bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

#151 Re:

2013-08-17 20:07

#65: -  

bu yazıyı kaldırmanızı bekliyorum

Ziyaretçi

2013-08-24 19:35

ben 12 yaşındayım. doğuştan tek kolum yok . bunun için oynar protez müracat etmiştim . devlet ödemediği için mağdur durumdayım . pskolojik olarak sıkıntı yaşıyorum . okulumda başaraılıyım . dahada başarılı olmak için lütfen yardım edin . şimdiden çok teşekkür ederim. TEL:05439720804 bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi

#153 protez

2013-08-24 19:36

ben 12 yaşındayım. doğuştan tek kolum yok . bunun için oynar protez müracat etmiştim . devlet ödemediği için mağdur durumdayım . pskolojik olarak sıkıntı yaşıyorum . okulumda başaraılıyım . dahada başarılı olmak için lütfen yardım edin . şimdiden çok teşekkür ederim. TEL:05439720804 bu numaradan ulaşabilirsiniz

Ziyaretçi

2013-09-11 14:29

2013 13 haziran tarihinde istanbul sultanbeyli beldesinde sağnak yagış nedeniyle dere çalışmasından dolayı civarda tüm evlere su almasından dolayı tüm evlerde maddi anlamda zarar görmüştur sancaktepe belediyesinden yetkili kişiler hemen olay yerinde inceleme başlatıp tüm zararı karşılamıştır ancak sultanbeyli belediyesine bağlı tek bir binanın zararını kimse karşılamamıştır kaymakamlığa gitmemize rağmen kimse ilgilenmemiştir. zarar olduğundan oğlum kamil zararını karşılayamamıştır. ve şu anda kendi evimde eşi ve çoçuğu kalıyor bir an önce çözüme kavuşmasına arz ederim Ali Gürlük tel 05393232302

Ziyaretçi

2013-09-14 11:43

lçlş

Ziyaretçi

2013-09-16 15:04

Ben 13792774066 nolu Kamu Yönetimi 3. sınıf öğrencisi Engin Çelik maddi durumum iyi olmadığı için kayıt yenileme işlemimi yapamamaktayım.Babam şuan işsiz bende işsiz olduğum için harç ücretimi yartıramamaktayım.Sosyal yardımlaşma Vakfına baş vurdum fakat dosyamız iptal olduğu için herhangi bir yardım yapmadılar.dosyamızın en kısa zamanda aktif hale gelmesi ve gerekli yardımların yapılmasını arz ederim.Not:durumum aciyeti nedeniyle gerekli incelemelerin en kısa zamanda yapılmasını arz ederim kayıtlar 25.09.2013'te sona eriyor
ziyaretçi

#157 hastane

2013-09-25 18:59

biz amasya gümüşhacıköy ilçesinde oturmaktayız eşim hamile ve ilçemiz devlet hastanesinde kadın dogum bölümü olmasına ragren doktorumuz yok diger illier uzak oldugu için gidemiyoruz ve bu konuda çok maduruz siz ilgililrin bu konuya bir çare bulmanızı rica ediyoruz

Ziyaretçi

2013-09-28 15:48

sn basbakanım agrı patnosta ikamet etmekteyım ve askerden gelelı yaklısık 1 ay oldu ben askerdeyken durumum ıyı olmadıgından dolayı devletımızın bıze sunmuş oldugu yardımdan yanı asker aylıgından eşim ve 8 aylık cocugumun o yardımdan yararlana bılmesı ,için basvuruda bulundular yaklışik 7 aydır onayladıgı kabul edıldıgı ve odenek gonderıldıgı halde patnos kaymakaymı ve sosyal yardımlasma vakfı bu gelen asker aylıgının bır kısmını bızden sonra basvuru yapan içerde tanıdıgı ve adamı olan yaklasık 40 kişiye dagıttıktan sonra gerı kalan parayıda muhtarlara dagıtmiştır eger bır yerde mulkı amır bile boyle bır adaletsızlıge goz yumuyorsa allaha havale edıyorum ve asker aylıklarını sordugumuz zamanda ıktıdarı kotuleyıp sozde odenek gondermıyorlar dıye sızı suclayıp fakır fukara ınsanların gozunde gotu bır ızlenım oluşturmaktatırlar bu işe suskun ve cevapsız kalınmayacagını umarım saygılarımla sn basbakanım

Ziyaretçi

2013-09-30 11:46

Samsun ilinin carsamba ilcesinde bir kulup oyuncusuyum iki senedir. Bu sene kulup takimlarina verilen paranin gec verilmesi nedeniyle bu sene takimimiz kurulmayacak. Kuluplere verilen paralarin biraz daha erken verilmesini istiyoruz. Arz ederim

Ziyaretçi

2013-09-30 15:38

uygun olmayan yerlerde ders yapıyoruz.dar havasız nefes almakta zorluk çekiyoruz.Daha geliş rahat dersliklerde ders yapmak istiyoruz.Sınıflarda kılima yok ilgililerden düzeltinmesini istiyorum. toroslar hoca ahmet yesevi imam hatip lisesi

Ziyaretçi

2013-09-30 17:06

SAYIN BAŞBAKANIMben işlemiş olduğum suç nedeniyle yaklaşık 13 yıldan beri cezaevinde bulunan bir vatandaşınızım.sağlık sorunlarım nedeniyle oluşan mağduriyetlerime çözüm bulunabilmesi temennisiyle size bu satırlarımı arz ediyorum...barsaklarımda ve sonrası üriner sistemimde oluşan 3 yıldır yoğun bir hastane sürecinde bulunup tedavi olmaya çalıştığım--CROHN REGİONAL ENTERİT--hastalığıyla mücadele etmekteyim.fakat kutsal bir görev yaptıklarına inandığım doktorlar ve hastane personelince ne yazıkki özenli şekilde muayene tetkit ve tedavisi yapılmayıp mağdur edilmekteyim.konu hakkında sağlık bakanlığınıza 15.7.2013 tarihinde hastalığımın detayları ve devlet hastahanesinde karşılaştığım sorunları bildiren bir mektup göndermeme karşın tarafıma cevap verilmemiştir.hastalığımın başlangıçından itibaren bulunduğum ceza evi memur amir ve müdürlerimiz ayrıca sağlık personelimiz gerek sevklerimde gerekse oluşabilen acil durumlarda ellerinden gelen her türlü insani yardımı esirgemeyip durumum ile ilgilenmektedir.ancak şuan tedavimi denetleyen prof.dr.NESİN YILMAZ haricinde diğer poliklinik doktorlarınca her türlü suistimal ile karşılaşıp mağdur ediliyor ve tedavi edilmiyorum.barsaklarımdaki hastalığımın neden olduğu söylenen çevre doku ve organlardaki sorunlarım nedeniyle farklı polikniliklere götürülmekteyim.herbirinde tarafıma farklı yaklaşım ve açıklamalar sergilenmekte olup kimi zaman muayene bile edilmemekteyim.hastalıklarımın seyir değişikliği ve özgün bir tedavi için bazı özel film testler yapılması gerektiği ancak teknik yetersizlik nedeniyle burada yapılamadığı söyleniyor.detaylarını yazmamın uygun olmayacağı komplikasyonlar nedeniyle oluşan kimi zaman ciddi mağduriyetlerime çözüm ve tedavi ettirilmem için cumhuriyet baş savcılığına 2 adet dilekçemi arz etmiştim.ceza infaz kanunundaki ilgili maddeler uyarınca öncelikli olarak hastalıklarımın muayene tetkit ve tedavisinin tam teseküllü bir üniversite hastahanesinde davamını talep etmiştim.ayrıca hastalıklarımın cezamın kalan kısmının ertelenmesi halinin tesbiti konusunda heyet kurulu muayeneleri talep etmiştim.bu taleplerim neticesinde 21.6.2013 tarihinde devlet hastahanesi heyet kurulu doktorlarınca cezamın kalan kısmının ertelenmesi durumunun tesbiti konusunda muayenelerim yapıldı ve sonuç hakkında henüz tarafıma yanıt verilmedi.SAYIN BAŞBAKANIM öncelikli temennim hastalıklarım konusunda ivedi olarak tedavi olabilmek sağlıklı bir insan olarak cezamı tamamlayıp aileme kavuşabilmektir.bu insani talebime karşın görevlerini özveri içinde yapan doktorları tenzih ederek ne yazık ki muayeneye götürüldüğüm devlet hastahanesi doktorlarınca hertürlü ilgisizlik ve suistimalle karşılaşıyorum.affınıza sığınarak ben her ne kadar şuan cezaevinde mahkum olarak bulunsamda bu vatanın bir evladı ülkemin bir vatandaşı değil miyimşuan durumum gereği devletin resmi tüm kurumlarına ve size canımla malımla namusum ve sağlığımla emanet değilmiyimeğer ki böyle ise lütfen bir emanetiniz olarak şahsıma sahip çıkılarak insani bir durumla oluşan hastalıklarım ve hastahanelerdeki sorunlarım konusunda gerekli işlemin yapılarak tedavilerimin bir an önce yapılmasını konu hakkında şahsıma yanıt verilmesini temenni eder saygılarımla arz ederim.

Ziyaretçi

2013-10-01 18:20

merhaba ben ordu fatsadan %500 görme engelliyim işsizim aslında iş var ama özel sektör almıyor adam secıyor bu olaya bi care bulunmasınaı istiyorum artı ne sakat maaşı verdi devlet ne sigorta bana yazık gercekten cok zordurumdayım

Ziyaretçi

2013-10-03 18:19

merhaba ben lise öğrencisiyim okumak istiyorumm fakat ailemin durumu omadğından çok sıkıntılar çekiyorum kpss sınavına hazırlanacam ama maddi sıkıntılar oldğu için kitap alamıyorum evde 6 kardeş okuyoruz annem hepimizi okuldan çıkaracak sıkıntımızdan dolayı babam bel fıtığı çalışamıyor ve bundan dolayı 6 öğrenci okutamıyoruz okumak istiyorum ama bu sıkıntıdan dolayı okuyamıyacam allah rızası için bir burs yardımı olursa herşey değişebilir bunu bursluluk almak için sölemiyorum ama gerçekten okumak istiyorum 2 yıl kaldı mezun olmama bir el atsanız rica ediyoruz buda ulaşabileceğiniz numara 05394313898

Ziyaretçi

2013-10-03 19:33

polislikde renk körlüğü mulakatının kaldırılmasını istiyoruz.normalde gözlerimiz cam gibi görüyor fakat o şekillerde bir iki rengi ayırt edemiyoruz diye devletimize bu yuzden hızmet edemiyoruz ve bu mesleği istediğimiz halde lütfen sesimizi duyun
155 polis

#165 renk korlugu testi polislik

2013-10-03 19:34

renk korlugu testinde bir iki rengi ayırt edemiyoruz diye mulakattan elenıyoruz onca çalışıp hazırlanıp oralara kadar geliyoruz. normalde gözlerimiz cam gii görüyor fakat o testlerde bir iki rengi ayırt edemedık dıye elenıyoruz. lutfen bu işe bir çare bulun devlete hizmet edecek insan lazım
bunu cani gonulden yapacak insan lazım fakat bu yuzden elenmek doğru degil lütfe sesimizi duyun

Ziyaretçi

2013-10-06 11:05

merhaba,ben 1999 sağlık meslek lısesi cevre sağlık teknisyeni bölümü mezunuyum . Evliyim 2 çocuk babasıyım yasım 35 ve hala atanamadım.Kendi dalımda,sıralamda 250.'ciyim.toplam 3000 kişiyis . İş yönünden cok maduruz. devletımızden kasım ve mayıs atamalarında en az 1500 kısıye kadro acmasını beklıoruz , gereğinin yapılmasını saygılarımla ARZ ediyorum...

Ziyaretçi

2013-10-12 23:44

Ben Aile ve Tüketici Hizmetleri SOSYAL DESTEK HİZMETLERİ dalında okuyorum. Bizim bölümümüz dört yıllığa geçişte ek puan alamıyor fakat ÇOCUK GELİŞİMİ bölümü ek puan alıyor. Bu sorunun çözülmesini arz ediyorum...

Ziyaretçi

2013-10-18 13:54

Ankara Yüksek Yurtlar Kurumu'na
Ben Kocatepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret Finansman öğrencisiyim.Geçen yıl krediyi mecburiyetten aldım.Anne babam ayrı, babam asgari ücretle çalışıyor, iki kardeşim orta öğretim öğrencisidir, annemin düzenli bir geliri yoktur.Yukarıda belirttiğim maddi durumumdan dolayı şu an almakta olduğum kredinin bursa çevrilmesini arz ederim.
İlkay Bayırdar

Ziyaretçi

2013-10-18 14:03

Ankara Yüksek Yurtlar Kurumu'na
Ben ikisi ortaöğretim , biri Üniversite öğrencisi olan üç çocuk babasıyım. Asgari ücretle çalışmaktayım. Üniversitede okuyan kızım İlkay Bayırdar'a geçen yıl bir hayırsever yardımıyla özel yurtta kalmıştı ve mecburiyetten krediyi kullanmak zorunda kaldık. Bu yıl yardım kesildiğinden dolayı devlet yurduna geçmiştir. Fakat şu an almakta olduğu kredinin bursa çevrilmesini önemle arz ederim.

Ziyaretçi

2013-10-24 19:36

sayın başkan 2001 yılından beri evliyim izmir de kalıyordum bir müddet, ama maddi sorunlar ve eşimin işsizlik nedeniyle adanaya taşındık burada geçimimizi çok zor şartlar altında yürütüyaruz evimiz kira kocamın her hangi bir örenim durumu olmadıgından dolu işsizdir ver iş göremez durumdadır bunun dışında yaklaşık 12 yıldır çocugumuz olmyor paramız olmadıgından dolyı tedavi göremiyorum yardıma çok muhtacım benimde bir çocugum olmasını bende herkez gibi anne olmak isiyorum bu yardıma ihtiyaç durumumuzda size dayandık ve sizden yardımlarınızı bekliyoruz çok acınacak durumdayız lütfen bize yardım edin allahın rahmetti tüm yardım sevenlerin üzerinde olsun

mirzaçelebi mah.
dumlupınar sk.
nu34 adana\SEYHAN 01070
gülistan ALTEKİN
05345731998

Ziyaretçi

2013-10-25 16:06

5510 sayılı kanun gereyi 01.10.2008 tarihinden beri maşomon 4de 1 kesiyorlar botç 2.591.52 olan borçum bitmesi gerekirken bitmedi borcumun ne kadar kaldıgını ögrenmek ve daha kaç ay odüyecehimi bilmek isterim araştırılmasını rica ederim 05372809349

Ziyaretçi

2013-10-28 09:09

ben k maras elbıstan ılcesınder gulender topal abımın oglu tebernus pıcak motor la kaza gecırdı su anda elazıg medıkal hastanesınde yogun bakımda yatmakta hıcbır saglık guvencesı yok cok muskıl durumdayız sızden yardım beklıyorum hastamız cok agır para olmadıgından ılgı az cocugun durumu cok kotu yardım ıstıyorum geregının yapılmasını arz ederım cok acılll tesekkur ederım

Ziyaretçi

2013-10-31 20:31

.

anne ve babasini kucuk yasta kaybetmis surekli gurbette yatili okullarda okuyarak kendi ayaklari uzerinde durmaya calisan ulkesine bagli garip bir Türk vatandasiyim, bir cok zorluklar cekerek üniversite hayatimi tamamladim

Ayni zamanda askerligimi en iyi sekilde cavus olarak tamamlayip tezkeremi aldim. Iki yildir da polislik sinavina giriyorum ve tum mulakatlari en iyi sekilde gecip,hicbir olumsuz sart tasimamama ragmen polisligi kazanamiyorum

Bu yuzden hayatima yon veremiyorum. Yardimlariniza ihtiyacim bar. Lutfen gormezden gelmeyin ve Allah rizasi icin elinizden geleni yapin. telefon numaram : 05412657725

Ziyaretçi

2013-10-31 21:32

bimere nasıl dilekçe yazarım

Ziyaretçi

2013-11-02 07:53

ben kadir BÜYÜKÖZTÜRK 26 YASINDAYIM aylar önceden bu koruma memurlugu hayalı ile kendi mi bir iş sahibi olabilirim diyordum simdi yas sınırı geldi ve hayallerim yıkıldı ben yuksek okul mezunu biriyim ve artık yuva kurmak istiyorum koruma memur alımının 24 yasından 27 yasa cıkartılmasını bekliyorum insallah yas yukselır benım gıbı bekleyen yuzlerce arkadasım a da umut kapısı olur lütfen bu yazdıkları mı dikkate alın .....