ANKARA GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

ANKARA GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2014-07-08 09:20

varm böyle adalet ben manisa kırıkagacta acemi yaptm şımdıde şırnak beytüşebap verdler babam raporlu 100 96 yatlk abim 6 yıl ceza aldı yengm 6 ceza aldm eşim evi terk eti abimin 5 cocugu ortada kaldm annem dersn kendine zor bakyooo bana bi yardımcı olun kafayı yicem yoksa bu da numaram 537 218 73 03 lütfn yardm edn

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-07-30 11:28

2014-07-30 11:29

2014-07-30 11:29

Ziyaretçi

2014-09-30 14:36

Sayın Cok Değerli Komutanlarım Sizden bir isteğim olacak ben muğla marmaris aksaz özel eğitim merkez komutanlığında askerlik yapmaktayım yaklaşık 1 ay sonra tayınım cıkacak bnm branşım hizmet sosyal tesisler benim isteğim tayında muhafız olmak hizmet askerliğime anlam katmak istiyorum o yüzden muhafız olmak istiyorum tayınımıda ya istanbul ya bartın boğaz a istiyorum lütfen ciddiye alınız güvenlik olarak tayınım cıksın

Ziyaretçi

2014-11-06 17:08

ben hakkarıde 8.donem sozlesmeli erdım aıle sorunu oldugu ıcın ıstafa etme zorunda kaldım ıstfa edelı 3 ay oldu ve ben tekrar bırlıgme katılmak ıstyrum ıster egıtıme ıster saglık konturollerne grmeye hazırım  lutfen yardımcı olun arz ederım 5434392115

Ziyaretçi

2014-12-28 17:37

SAYIN GENELKURMAY BAŞKANIM BEN KONYA EREĞLİ DEN ZEKERİYA GÜNEŞ BEN ASKERLİĞİMİ YAPMIŞ BULUNMAKTAYIM.1987 DOĞUMLUYUM BEN SİZLERİN YARDIMINI BEKLİYORUM.ÇÜNKÜ BEN UZMAN ERBAŞ VEYA SÖZLEŞMELİ ER OLMAK İSTİYORUM.LÜTFEN YAŞ SINIRINDA BENİM SESİMİ DUYUN.

Ziyaretçi

2014-12-28 17:41

SAYIN GENEL KURMAY BAŞKANIM LÜTFEN SESİMİ DUYUN.BENDE SÖZLEŞMELİ ER VEYA UZMAN ERBAŞ OLMAK İSTİYORUM.ZEKERİYA GÜNEŞ KONYA EREĞLİ.     0541 974 35 58 

Ziyaretçi

2015-01-16 10:44

SAYIN KOMUTANIM BEN 3. ANA JET ÜS KOMUTANLIGINDA GÖREV YAPIYORUM 1994/3 TERTİBİM KOMUTANIM BEN 3 AMELİYAT GEÇİRDİM ARTIK ASKERLİK YAPMAK İSTEMİYORUM AİLE SIKINTILARIM ÇOK ANAM BABAM HASTA 6 AYIM KALDI AMA BİR DAHA GÖREMİYECEGİM İÇİN ÇOK KORKUYORUM HAVA DEGİŞİMİ HAKKIMDA BİTTİ BEN MUAH OLUP GİTMEK İSTİYORUM KOMUTANIM ÇALIŞMAM GEREKİYOR TELEFON NUMARASI 0530 512 77 98  GEREYİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM

Ziyaretçi

2015-02-21 13:19

Sayın genelkurmay Başkanım ben Batman da askerim askerliğimi jandarma cezaevi olarak yapıyorum . Kardeşim de askere gitti ben askerdeyken izne geldiğimde kardeşimi göremedim kardeşimin dağıtımı yapıldı ve oda kars a düştü ikimizde doğudayız ve ailemiz çok üzülüyo onu yanıma aldırmak istiyorum böyle bi imkanınız varsa çok rica ediyorum saygılarımla.

Ziyaretçi

2015-02-27 17:17

Sayın komutanım ben karabükte ticaret meslek lisesinde öğrenciyim. Lise 2. Sınıf öğrencisiyim. Harp okuluna girip vatanıma milletime hayırlı bir evlat ve asker olmak istiyorum. Ancak meslek lisesi alımları yok. Bütün okullar anadolu lisesi oldu okulumu degistirsem ilk kayıt yerim meslek lisesi olduğu için yine giremeyeceğim. Sizden tek istediğim bu konu hakkında biraz düşünmeniz meslek liselerinde de bu ülkeye subay olmak isteyen birçok arkadaşımız var bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. SAYGILARIMLA.

Ziyaretçi

2015-06-09 20:47

askere gitmedim engelliyim hafif zihinsel cürük verdiler ama yapmak istiyorum numaram 05325645933

Ziyaretçi

2015-06-09 20:56

slm komutanım adım isa askerden bu yıl çürük aldım ama gitmek istiyorum nasıl yaparım saygılarımla 05325645933 numaram iyi akşamlar

Ziyaretçi

2015-07-24 11:34

ben balıkesir bakım okulunda askerlik yapıyorum tertip emrimimin cıkmasını istiyorum hudut bolgesıne lütfen cevao verin

Ziyaretçi

2015-07-26 21:16

Vatan sana. Canim feda
5858

2015-07-27 13:33

ben erzincanda vatani görevimi yapmaktayım tertip emrimin  hakkari yüksekova ya çıkmasını istiyorum kardeşlerimle orda görev yapmak istiyorum lütfen cevap verin saygılarımla 

2015-07-27 13:43

Ziyaretçi

#43 BATIDAN DOĞUYA GİTMEK İSTİYORUM

2015-07-27 16:12

Degerli büyüklerimiz komutanlarımız askerliğimi İZMİR/Narlıdere İstihkam Okulu 2. Tabur 1.Temel Eğitim Bölüğünde yapmaktayım . Tertibim 95/2 ben vatani görevimi yapmaya geldiğimi zannediyordum ama 3(üç) aydır başımızdaki komuranların uşaklığını yapıyoruz. Doğuda kardeşlerimiz abilerimiz şehit düşerken burdaki rütbelilerin umrunda bile olmuyor artık piskolojim tamamen çökmüş bi durumda ben asker olmaya geldim belediyenin kadrolu çaycısı çöpsü değilim. Şahsımıza küfürler ediliyor. Tehtitler geliyor dogunun en pis yeride olsa gitmek istyorum aksi taktirdede firar edeceğim ben kimsenin köpeği olmadım olmamda benim tek derdim vatan bayrak vatanımızdan soğuttular gereğinin yapılmasını arz ederim.                  Soner SÜT                                                   İS.ONB

Ziyaretçi

2015-08-05 16:55

merhaba,

ben kayseri komanda tugayinda 6 ay uzman cavuş olarak görev yaptiktan sonra piyade sinifina gecviş yapmak için ayrildim yeniden başvuru yaptım uzman cavuş olarak sinavlara ve mulakatlara cagrildim ve başarili oldum sağlik rapaoru almak için erzurum askeri maraşal çakmak hatanesine sevk edildim saglik raporlarimda olumlu olarak belirlendim ankara cebeci kamutanlıgan raparumu teslim ettim ve bir kaç ay sonra sinifim ve bıraşim belli oldum atama yapilacak iken internetten baktiğimda atamanız durduruldu diye bilği geldi ve 1 seneder madurum sizden yardım istemekteyim bircok kez dilekce yazdım ve dikkate alinmadı konu ile ilğili yardimcı olurmusnuz
Sercan Oruç

#45 Re: BATIDAN DOĞUYA GİTMEK İSTİYORUM

2015-08-31 09:32

#43: - BATIDAN DOĞUYA GİTMEK İSTİYORUM 

Degerli büyüklerimiz komutanlarımız askerliğimi Dinar Tatarlı  Jandatrma Karakolunda  yapmaktayım . Tertibim 95/2 ben vatani görevimi yapmaya geldiğimi zannediyordum ama 3(üç) aydır başımızdaki komuranların uşaklığını yapıyoruz. Ve   asayiş  eri  oldumu  zannederken  karakola  giren   sahısların  neden  arıyorsun   diye   disiplinsizce   sözler  ve  alkollü  karakola  gelip  bana  hakare  etmeleri  beni  askerlikten  sogutuyor.  Doğuda kardeşlerimiz abilerimiz şehit düşerken burdaki rütbelilerin umrunda bile olmuyor artık piskolojim tamamen çökmüş bi durumda ben asker olmaya geldim belediyenin kadrolu çaycısı çöpsü değilim. Şahsımıza küfürler ediliyor. Tehtitler geliyor dogunun en pis yeride olsa gitmek istyorum aksi taktirdede firar edeceğim ben kimsenin köpeği olmadım olmamda benim tek derdim vatan bayrak vatanımızdan soğuttular gereğinin yapılmasını arz ederim.                 Sercan Oruç                                                Jandarma Er   

Ziyaretçi

2015-09-07 13:21

genel kurmay başkanı ben muhammet öz 1983 dörtyol dogumlu 83\2 eşki şehir ast subay ordu evinde görev yaptım bu kadar şehit haberleri duyuyoruz yeter artık bizide çagırın daglarda taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmayalım ben 32 yaşındayım 2 cocugum var 3.de yolda çagırın göreve gideyim bu vatan millet ve dinim için canım feda olsun lütfen çagırın geleyim vatan ugruna canım feda

Ziyaretçi

2015-09-08 08:17

Ben 4.komando tug.tuncelıde görev yaptım 2gundur alınan haberlerden kahroldum su an belcıkada yım yuregım dayanmıyor bende gönullu gıtmek ıstıyorum bu serefszler artık yettı gerekenın yapılmasını arz ederım

Ziyaretçi

2015-09-12 11:25

Sayın komutanim sizlerden bir rica bulunmak istiyorum uzmanlık yaş sınırı cok düşük yaş sınırı ni yükseltseniz cok iyi olur bu vatan icin canimizinin son damlasina kadar yaninz dayim gereyin yapılmasını arz ederim Oğuz Karahan

Ziyaretçi

2015-09-20 19:02

gitsin diye

Ziyaretçi

#50 askerlik için

2015-09-20 19:08

ben çürük raporu aldım kalbimde sorun vardı şuanda saglıgım üst seviyede iyileştim askerligimi yapmak istiyorum nolur alın beni suanda askere almanız ıcın hergun askerlık subesının kapısında  gıdecegım yerın  kaıdını beklıyorum askerlıgım 22 gun surdu lutfen  usta bırlıgıne gondermenızı ıstıyorum   telefon numaram 05366952185  tcmı telefonda verebılırım nolur ılgılenın bu konuyla