ttnet şikayet dilekçesi

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

ttnet şikayet dilekçesi isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2011-11-30 16:49

ben kampanya ile beş ay onbeş kalan aylar 49 tl olarak abone oldum.şu an 56tl oldu .bu neden oldu ozaman bende bu kampanyadan çıkacağım bize verilen sözde durulmadı

Ziyaretçi

2011-12-22 11:20

Merhaba, haftalardır düzenli bir şekilde kullanamadığımız, ve hala bağlantının yapılamadığı bir adsl hizmetini almaktayız.
Problemi gidermek için yaptığımız tüm çabalarımıza rağmen sorun hala giderilmiş değil.
Şuan internete bağlanamadağımız halde boş yere para ödüyorum.

Defalarca arıza-şikayet kaydı yapmamıza rağmen ilgilenen veya çözebilen bir vasıflı firmayla değil de, sanki sıradan - yetersiz - ilgisiz bir firmayla çalışıyormuşuz gibi hissediyorum.
Durumu düzeltmek için artık hiçbirşey yapmıyorlar.

Ziyaretçi

2011-12-23 20:41

her ay 55 lira ücret ödüyorum bağlantı hiç yok sık sık kesiliyor lütfen dzelsn yaa

Ziyaretçi

2011-12-27 20:35

7 aydır tel ve ttnet hatdı bekliyorum kimse ilgilenmiyor ve ben habire fatura ödüyorum yok baglasyamayacaksanız nakilimi kapatın barı fatura gelmesin hizmet yok fakat tahsilat var bu ne saçmalık bununla kim ilgi,leniyor nasıl bir düzendir bu

Ziyaretçi

2011-12-27 22:17

aydın didime baglı ak yeniköy beldesınde oturmaktayım bu bölge internet cok yawas tarıfem sınırsız ama cok kotu hızmetn karsılıgını alamıyorum arkadslarım hepsi aynı sorunun yetkılılerın ilgilenmesını rica edrm

Ziyaretçi

#6 FATURA İTİRAZI VE PERSONEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-01-02 01:58

İstanbul ümraniye'de oturmaktayım ilk önce sınırsız alıp kullanmak istedim ilk iki ayı bedava kampanyasından faydalandım ilk iki ay dolmadan iptal edip sınırlıya geçiş yaptım fakat ilk iki ay bedava reklamlarına rağmen fatura gönderildi. fatura itiraza bildirimde bulunmak istedim fakat yekili kişi bunu ANKARA MERKEZ İLGİLENİYOR diyecek kadar ya bilgisiz eğitimsiz yada terbiyesiz bir kişiliktir.Yani bir üst katta dilekce bildiminden bulunma insanları yönlendirmeden aciz bir TÜRK TELEKOM ÜMRANİYE MERKEZ ÇALIŞANI

Ziyaretçi

2012-02-12 19:11

ben yeni bir tarifeye gecmeme ragmen gecirmediler hattımı iptal etmeme ragmen etmediler cok sikayetci oldum ilgilenmediler amasya suluova ilçesinde bulunan ttnet şubesi yuzunden boş yere fatura ödedim haksız para alıyorlar haksız kazancvar

Ziyaretçi

2012-02-17 11:27

ttnet kurnaz beyin takımıyla hizmet değil sahtekarlık satmaktadır

Ziyaretçi

2012-02-18 14:32

biz koyunuz ya

Ziyaretçi

2012-02-27 09:20

boyle bı hızmet olmaz arkadas terbıyesızlık resmen baglantı oldugu halde ınternete gıremıyoruz bos bosa fatura oduyoruz personel hem ilgisz hem bilgisiz

Ziyaretçi

2012-02-28 15:20

BU TTNET birileri kimse çeki düzen versin. Adamlar delidumrul hesabı çalışıyor.

Ziyaretçi

2012-03-05 16:58

ttnet bayisi olduğu halde yardımcı olmayan avcılar şubesini kınıyorum
suzan

2012-03-10 11:13

internet sözleşmem bittiğinde kapatmak istedim son faturamı ödememi kapatma işlemimin gerçekleştiğini söylediler.bende ödememi yaptım kapandığını düşünüyordum telefon faturamı öderken tesadüf internete ait 220 lira borcum olduğunu söylediler.telekom md. lüğüne gittim kullanmadığım halde kapattığım halde nasıl fatura gelir dedim şikayetimi bilgisayarda havuza attılar.daha önce evime fatura gönderilmediği halde borcum olduğu için uyarılmadığım halde bu olaydan sonra aranmaya başlandım ödemediğim halde icra takibine başlanacağı söyleniyor.bu kurumu denetleyen bir merci yokmu.ben almadığım hizmetin parasını ödemek zorunda bırakılıyorum.

Ziyaretçi

2012-03-11 18:08

ben hız testi yaptıgım da 0.63 cıkıyor ve bu sorun 5 ay bitti ve 6 ay icine girdik ama hala sorunu cözemiyorlar ve her ay da bende parasını alıyorlar ve beim paramın iyade edilmesini istiyorum lütfen birileri bu sorunu cözsün artık faturamın iptalini istiyorum 05378981692

Ziyaretçi

2012-04-01 21:36

Ttnet abonesiyim. 2011 Haziran ayından beri internet hizmeti almaktayım. İlk aylarda hız problemi için şikayette bulunduğumda beni Telekom'a yönlendiriyorlardı.8 yerinde 1 mbps hız kullanabiliyordum. Bir sayfadan başka sayfa açılamıyor.

Ziyaretçi

2012-04-02 00:16

yazıklar olsun olsun.insanlığımdan utanıyorum.yaşamın hakkını vermiyen insanlardan.sevgilerimle saygılarımla...

Ziyaretçi

2012-04-03 00:20

Net cok yavas 4 gundur bır ılgılenen yok aradım ılgılencez dedıler ılgılenmedıler ben memlun degılım bu durumdan bır an once yetkılıler ilgilendın dıom tesekkurler

Ziyaretçi

#18 Re: FATURA İTİRAZI VE PERSONEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-04-11 16:57

#6: - FATURA İTİRAZI VE PERSONEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! şerefsiz ler

Ziyaretçi

2012-04-12 12:35

tt net aboneliğim olmadığı halde abonelik açmışlar

Halk adamı

#20 Fatura

2012-04-16 17:04

Kotalı paketten kotasız 16mbs paketine geçtim 64 lira fatura gelecek dediler 100 lira fatura geldi sonrada 70 lira geldi ne bu ya. Kafasına göre para alıyor adamlar.

Ziyaretçi

2012-04-17 13:51

netim cok yavaş ne bu ya pişman oldum cekdime ya cabuk bakın şuna

Ziyaretçi

2012-04-20 17:29

iyişallah yerine ulaşır sınırsız 69 tl internet faturası ödüyorum adı sınırsız ama kotam doldu diye interneti yavaşlatıyorlar ttnet yazıklar olsun bu soygunculuk internetin ücretsiz olduğu bir çok ülke var biz paramızla rezil oluyoruz yazıklar olsun ttnet

Ziyaretçi

2012-04-20 17:31

2 yıl tahütlü alındığı için bırakamıyorum askerlik gbi gün sayıyorum başka small veya başka internete geçicem soyguncu ttnet

Ziyaretçi

#24 Re: FATURA İTİRAZI VE PERSONEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-04-22 23:40

#6: - FATURA İTİRAZI VE PERSONEL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İNTERNETİ  KAPATALI  6  AY  OLDU  VE  HALEN  HER  AY   FATURA  YANSITILIYOR  VE  ÇAGRI  MERKEZINI HER  AY  ARADIGIMDA ŞİKAYET  DİLEKCESINI  OLUSTURDUK  DENILIYOR  OBUR  AYA BİRDAHA  FATURA YANSITILIYOR  GUZEL  DOLANDIRILIYORUZ  VE  BEN  KULLANMADIGIM BEDLI  NASIL  ÖDERİM  BENIM EVİM DE  6  AYDIR  TELEFON HATTI  BİLE  YOK BUNU  TTNE  BILMOYORMU  SANKI  HAT  OLMADAN  İNTERNET  NASIL  OLUR ÇAGRI  MERKEZİ  SES KAYITLARI  DINLENILDI  DENIYO  HAKLISINIZ  DENIYOR VE  OBUR  AYA BIDA  FATURA  BU NE  BİÇİM BİR  İŞTİR MADURİYETİMİN  GİDERİLMESİNİ  ARZ EDERİM

Ziyaretçi

2012-04-23 03:59

ben ttnet ten şikayetciyim