ttnet şikayet dilekçesi

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

ttnet şikayet dilekçesi isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2013-10-02 09:50

yaklasık 4 aydır ttnet tarafından hem ben hemde esım aranmaktadır kı bu tacız safhasına gelmıstır gunde ucer kez aynı numaradan ve bu numaralarada hegun bır yenısı eklenmekte sızler ısrarla satıs yapacaksız dıye bu derece rahatsızlık vermenızı anlayamıyorum calısan ınsanlar olarak musaıt olmadıgımız ıcın ya kapatmaktayız yada cevap hıc verememekteyız zaten abonelıgımız olan bır kurulustan memnun olmadıgımızda arastırma yaparak gerek basından gerek cevreden sızlere kampanyalarınızı ogrenmekte ve degısıklıklerımızı yapmaktayız ve sızlere donmekteyız bu son uyarım sıstemelrınız nasıl calısıyor bılmıyorum ancak ttnetlı olmayacagım ve bırdaha bu sekılde benı veya esımı ararsanız gereklı ust bırımlere tacızden suclamada bulunacagım bılgınıze
ayrıca bırkere telefonunuza evet deme gafletınde bulundum onuda yuzunuze gozunuze bulastırdılar yanlıs formlar ve yanlıs ucretlı anlasmalar gonderdıler bu ıs guzalıklarınızla benı ve esımı bırdaha ugrastırırsanız sıkayette bulunacagım ılgılı bırımlere ve kuruluslara once sısıtemınızı duzeltın tum ılcelerden herkesı aramayın bır dogru sozlesmelı gondermeyı ogrenın ttnet ıstemıyoruz.................................

Ziyaretçi

2013-10-02 16:26

ınternet faturam çok geldı ıçın ıptal etmek ıçın tlkoma baş vurdum aylık faturamın duzeltılecegını soyledıler faturam 45 gelecegıne 75 geldı yıne de kendı bıldıklerını yaptılar yazıklar olsun
hakımı helal etmıyorum

Ziyaretçi

2013-10-05 07:00

net gıdıp gelıyo
ekserıde gunduzlerı
bune ya

Ziyaretçi

2013-10-05 09:02

Wolfteam Oynuyamıyorum İntenret yawaş !
Uzay

#105 Lütfen bana kulak verin

2013-10-07 20:23

5-10-2013 tarihinde internetim ve telefonum arızalanmıştır. Ben pey. Mimarıyım tüm işlerimi internet ve telefon ile yapıyorum. Defalarca aramama rağmen bana geri dönüş yapılmadı ve sorun giderilmedi. Bugün 3. gün doldu ve sonuç yok. Maddi manevi zarardayım, acil çözüm bekliyorum. Bu geç kalınmış lığın acil çözüme ulaşmasını bekliyorum. Ayrıca müşteri temsilcilerinden hiç memnun değilim.
şikayetci
Ziyaretçi

2013-10-10 15:55

daha önceki aylardan arıza nedeniyle farklı aylarda 5 gün 10 gün 15 gün 16 gün gibi internetimden yararlanamadım ve müşteri hizmetlerini hergün aramama rağmen benim sorunum çözülmedi sonunda geçde olsa internet arızam yapıldı ve ben 8 limitsiz paket aylık sabit ücreti 117.50 kuruş olmasına rağmen ben hiç birzaman istenilen hızda 8 limitsiz paketi kulanamadım kurumunuzca resmen benimle dalga geçiliyor bundan 3 ay öncesine ttnet müşteri hizmetlerinden müşteri temsilcisi beni aradı telefonumdan ve bana söylenen şuydu sayın seyit bey bütün şikayetlerinizi inceledik ve kullanamadığınız geçmiş aylar dahil kaç günse bütün hepsi toplanacak ve faturanızdan ağustos ayındaki ödeminizden düşüş yapılacakdır gel gelelim ağustos oldu düşüş yapılmadı tekrar aradım yeniden bi dilekçe dolduruldu biriminizce eylül ayı fatura dönemi geldi ve bundada düşüş olmadı yeniden aradım ekim ayı kesin düşülecek faturadan denildi ve ekim ayıda geldi gel gelelim ne fayda dalga geçer gibi çoçuk avutur gibi yine düşüş gerçekleşmedi ben bu işin peşini bırakmam her ay 117.50 kuruş sabit ücret ödemisini biliyosam aksatmadan kurumunuza bununda peşini bırakmam bu işi artık yasal haklarımda çözüme kavuşduracam avukatıma sorunumu bildirdim en kısa sürede bu iş çözümlenmesse maddi ve manevi tazminat davasına başvuracam...

Ziyaretçi

2013-10-11 16:30

20 gundur interneti kullanamıyorum ne kadar ıhbar bıraktıysam gelen olmadı bugun 17,30 bugun ınternet yapıldı fakat 4440375 arayın dedıler 20gun luk ucret faturaya yansıması ıcın bugun 17,36 da sıkayet olusturdum fakat tt net den kaynaklanan bı sorun degıl faturayı odersın yansıma olmaz bende 20 gundur ınternet hattı yapılmaz mı dedım magdur durumdayım sımdı sozlesmem olmasa hemen kapatacam boyle adaletsızlık olmaz
serkan

#108 ak babalar ttnete dolmuş. milleti soyuyor.

2013-10-19 16:54

AKBABALAR TTNETE DOLMUŞ SOYUYORLAR MİLLETİ . UYANIN BE...

Ziyaretçi

2013-10-19 18:26

iyi akşamlar...daha evvel tt net sınırsız internet müşterisi idim.taahhüt bittiği için bana bilgi verilmeden yalın paket ücretine tabi olduğum söylendi.izmir -bayraklıda bulunan türk telekoma müraacat ettim.orda benimle ilgilenen bir bayan geçmişimi inceleyerek mevcut hizmetin pahallı ve gereksiz olduğunu 4 gb.lık vifi yani avea hattı üzerinden gezgin önrdi.ama ne müzik nede herhangi bir araştırma bile yapmama olanak vermeyen bu hizmete oldukça yüklü meblağ ödemek zorunda kalıyorum.iletişim için bana ulaşıp mağduriyetimin giderilmesi hususunda ilginizi bekliyorum. 530 876 70 90

Ziyaretçi

2013-10-31 07:39

verilmeyen hizmetin parası alınamaz.

Ziyaretçi

2013-11-11 12:19

sayın ttnet yöneticileri ben evime 12 gündür internet bağlatmak istiyorum ama halen bağlanmadğı gibi hiç bir temsilciniz ilgilenmiyor

Ziyaretçi

2013-11-15 11:28

umarım işe yarar

Ziyaretçi

2013-11-15 21:31

NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL 19 x 12 Ay TL 33
NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 39 x 12 Ay TL 63
Net6 8mbps ye karad 6gb tl19 x12 tl 33 kanpaya yalın internet bağlatmıştım bundan kota
Aşımı oluyordu daha sonra 12 aylık netlimıtsiz 8mbps ye kadar kanmayası ine yatay geçiş yaptım bunda faturam 57.5 geliyor daha önceki faturalarımda iletişim parası yoktu yanliz kanpayda 39 tl yazıyordu ve müşteri hizmetlerini aradım bu kanmaya geçtim müşteri hizmetlerine tekrar tekrar sorudum 39 tl başka fatura edilecek mi yok dedi birde 3 tl bağlantı parası olacak dedi bende bu kanpaya geçtim geçmeden önce iletişim ücreti yoktu şimdi faturada iletişim üçret yazmıyor böyle olduğunu bilsem telefon bağlatırdım bu kadar iletişim ücreti alınırımı hiç değilimse telefon kullanırdım bu konu düzelmese ve( interneti nasil iptal ederim bili)

Ziyaretçi

2013-11-16 08:05

Net6 8mbps ye kadar 6gb tl19 x12 tl 33 kanpaya yalın internet bağlatmıştım bunda kota
Aşımı oluyordu daha sonra 12 x 39 tl netlimıtsiz 8mbps ye yatay geçiş yaptım bunda
57.5 geliyor daha önceki faturalarımda iletişim parası yoktu yanliz kanpayda 39 tl yazıyordu ve müşteri hizmetlerini aradım bu kanmaya geçtim müşteri hizmetlerine tekrar tekrar sorudum 39 tl başka fatura edilecek mi yok dedi birde 3 tl bağlantı parası olacak dedi bende bu kanpaya yatay olarak geçtim konuşmamın dinlenmesi 15 tl iletişim ücreti alınacak demedi onay verdım geçmeden 2 ay fatura ödedim bu faturalarda önce iletişim ücreti yoktu şimdi faturada iletişim üçret yazmıyor yatay geçtikten sonra benim sözleşmemde bende bu yoktur faturamın düzeltilmesi ve mağduriyetimin gidermesi böyle telefonsuz yalın internet olacaksa olmaz olsun olduğunu bilsem telefon bağlatırdım bu kadar iletişim ücreti alınırımı hiç değilimse telefon kullanırdım bu konuda bilgi verilmesi arz ederim.

Ziyaretçi

#115 Re:

2013-11-16 21:08

Ziyaretçi

2013-11-16 21:14

bu nasıl bir kuruluş nasıl bir hizmet aylardir arıyom soyliyom hizmet alamıyorum ilgilen yok monem deyişecek diyorlar gelen soran yok gunde 3  4  defa  baglantı kopyo yokmu  bunun soumlusu   ilginize sunarım saygılarımla ayhan yelkuvan yeni akcalaan koyu KUMRU ORDU tlf 0533 760 39 90

Ziyaretçi

2013-11-21 21:04

yalın internete geçtim geçeli sürekli bağlantı sorunu yaşıyorum ttnet müşteri hizmetlerini aramaktan cep faturam kabardı sanki orda bir adam var sürekli benim internetimin fişini çekiyor

Ziyaretçi

2013-12-02 18:40

İyi günler biz 2 sene yakındır ttnet kullanıyoruz fakat şu son 3 aydır internet sürekli kesiliyor. Arıyoruz yaptık diyorlar 30 dk veya en geç 1 saat sonra tekrar aynı sorunla karşılaşıyoruz. Eğer böyle giderse ttneti bırakacağız ve kullananlarada bıraktıracağız bilginize teşekkürler...

Ziyaretçi

2013-12-07 20:37

02125357602 nolu telefon aboesiyim kurumunuzdan daha önce kullanmış olduğum 3 aylık ttnt borcumun 8 aylık gösterilmesinin ve bana tebiğ edilen 742 tl borcumun nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum saygılarımla mecit çetin

Ziyaretçi

2013-12-13 22:45

06 12 2013 tahrınden berı ınternetım sınyal vermıyor muşterı hizmetını aradım bir cozum bulamadilar hizimin yuksek olduğunu soylediler 8 olması lazimmiş cekin dedim size ceza gelir dediler alt yapisi karşilamiyorsa bu paketi bana veren şahisi niye oraya oturtuyorsunuz sınır hastasi oldum en sonunda dayanamadım 13 12 2013 tahiri iptal etmelerını istedim herangibir fatura çikarsa tüketici mahkemesine baş vüracam hakkimi helal etmiyorum beni hem manevi hem matti zarar verdiniz ttnet

Ziyaretçi

2013-12-23 10:20

ben ne adar ttnt musterı hızmetlerını aramıssam hep kayıt yapıorlar ama bısey yok ortada gelıp bakmıorlar benım cafeme ben cok sıkayetcıyım sonucta ben her ay bası para verıorum ve 10 15 dk kıada bır ınternetım gıdıor ınternetım en hızlı olanıdır ama yıne yavaştır bana yardımcı olursanız sevınırım sayın ttnt sahıbı benım ınternet hızım en yukseklerındendır yetkılı bırının cıkıp lutfen mudahale etmsını rıca edeyorum lutfen iş yerıdır bana yardımcı olur musunuz

Ziyaretçi

2013-12-25 10:54

internet en geç 2 günde bağlanacaktı fakat 5 gün oldu hala bağlanmadı
yozgatli

#123 internet

2013-12-25 10:55

internet en geç 2 günde bağlanacaktı fakat 5 gün oldu hala gelmedi lütfen bağlayın artık ttnet yaptığım yapacağıma pişman oldum
mustı

#124 ttenet tivibu

2014-01-02 18:55

#1: -

butun herkez  Suç duyurusunda bulunuyoruz tivibu hakında bize haber vermeden kanalları  kapatiyorlar yok neymiş üst gruba geçmiş diyorlar

Ziyaretçi

2014-01-04 13:43

KAZIKK TEK KELİMEYLEE