T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

#76 Recep tayip erdogan

2014-03-07 17:13

Ben cahide ili bütün dualarımız seninle allahın izniyle inşalah kazanırsın seni destekliyoruz pazar günü topçu meydanında senin yanındayız biz cahil yasadık senin sayende çocuklarımız cahil kalmayacak allah hep senle beraber olsun allah seni basımızdan eksik olmasın hızır alleyselam duası seninle olsun insalah butün insanlar allahın izniyle sana verecek ailem hepsi seni destekliyor 6 çocuk annesiyim en küçügüm 3 yasında o bile seni destekliyo oglumun adıda muhamed...

Ziyaretçi

2014-03-12 18:55

ben kahramanmaraş elbistan alitekinsoy ortaokul okulumuz 7b sınıfı 300 numaralı abdullah aslan okulumuza tablet istiyoruz

Ziyaretçi

2014-03-12 18:56

kahramanmaraş elbistan alitekinsoy ortaokl 7b sınfı 300 numaralı ögrenciyim okulumuza tablet istiyoruz

Ziyaretçi

#79 tablet

kahramanmaraş elbistan alitekinsoy ortaokl 7b sınfı 300 numaralı ögrenciyim okulumuza tablet istiyoruz
abdullah

#80 tablet

Ziyaretçi

#81 Re: tablet

2014-03-12 18:57

Ziyaretçi

2014-03-17 13:59

MERHABA SAYIN BAŞBAKANIM;
15.03.2014 TARİHİNDE C.TESİ GÜNÜ ÖĞLEN 2 HAFTA ÖNCE ALMIŞ OLDUĞUM 34 HC 3712 PLAKALI ARACIMI İSTANBUL GAYRETTEPE SİVİL POLİS EKİPLERİ ARACIMI KORSAN TAKSİ DİYEREK ZORLA BAĞLAMIŞTIR.OYSAKİ BEN EMLAK DÜKKANINDA ÇALIŞIYORUM MÜŞTERİYE EV BAKMAK İÇİN DAİRE GEZİYORDUK.POLİSLER BİZE HAKARETLER,YALANLAR,SERSERİ GİBİ ÜZERİME YÜRÜMELER,YALAN KONUŞARAK MÜŞTERİME DOĞRUYU SÖYLE BAK BENİM İÇİN UYUŞTURUCU BU ADAM DİYEREK MÜŞTERİMİ KANDIRIP ZORLA KORSAN TAKSİ DEDİRTİYORLAR.SAYIN BAŞBAKANIM BENİ ZORLA KORSAN TAKSİ YERİNE KOYUP ARACIMI 60 GÜN MEN ETTİLER VE BANA TOPLAM 2 CEZA OLARAK 4.000 TL CEZA KESTİLER.ŞİMDİ SAYIN BAŞBAKANIM SİZE SORUYORUM BUMU BİZİ KOLLAYAN POLİSLER? BEN SÜLALECE ÇOK KOYU AK PARTİLİYİM VE YİNEDE ÖYLEYİM.AMA BAŞBAKANIM ÇOCUĞUMUN HAKKINI YEDİLER VE CEZALARI ÖDEYECEK DURUMUMDA YOK BEN NE YAPACAM ŞİMDİ SAYIN BAŞBAKANIM.ALLAH RIZASI İÇİN BU POLİSLERE VE BU DURUMA EL ATIN. 05350742361 GÖKHAN SAYGILARIMLA...

Ziyaretçi

2014-03-26 06:05

sayın aşbakanım oncelikle allah sana ömür bu kotu ınsanlardan kurtarsın seni biz bir halk olarak isteyımız var 2 gun önce anemi acıle kaldırdık acildende yoğun bakıma aldılar sonra ben doktora sordu doktor bey anemi neden yoğun bakıma aldınız diye doktorda bana sana hesapmi verecem lan dedi hayvan dedi birbirimize girdik sonra ben hastane baş heimine yanına girip şikayetde bulundum 1 saat sonra anemi yoğun bakımdan çıkartıp başka hastaneye sefk edtiler doktor dediyi söz ben tartışdıgım hastaya bakmam dedi başka hastaneden yatıyor anemın duruu cok kötü şuan hiç ilgi yok hala yoğun bakımda allah rizasi için ilginizi ve duyarlığınızı bekliyorum benim numaram 5426195600

Ziyaretçi

2014-03-27 19:55

Sayın Başbakanım ben Merve Ferahkaya.Size yazmak istediğim o kadar çok şey var ki küçüklüğümden beri AK PARTİ sevdalısı bi ailede büyüdüm rüyamda size kravat vermişliğim bile oldu.Okuduğum üniversite cemaat okulu bu olaylardan beri okula gitmek istemiyorum 3.sınıfım geçiş yapamıyorum sınava girmeyi düşünüyordum ama ailem karşı çıktı.Bazı hocalarımızın lafları , sevdiğimin insanların sizin hakkınızda söylediklerini kaldıramıyorum..Yarın Konyadasınız biz o üniversitede olduğumuz için üzgünüz sizi çok seviyoruz.Saygılarımla BAŞBAKANIM...(İnşallah sizde okursunuz yorumumu)

Ziyaretçi

#85 tablet ve akıllı tahta istiyoruz.

2014-03-29 12:13

sayın başbakanım ben midyat anadolu kız imam hatip lisesinde okuyorum 9.sınıf öğrencisiyim.bize akıllı tahta ve tablet gelmedi.bunların gelmesini ben ve arkadaşlarım çok istiyoruz lütfen başbakanım.gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2014-04-03 14:10

ytube ve tiwittır açılmasın facebbok kapalmasın

Ziyaretçi

2014-04-14 17:25

sayın başbakanım asarcık ilçemizin 2 dönemdir %50 nin altına duşmediği seçimlerin bu dönem belediye seççimlerinde %40 nın altına neden duştuğunu asaracıktaki teşkilatımıza hiç sordunuz mu sayın basbakanım siz asarcık için inanın il padişah gibisiniz ama 21. y.y da halan inanın özellikle yesil koy dereli sefa mah. giden yollarımızdan bir arazi yolu inanın çok daha iyidir 2 servis 24 öğrenci her sabah ve aksam 9 kilometre olan yolun yaklasık 45 dk okula anca ulaşabiliyorlar yollarımızdan kışın karda yazın ise yagmurlu havalarda inanın zorlanıyoruz asarcık ve samsundaki il ve ilçe teşkilatlarımıza basvurmamıza rağmen bir türlü 10 yıldır bir çakıl bile döktüremedik inanın biz sizi dünyanın tek lideri olaralk sen ALLAHIN BİZE OLAN TEK LUTFU OLARAK SENİ HERSEYDEN ONCE İNSAN OLDUGUN İÇIN HANİ DERSIN YA YARADANI YARADANDAN ÖTERİ SEVERİM DERSİN YA BİZDE SENİ ONUN İÇİN SEVİYORUZ SAYIN BASBAKANIM BİZE YARDIMMCI OLUN LÜTFEN SAYGILARIMLA BESER ÇETİN ARZ EDERİM....

Ziyaretçi

#88 ceza evleri

2014-04-15 18:48

sn başbakanım ceza evlerinin boşalmasını istiyorum

Ziyaretçi

2014-04-30 10:06

SAYIN RECEP OĞLUM SENDE BENIM OĞLUM GİBİSİN.57 YAŞINDAYIM.Bİ ANNENDE BEN SAYILIRIM.OĞLUM RECEP OĞLUM İFLAS ETTİ.8 KİŞİYİZ.HİÇ BİR GELİRİMİZ YOK.EŞİM DİYALİZ HASATASI KALP HASTASI GÖZLERİ GÖRMÜYO ENGELLİ BİR DE OĞLUM VAR DUYMAZ KONUSMAZ EPİLEPSİ HASTASI ŞEKER HASTASI.BEKAR OĞLUM VAR İŞİ YOK.KENDİMDE ŞEKER HASTASIYIM TANSİYON HASTASIYIM OĞLUM RECEP GELİRİMİ SORARSAN EŞİMİN BİR EMEKLİ MAŞŞI VAR.KİRAMIZI ÖDEYEMİİYORUZ .BİZE YARDIM EDERSEN ÇOK ÇOK MEMNUN OLURUM ÇOK ZOR DURUMDAYIM.TORUNLARIM OKULA GİDİYOR.HİÇ BİR MASRAFINI KARŞILAYAMIYORUZ.BENİDE BİR ANNEN GİBİ BİL.. EĞER BİZE DÖNERSENİZ ÇOK DUAMMI ALIRSINIZ.NOLUR Bİ KENARA ATMAYIN SAYGILARIMLAA...

Ziyaretçi

2014-05-08 00:41

baş bakanım ülkemize gelen suriye türkmen özbek v/s kişilerin yüzünden biz çalışamaz duruma geldik hemen hemen bizim aldıgımız maaşın yarı fiyatına çalışıyorlar kaçak olmalarına ramen bu yüzden iş bulamıyoruz ve sitresten yanlış şeyler yapmaktayız uyuşturucu kullanan bile var bende kullanıyom bonzai çalışmayan insanlar boşluklara düşerek kötü şeyler yapıyor sizden tek rizam buna bir çare saygılarımla arz ederim teşekür ederim şimdiden

Ziyaretçi

2014-05-14 15:42

sayın başbakanım biz senin hatırına bu mehmet hançerliye oy verdik ama kendisi tam bi orospu çocuğu bizim ekmeğimizle oynuyo ben bu orospu çocuğunu vracam haberin olsun sana saygılar

Ziyaretçi

2014-06-15 21:52

ben pazarcıyım hadfada 1 gün pazara cıkıyom elektrik borcum var elektiriğimi kestiler 1 aydır karanlıktayım hiçbir gelirim yok oğlum asker param yok kocam hayırsın kumar oynuyor eline 5 kurus geçse hemen kumar benim hiçbir güvencem yok param yok babamın emekli işi var onu yatırsam emekli olacam aylık asgari ücret alırım ama 8 milyar istiyorlar fakat bunu yatıracak param olmadıgı için yatıramıyorum 12 milyar elektirik borcum var aslında 6 7 milyar gerisi faiz kaymakam yardım etmiyor kimse yardım etmiyor bu devlette suriyeliler daireler alıyor elektrikleri paraları var biz tc vatandaşıyız ama ne para ne pul nede elektriğim var kömürden başka bir yardım vermiyorlar 2 ayda 1 fon 100 tl veriyopr ama oda birşeye yetmiyor bir kötü evimiz var ev sahibi allah razı olsun kira alımıyor biz tc vatandaşı değilmiyiz bizim başımız kelmş ? işkur baba iş vermiyor ibrahim erdoğan oyalayım duruyor işim gücüm yok elektrik yok para yok bana bir yardım eli uzatın bir maaş bağlayın allah rızası için benim adım ayşe coban islahiyede oturuyorum ev konutları yapılıyor ona müracaat ettim ne olur bana bir konut verin 3 + 1 kirayı napar eder çalışır öderim bana yardım edin elektiriğimin bir kısmını öderim sizde allah rızası için elinizden gönlünüzden ne koparsa yardım edin bhangi devirdeyiz kimsenin elektiriği kesilmiyor suriyelilere bizden daha cok değer veriliyor baba yadım edin yaşım 52 nolur bir yardım eli uzatın allah rızası için  evim islahiyede pınarbaşı mahallesi fettahlı oğlu market yanı çay kenarı no 22

Ziyaretçi

#93 BU MAAŞLA OLMAZZ

2014-07-10 08:08

SİMİT 1.40 ÇAY 1.00
İSTENEN ÇOCUK SAYISI 3 BOĞAZ
AİLE FERDİ SAYISI 5 BOĞAZ
AY 30 GÜN
AİLE SADECE SİMİTLE BESLENİRSE
( 5 KİŞİ X2.40TL)X 3 ÖĞÜN )X 30 GÜN =1.080 TL ÇIKAR
ASGARİ ÜCRET NET : 803.68TL

BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM
niğde modifiye center

#94 Re:

2014-07-13 19:36

#40: -

bizler vergisini veren arabamıza modifiye yapıp tabi o modifiye parçalarınada vergi verip aracımıza en güzel modifiyeyi yapıp çarşıda gezdiğimiz zaman polislerin ceza yazdığı kişileriz bizimde hakkımız olan modifiyeyi yasaklıyorsunuz ama bu parçaların şatışı yasal yapması yasak biz serseri kişiler değiliz bizim amacımız arabamız güzel gözüksün millete modifiye araç görsün diye modifiye yapıyoruz biz terörist değiliz bayrak indiren değiliz birer efendicene devletimize vergisini veren anadolu delikanlılarıyız modifiye yaptık diye onun bunun çoçuğu değiliz sayın başbakınım ricam etsem hatta size yalvarıroyum modifiye yasak olmasın biz siz değerli büyüklerimizden modifiye araçların girebileceği adrenalin yaşayıp arabamızda eğleneceğimiz bir pist istiyoruz her ile ücretli/ücretsiz farketmez yeterki siz bu türk gençlerine kulak verin biz sizleri çok seviyoruz lütfen bizi kırmayın sayın başbakanım bakıyorum polisler zengin fakir ayrımı yapıyor biz eşitlik istiyoruz fakire ne ise zengine de aynısı olsun saygılarımızla...

modifiye

#95 Re:

2014-07-13 19:36

bizler vergisini veren arabamıza modifiye yapıp tabi o modifiye parçalarınada vergi verip aracımıza en güzel modifiyeyi yapıp çarşıda gezdiğimiz zaman polislerin ceza yazdığı kişileriz bizimde hakkımız olan modifiyeyi yasaklıyorsunuz ama bu parçaların şatışı yasal yapması yasak biz serseri kişiler değiliz bizim amacımız arabamız güzel gözüksün millete modifiye araç görsün diye modifiye yapıyoruz biz terörist değiliz bayrak indiren değiliz birer efendicene devletimize vergisini veren anadolu delikanlılarıyız modifiye yaptık diye onun bunun çoçuğu değiliz sayın başbakınım ricam etsem hatta size yalvarıroyum modifiye yasak olmasın biz siz değerli büyüklerimizden modifiye araçların girebileceği adrenalin yaşayıp arabamızda eğleneceğimiz bir pist istiyoruz her ile ücretli/ücretsiz farketmez yeterki siz bu türk gençlerine kulak verin biz sizleri çok seviyoruz lütfen bizi kırmayın sayın başbakanım bakıyorum polisler zengin fakir ayrımı yapıyor biz eşitlik istiyoruz fakire ne ise zengine de aynısı olsun saygılarımızla...

modifiye

#96 Re:

2014-07-13 19:37

Ziyaretçi

2014-07-19 15:31

başbakanım öncelikle sizi rahatsız ettiğim için özür dilerim.Ben Kahramanmaraş Andırın Köklü Köyünden internete bağlanarak size ulaşıyorum.Köyümüzde su sıkıntısı var.Sularımız evimize az geldiği için hiçbir türlü makinelerimiz çalışmıyor.Her yerde patlak var.Köyümüzle ilgili çareler arıyoruz.Ama biz ne kadar uğraşsak ta elimizden gelmiyor.Lütfen yardım etmenizi istiyorum.Sizden teşekkür ederim.

Ziyaretçi

2014-07-24 14:10

Sayin cok degerli Basbakanimiz!

Ben Austria´da yasiyorum ve dogma büyüme Austria´dayim. Türkcem icin kusuruma bakmayin, ancak bukadar yazabiliyorum. Ben Türkiyede bir is kurmaya heveslendim daha dogrusu bir kac arkadaslar´la (Ankarada)beraber is yapmak istedik. Cok güzel bir sekilde basladik, cok seyler ögrendik "Allah razi olsun" ama bu yeterlilik Belgesi bizi cok kötü etti hatta migdem halen agriyor " 17.000,- JTL bir yil icin" halen inanamiyorum ama öyle!!! NASIL OLUR??? Ben bir cok ülkeden alisveris yapiyorum bir cok ülkeden bilgi topluyorum ve kendi ülkemde böyle birsey yasiyorum, halen soktayim! Yeterlilik Belgesi ve 17.000,- JTL bir yilda ne demek diye kendi kendime soruyorum!? Ben kendi Service yerimi kurayim dedim genede 6 bölgede 20 serviceci acik dediler! Böyle birsey olamaz halen inanamiyorum! Neden kendi Service Stationumu kurdummu yeterli gelmiyor sonucta ben o garantie yi veriyorum ama kendi Service imde yapilacak diyorum ne gerek var 21 Service ciye halen anlamiyorum!? Ve okudum, bir bilgisayar yazicisi icin 5 yil garantie sadece Türkiyede var galiba!? Her yerde en fazla 2 yil! Allah rizasi icin birazcik birseyler yapilamazmi bu konuda? :)

Saygilarimla

Durdu Tipirdamaz

Ziyaretçi

#99 Re:

2014-07-24 14:30

#92: -

Selam,

siz önce o adami def edin madem bir boka yaradigi yok yaramadigi gibi sadece zarar! Iyiliginiz icin söylüyorum!

Saygilarimla

Durdu

Ziyaretçi

#100 Re: BU MAAŞLA OLMAZZ

2014-07-24 14:37

#93: - BU MAAŞLA OLMAZZ

Selam,

demenize gerek yok anlasildi zaten! Ama bir yeterlilik Belgesi bir yil icin 17.000,- YTL 6 bölgede 21 Service NE DEMEK?? Cidden Migdem cok agriyor yaaaa :((( Bu nasil bir adalet 17.000,-YTL halen soktayim halen inanamiyorum!

Saygilarimla

Durdu