAPMAKTAYIM SABIKAM SICILIM HERSEYIM TEMIZ GÖREVIMI SINIR BÖLGELERINDE ICRA ETMEK ISTIYORUM NE YAPMAM GEREKIYOR.

ARZ EDERIM.

Yasin

#185 Doğuya gitmek istiyorum

2017-12-17 13:37

Sayın Genelkurmay başkanlığı
Komutanım boluluyum evin tek oğluyum ben Tekirdağ da askerlik yapıyorum ama doğuya gitmek istiyorum  yardımcı olursanız sevinirim vatanimi bende korumak istiyorum küçüklüğümden beri hep asker olmak istedim görevimi hep doğu tarafında yapmak istedim şuan da istiyorum. 

Arz ederim 

Ziyaretçi

#186 Re:

2018-01-22 14:18

#26: -  

Bölgeee

#187 Re:

2018-05-01 22:09

#91: -  

2009 da bende Şanlıurfa da askerlik yaptım o zaman üstteğmendi benimde çok asker arkadaşımı acımasızca dövdü hakkımızı helal etmedik hiç birimiz allah iki yakasını bi araya getirmesin inşallah

Bahar

#188 Asker ablası

2018-06-12 23:00

2018-06-12 

Ben bir Asker ablası olarak ailecek kötü durumdayız 10 gündür kardeşim Asker yaptığı eziyetten artık psikolojikmen çökmüş halde komutanlara sesleniyorum böyle eziyeti kardeşiniz görse yakınınız Görse eliniz den geleni yaparsınız ben ne yapacağımı bilmiyorum tek yaptığım bir ay rapor aldım hava değişimi çocuk şimdi den korkuyor ben gidersem eziyet ederler rapor aldım diye beni bırakmayın diye yalvarıyor bu nasıl askerlik eziyet İçin mi yolluyoruz Edirne /Süloğlu istikam komutanlarının eziyet neymiş görmesini istiyorum lütfen sizden yardım bekliyorum ne yapmam gerekiyorsa yapacam.

Buaaaa

#189 genelkurmay başkanlığına

2018-08-14 07:59

Sayın komutanım. Ben 1998/2 kademe İzmir bornova hacılarlı Cemal Gürsel kışlasında vatani görevimi yapmaktayım ama benim sivil hayatımda da yaşadığım bazı büyük psikolojik hastalığım vardır ben bunun tedavisini görmek istiyorum komutanlarım izin vermiyor ve kendime zarar veriyorum ben suan izindeyim vatan görevimi yapmak istiyorum ama ben birdaha İzmir Bornova Cemal Gürsel kışlasına gitmek istemiyorum gerekirse firar gezerim beni doğuya verin vatan için can alır Can veririz biz sekiz kardeşiz komutanım hepsi bu vatana hizmet verebilmek için can atıyor bende dahil vatan için sizin için can alır can veririz ama allah rızası için ben sürgün yerine düştüm komutanlarımız iyi değil iyi hoşgörü saygı görmüyoruz kimse bizim derdimizi dinlemşyorum komutanlarımızdan hep hakaret yiyoruz ben bidaha oraya gitmem doğuya gitmek istiyorum komutanım askeriye pislik iiiçinde hiç temizlenmiyor yataklar kokuyor komutanım gereginin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2018-08-22 09:18

Komutanım bn 28 yaşındayım szlesmeli edlihi kazandım gidemedim ne olur gitmek istiyorum

Ziyaretçi

2018-08-22 09:19

Komutanım bn 28 yaşındayım szlesmeli edlihi kazandım gidemedim ne olur gitmek istiyorumali kıran 05536751520
Akba

#192 Re: Re:

2019-04-05 13:29

#187: Bölgeee - Re:  

2009 da Sanliurfa 20 zirhli tugay 2.tank taburu 2.tank bolugunde tank cavus olarak gorev yaptim.O zaman üsttegmen olan Tuna Algül bir cok asker arkadasimiza feci sekilde fiziki darp uygulamistir.Allah boyle psikolojisi bozuk subaylari ordumuzun icinden kurtarsin.Hakkimiz zehir zikkim olsun ona ve onun gibilere...

Azer Bülbül

#193 Re: Tek Kol Askerlik Yapamıyorum ...

2019-10-28 05:27

#57: yağız - Tek Kol Askerlik Yapamıyorum ... 

Kardeşim halis atil atilla dışkapı mevkideki doktor mu