genelkurmaya dilekce

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

genelkurmaya dilekce isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Antepli

#1 Askerlik

2013-01-22 19:29

Ben Askere Gitmek Üzereyim İskendurun'a Düştüm DEnizci Olarak Ama Ben ASkerligimi KOMANDO olarak Yapmayı Çok İstiyorum Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2013-03-30 15:36

gariban

#3 dikkat ...

2013-03-30 15:41

s.a ben şu an askerlik görevimi yapmaktayım. acemi birliğinde birçok arkadaşım tanıdık veya eş dost vasıtasıyla askerliklerini istedikleri yerde yapma şansı buldu.benim ne dostum ne arkadaş nede tanıdık birisi yok.bende konyada oturuyorum.askerliğimin geri kalnını memleketimde tamamlamak istiyorum.yazı ciddiye alınmıyaktır belki biliyorum saçma ama adalette bu değil.benim güle oynaya geldiğim askerlik bu değil burayı böyle bilmiyordum.peygamber ocağı derler ama hiç alakası yok eğitim adı altında zulüm görüyorum başka birşey değil.

Ziyaretçi

2013-06-08 09:00

ordu evleri artık sivileşsin asker askerlığini yapsın garsonluk yapmasın ankara polatlıda topçu füze okulunda askerım garsonluk yapıyorumm artık sivvileşsin

Ziyaretçi

2013-12-18 15:59

Ben suat Turan . Oglum İhsan TURAN Ankara Merkez Komutanlıgında askerlik yapmaktadır.Düz taban oldugundan dolayı
GATA askeri hastanesine sevk alarak muayene olmuştur sonuçlara göre resimli sevk alarak bi diger güne ertelenmitir .
Ortapedi muayene sonuçlarında ayak açılarının askerlige
elverişli olmamasına ragmen Komutanın kaç aylık asker oldugunu sorup ogluma sen beş dakika bekle dedikten
sonra Doktor bir üstüne sorup gelmiştir.Oglumum zamansız sancıları Hiç ilgilenilmeden ağrısı sızısı bir yana bırakılıp geri gönderilmiştir
Elimizde oğlum ihsan TURAN ın muayene sonuçları var bunları kanıt olarak gösrerebiliriz
gereğinin yapılmasını arz ederim..

Ziyaretçi

2013-12-18 16:01

Ben suat Turan . Oglum İhsan TURAN Ankara Merkez Komutanlıgında askerlik yapmaktadır.Düz taban oldugundan dolayı
GATA askeri hastanesine sevk alarak muayene olmuştur sonuçlara göre resimli sevk alarak bi diger güne ertelenmitir .
Ortapedi muayene sonuçlarında ayak açılarının askerlige
elverişli olmamasına ragmen Komutanın kaç aylık asker oldugunu sorup ogluma sen beş dakika bekle dedikten
sonra Doktor bir üstüne sorup gelmiştir.Oglumum zamansız sancıları Hiç ilgilenilmeden ağrısı sızısı bir yana bırakılıp geri gönderilmiştir
Elimizde oğlum ihsan TURAN ın muayene sonuçları var bunları kanıt olarak gösrerebiliriz
gereğinin yapılmasını arz ederim..
ahmet

#7 şikayet

2014-01-11 11:09

slm ben edirne keşanda askerlik yapıyorum 4 mknz p T kmt    BKM BRL dayım burda devrecilik yapıyorlar insanları eziyorlar aileler çocuklarını size emanet etmş vatani göreve göndermişler dovuyorlar bizi kufur soyluyorlar koşlara dalıp bali esrar tiner uyuşturucu kulanan vardır buna bir çozum istiyorum rica ediyorum insanlar ezilmesin insanlar askerlikten tiksiniyorlar bu konunun ustunde durarsanız sevinirim bilgilerimle arz ederim buna bir çozum istiyoru tuğay komtanı geldi sordu devrecilik varmı arkadaşlarımız korkudan soyleyemedi NEOLUR yardım edin

Ziyaretçi

2014-01-22 00:23

TC GENEL KURMAY BASKANLIGINA 1982 .1TERTİP OLARAK ASKERE GITDIM YANLIZ ASKERE GIRMEDEN ILK MUANEDE TERTEMIZ CIKDI KAN TAHLILLERIM ASKERDE HB OLDUM ISPARDA EGIRDIRDE USTA BIRLIGIM KARS SARIKAMIS BURDA 15 GUN YAPTIM APAR TOPAR BENI HAVA DEGISIMI VEREREK CURUGE AYIRDILAR BEN HB NIN NE OLDUGUNUN ACIKLAMASINI YAPMADILAR VE TEDAVIMI YAPTIRMADILAR BEN VATANI GÖREV YAPARKEN HASTALANDIM BU HASTALIK BANA BULASDI BEN TEDAVIMIN YAPILMASINI ISTIYORUM BEN CALISAMIYORUM HASTALIGIM ILERLEDI BENIM TEDAVI YAPTIRACAK NE SIGORTAM VAR NEDE BIR EKMEK ALACAK PARAM SAYENIZDE EVLILGIM BILE BITDI GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDERIM TC 16150022748 TL 05372478401 BU OLAYIMI HER TURLU BELGELERLE KANITLARIM YASAL YOLLARA BASVURMADAN KONUYU AVRUPA INSAN HAKLARINA TASIMADAN SADECE YARDIMCI OLMANIZI ISTEDIM BANA ULASMANIZI RICA EDERIM SAYGILARIMLA

Ziyaretçi

#9 Re:

2014-01-22 00:24

Ziyaretçi

2014-02-17 09:03

28096376304 Ben Vicdani retçi olmak istiyorum asker olmak ıstemıyorum kendı vatandasıma kursun sıkmak ıstemıyorum musluman degılsınız sız !

Ziyaretçi

2015-08-08 09:19

Ben hakkari şemdinli gomene karakolunda askerliğini 06.08.2015 tarihinde bitirmiş fakat hala yüksekova ktm sinde bekletilip gönderilmeyen komando er burak adlının ablası burcu adlı kardeşimin bi an önce gönderilmesini rica ediyorum

Ziyaretçi

2016-02-25 15:12

Sayin komutanlarim ben erzurum narman ilcesinde yasamakdayim 1994/4 askerligimi yaptim diyarbKirda sizden tek isdeyim gnullu olarak beni alin orduya gereginin yapilmasini arzederim