ttnet şikayet dilekçesi

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

ttnet şikayet dilekçesi isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

#76 Re:

2013-07-10 09:18

#4: -

2012 yılında ttnet internet kullanmaktayken ttnet mobil kampanya başlattılar 6 ay bedava 2 sene taahhütlü bende sözleşmeye sadık kaldım bitmesine 3 ay kalmıştı ama bugün tarafıma gelen 186 tl tutarında fatura tarafıma sms olarak atılmıştır. aradım vede gerekçe olarak internetinizi kapattırmışşsınız bundan dolayı hat kullanıma kapanır vede 186 tl ödenmesi gerekiyormuş ben 2 sene internetimi kapattımadım sözleşmem bittiği için kapattırdım beni TTNET bilgilendirmedi ben TTNET MOBİL hattımı kapattırmadım bu ne saçmalık 100 tl üzüerindeki faturalara bilgilendirme msj niye atılmıyor peki

Ziyaretçi

2013-07-11 06:23

ttenet hesap faturasını müşteri hizmetlerinden aldığımda başkasına aıt hesap numarasını verdıler otomatık odenmedeydı başkasının faturasını odedım ve para ıadem yapılmıo

Ziyaretçi

2013-07-15 20:54

Merhaba beb yaklaşık10 aydır şebeke bekliyorum bu gidişle bi okadardaha beklicem galiba ayrıca bana birde fatura cıkıyor ozaman işte kafayı yiyorum olmayan internetin faturası gülünecek durumdayız buda ttnetin bir ayıbıdır lütfen şu işleri halledin artıkya dünyaya uluştık diyorsunuz ama sanayi bölgesine şebeke cekemiyorsunuz düşünün artık nekadar güzel hizmet veriyorsunuz adamlarınız bi pononun başında cay sigara muhappet ediyorlarorda akşamı ediyorlar ayıp yalütfen konturoledin artık

Ziyaretçi

2013-07-16 07:08

Sayın yetkililer,ben Nevşehirde ikamet eden bir ttnet kullanıcısıyım,tam 18 gün oldu ttnet den bir paket aldım ama hala takılmadı ve kullanamıyorum,ama yinede ay sonu kullanmış gibi fatura ödeyecegim,Bu nasıl bir hizmet nasıl bir profesyonelik,bu nasıl bir zihniyet anlam veremedim,yoksa hala TAŞ devrindemi yaşıyoruz,Hem hizmet yok hemde Nevşehirdeki sorumlu kişi(benim işlem yaptıgım görevli)vurdum duymaz ve kendini haklı zanediyor,Teknik servis dün eve ugradı ama aparat verilmesi gerekiyormuş bana verilmedi ama görevli bana 140 tl tutarında bir alet verdi her ay faturama yansıyacakmış,ve normal olarak bedava olması lazım,neymiş efendim elinde kalmamış 1 ay sonra gelecekmiş,peki bu bana neden paketi satın alırken söylenmedi? yoksa herşey imza atana kadarmı?lütfen bu işe bir çözüm getirin,ve bu kullanmadıgım günlerinde parasını almayın,tüketici korumaya gidecegim ve bu bana karşı yapılan haksızlıgıda avukatım aracılıgı ile araştıracagım,Bir müşteri olarak bana böyle bir hizmet(hizmetsizlik)verilmemeliydi,bana verilen her hizmet para karşılıgı bedeli bu olmamalıydı.
Saygılarımla.
NOT:Umarım bu yazı gerçek bir yetkili tarafından okunur veya ulaştırılır.

Ziyaretçi

2013-07-18 13:55

nalet olsun büyükbir kuruluşsunuz calışanlarınız sizin degerinizi düşürüyor 15 gündür benim yeni aldıgım internetime bircözüm bulmadılar tüketici haklarına şikayet edecem

Ziyaretçi

2013-07-19 12:30

mrb agrı merkezde ttnt kulanıcısıyımm baglantımm cok agır modem degiştir dediler degiştimm nereyi aradıysam bi bişey olmadı türk telekom arızaya gittim hep aynı şeyler portal tak cikar falan setyar
bi hat vermişler baglantı cokk agırr hiçç bişey yapamıyorum hız tespiti yapıyorum 29 59 arasıı neryeri arasamm 100 diyo ama bişey yokk modem dediler degiştimm yine aynı ne olur yardımm edin yapacak bişey kalmadı son dilekce yazdımm geregin yapılması ARZ EDERİM TÜRK TELEKOM DA

Ziyaretçi

2013-07-22 18:33

TTNET bayısınden ben bir(1) leptop aldım markası (HP) AMA ttnet bana 1.311.25 tl fatura gönderdı sıkayet ettım gerı donurmedı yanı ttnet bayısı benden habersız bana 2. leptop satmıs samsung marka ve ben bu parayı odemek ıstemıyorum.GEREKENIN YAPILMASINA RİCA EDERIM SON ÖDEME TARIHIM:30/07-2013
son_imam

#83 fatura - arıza -

2013-07-25 08:00

ÖMRÜMDE TTNET KADAR YALANCI DOLANDIRICI İLGİSİZ BİLGİSİZ PERSONELİ kurum hiç görmedim

Ziyaretçi

2013-07-29 12:53

bunları doğru dürüst şikayet edilecek bi kurum yokmu bune başıboşluk adamlar istediği gibi fiyatlandırıyorlar hiç kullanılmadığı halde kota aşımı deyip fazla para alıyorlar muhattap alınacak kimsede yok herkes topu bi başkasına atıyor tam şerefsiz bu ttnet adi bi şirket ne yazsam az bu o çocuklarına

Ziyaretçi

2013-07-29 15:42

03125980220 NUMARALI HAT SAHİBİ HALİL ÇETİNKAYA. EVDE İNTERNET VE TELEFON KULLANMAKTAYIM. 1 HAFTA ÖNCE İNTERNET'TE SORUN OLDU. DEFALARCA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLÜYOR, UYDURUYOR, AMA KİMSE ÇÖZÜM ÜRETEMİYOR. TELEFON ÇALIŞIR HALDEYKEN İNTERNET ÇALIŞMIYOR. DIŞ HATTI KONTROL EDİN TESİSATÇI ÇAĞIRIN FALAN FİLAN DİYORLAR BU NE SORUMSUZLUK BEN MÜŞTERİYİM EVE GELİP SİZ YAPACAKSINIZ DIŞ HATTI BU NE SORUMSUZLUK. VERDİĞİMİZ PARALAR BOŞUNA GİDİYOR. Bİ MÜŞTERİYE BÖYLEMİ ÇÖZÜM ÜRETİYORSUNUZ . 3G ALMADĞIMA ÇOK PİŞMANIM TTNET İNTERNET VE TELEFONU KAPATMAYI DÜŞÜNÜYORUM. HEP SORUN HEP SORUN 3 AYDA 3KERE HAT BOZULDU . SİZİN İNTERNETİNİZLE UĞRAŞMAKTAN BIKTIM ARTIK . YA İNSANLARLA DÜZGÜNCE İLGİLENİN YADA ŞU İŞE YARAMAZ İNTERNETİNİZİ KAPATIN, VALLA BIKKINLIK GELDİ NEFRET ETTİM ARTIK SİZİN İNTERNETİNİZDEN.

Ziyaretçi

#86 ÇOK ACİL ŞİKAYET

2013-07-29 15:43

03125980220 NUMARALI HAT SAHİBİ HALİL ÇETİNKAYA. EVDE İNTERNET VE TELEFON KULLANMAKTAYIM. 1 HAFTA ÖNCE İNTERNET'TE SORUN OLDU. DEFALARCA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM HERKEZ BİRŞEYLER SÖYLÜYOR, UYDURUYOR, AMA KİMSE ÇÖZÜM ÜRETEMİYOR. TELEFON ÇALIŞIR HALDEYKEN İNTERNET ÇALIŞMIYOR. DIŞ HATTI KONTROL EDİN TESİSATÇI ÇAĞIRIN FALAN FİLAN DİYORLAR BU NE SORUMSUZLUK BEN MÜŞTERİYİM EVE GELİP SİZ YAPACAKSINIZ DIŞ HATTI BU NE SORUMSUZLUK. VERDİĞİMİZ PARALAR BOŞUNA GİDİYOR. Bİ MÜŞTERİYE BÖYLEMİ ÇÖZÜM ÜRETİYORSUNUZ . 3G ALMADĞIMA ÇOK PİŞMANIM TTNET İNTERNET VE TELEFONU KAPATMAYI DÜŞÜNÜYORUM. HEP SORUN HEP SORUN 3 AYDA 3KERE HAT BOZULDU . SİZİN İNTERNETİNİZLE UĞRAŞMAKTAN BIKTIM ARTIK . YA İNSANLARLA DÜZGÜNCE İLGİLENİN YADA ŞU İŞE YARAMAZ İNTERNETİNİZİ KAPATIN, VALLA BIKKINLIK GELDİ NEFRET ETTİM ARTIK SİZİN İNTERNETİNİZDEN.

Ziyaretçi

2013-08-01 14:40

ttnet' i uzun süredir Tekirdağ çorlu ilçesinde kullanıyorum 29.07.2013 günü belediye konutları sema 4. blok binasına fiber kablo çalışması yapılırken, internet kullanırken kesildi, çalışanlara söyledim fakat arıza bildir dediler, bildiri yaptım gelen olmadı, yeniden bildiri yapınca 01.08.2013 günü yani 3 gün sonra gelebildiler, modem arızalı dediler, yeni modem aldım, ttnet kullanmama rağmen ücret karşılığı verdiler, arkadaşlara ve bina sakinlerine sorduğumda hep aynı şikayet, alt yapı çalışmasından sık sık internet kesiliyor, alt yapı sorumlusu bu işi bilmiyorsa gereğini yapın, bu şekilde hizmet hiç bir kurumda yok, belki okuyupta çorlu geneli sorun çözülürse müşteri olarak seviniriz

Ziyaretçi

2013-08-01 14:42

ttnet' i uzun süredir Tekirdağ çorlu ilçesinde kullanıyorum 29.07.2013 günü belediye konutları sema 4. blok binasına fiber kablo çalışması yapılırken, internet kullanırken kesildi, çalışanlara söyledim fakat arıza bildir dediler, bildiri yaptım gelen olmadı, yeniden bildiri yapınca 01.08.2013 günü yani 3 gün sonra gelebildiler, modem arızalı dediler, yeni modem aldım, ttnet kullanmama rağmen ücret karşılığı verdiler, arkadaşlara ve bina sakinlerine sorduğumda hep aynı şikayet, alt yapı çalışmasından sık sık internet kesiliyor, alt yapı sorumlusu bu işi bilmiyorsa gereğini yapın, bu şekilde hizmet hiç bir kurumda yok, belki okuyupta çorlu geneli sorun çözülürse müşteri olarak seviniriz
Devlet5

#89 Bağlantı zayıflığı

2013-08-10 00:30

Denizli Çivril Yamanlar köyüne ait İnternet bağlantısı o kadar zayıf ki onlayn oyunlar oynanamıyor. Santral giriş çıkışları değişmesi gerekiyormuş, değiştirmezseniz ödediğim tüm ücretleri Allah katında haram ederim. Gerçi kime diyorum ki ben

Ziyaretçi

#90 TTNET YANLIŞ FATURALANDIRMASI

2013-08-12 13:56

Özel birşirkette muhasebe departmanında çalıimaktayım ttn e fatura görüntüle mail olarak gelmektedir
Müşteri numarası bize ait olmayan fatura düzenlenmiştir
müşteri no: 5179875697 tutarı: 784,25 tl ödeme tarihide 2 ağustos
müşteri no: 3341487694 tutarı: 315,34 tl ödeme tarihini 1 ağustos
bu müşteri numaraları kime aittir ve yanlışlıği kim yapmıştır yanlışlık üstüne yanlışlık yapılamaz.

Ziyaretçi

#91 Re: ÇOK ACİL ŞİKAYET

2013-08-19 10:24

#86: - ÇOK ACİL ŞİKAYET

yaklaşık 1 haftadır bulundugumuz sitede ınternet kullanamıyoruz bu konuda tt net den ne bir yardım alabildik nede geri dönüş...tt net yetkilileri vurdum duymaz ...bunu herkes bilsin..

Ziyaretçi

#92 Re: fatura - arıza -

2013-08-19 10:25

#83: son_imam - fatura - arıza -

aynen katılıyorum....

4 SENE SONRA GELEN HAYALİ FATURA

#93 4 SENE SONRA GELEN HAYALİ FATURA

2013-08-30 12:13

18. 08. 2009 TARİHİNDE iptal edilmiş olan 1806790878 hesap numaralı TTNET hizmetinize ait gecikme bedeli hariç ödenmemiş fatura toplamı 35. 34 tl dir-----

YUKARIDA YAZİLDİGİ GİBİ 4 SENE SONRA HAYALI FATURA GÖNDERİYORLAR. BİRDE ÖDENMEZ İSE YASAL İŞLEMDEN BAHSEDİYORLAR . İKİ DEFA İNTERNETİ KAPATİP AÇTIRDIM . SON KAPATMAMDA BORCUN HEPSİNİ ÖDEDIM. SÜPERONLİNE 'A GEÇTİGİM İÇİNMİ BÖYLE YAPIYORLAR,
HAKKIMI NERDE ARAYACAGIM. .

Ziyaretçi

2013-09-07 10:48

ttnet kullanıcısıyım gunlerdır sınırsız olan ınternetımı kullanamıyorum ıkı kere aradım sıkayet ettım cozum bulamıyorlar bneım anlasmam boyle degıldı hız problemıyle karsılasıyorum sureklı ılk alıdıgımda hız kesıntısı yoktu ama artık vıdeo bıle acamaz oldum eger bana cozum bulamayacaksanız yasal olan butun haklarımı kullnacagım bos yere ttnete fatura odemek ıstemıyorum kullanıdıgm ıneternetın parasını alın benden yoksa sozlesmemı fesh edın 0541 859 6255

Ziyaretçi

2013-09-11 09:31

20 ağustos 2013-07 eylül 2013 tarihleri arasında defalarca aramamıza rağmen internet ve telefon hizmeti alamadık.bu tarihler arasındaki eksikliğin faturamıza yansıtılmasını önemle rica ediyorum-2 haftalık ödemenin faturadan düşülmesini istiyorum.2 haftalık ödemeyi yapmak istemiyorum.

Ziyaretçi

2013-09-12 21:54

ttnet kullanmaya başladığım günden buyana kullanmadığım tivibu üyeliği ücretini ödemekteyim defalarca çağrı merkezini aramama rağmen ve yazılı şikayette bulunmama rağrem halen daha faturama yansıyor tam dolandırıcılık ve sahtekerlık türkiye genelinde yapılan reklamlara aldanıp üyesi olduğumuz kurumun tambi dolandırıcı firması olduğu gayet acık ve net 8 aydan beri tivibu paketi üyüliği ücretini ödemekteyim iptali için aradığımda benden cihaz ve kumandanın iadesini istiyolar olmayan ve ya kullanılmayan ne iadesini yapmamı bekliyolarsa artık bilyiyorum ama bildiğim tek gerçek elini veren götünüde vermiş oluyo

Ziyaretçi

2013-09-12 21:55

dolandırıcı ve sahtekarlık

Ziyaretçi

2013-09-18 10:47

Iskenderun ilçesinden görevim nedeni ile bingöl iline 15.07.2013 günü geldim ve evimi yerleştirdikten sonra, ilk isim internetimi baglatmak için muracaat etmek oldu, olay su ki internetimi baglatmka için bu tarihten beri buradaki bingöl merkez ttnet müdürlüğü ile inanın mücadele ediyorum, teknik problemler nedeni ile bana bağlantının yapılamadığını söylediler, oturduğum bina yeni olduğu için santral kurulması gerekliymis,neyse santral kuruldu ve tekrar müracat ettim, telefonum baglandi ancak ADSL hala nakil olmadı, kendime buradaki mudurlugunuzde muhatap bulamıyorum, mudur beyle goruseyim dedim saat 11;30 da gittiğimde bırakın müdürü 1 personel bile yok, ben mesaimi 1 dakika öncesi bile terk edemiyorum, bu nasil bir kurum. Ayrıca bakınız kaç ay oldu hala internetin bağlanmadı bu süre zarfında 6 defa bu gayri ciddi çalışan kurumla muhatap olmak zorunda kaldım, 1 calisaniniz teknik kısımdan biri bana diyor ki; muracatinizi yaptiysniz pazartesi gelin buraya işinizi takip edin, sanki ben adliyede ,mahkeme takip ediyorum, yok böyle bir dünya sesimi anlatabilecek bana yardımcı olabilecek mudur dahil bingöl telekom mudurlugunuzde kendime ne yazıkki bir muhatap bulamadim. Adamlar benden habersiz nakil islemeini iptal ediyor ve bundan benim haberrim olmuyor. Diğer bir gorevli küçük bir sehir olan bingolde evimin adresi elinde yazılı iken evimi bulmadigi için bei sarıyor ona eğmiş tarif ediyorum. Inanın saka gibi...komik bir kurum ne diyeyim. Eğer burdan da bi sonuca ulasamz isem kanuni yollara baş vuracagim.

Ziyaretçi

2013-09-26 14:22

ben ınternetı ıptaletmek istıyorum bı turlu ıptal etmıyorlar açıçası dolandırıyorlar

Ziyaretçi

2013-09-27 15:14

alo net telefonumu 15 gündür açmıyorlar