ANKARA GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

ANKARA GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2015-09-28 22:17

askere gitmek istiyorum.

Anonymous

2015-09-30 09:28

Ben Iğdır'da vatani görevimi yapmaktayım ancak evli bir çocuk babasıyım maddi durumum iyi değil eşimi yanlız bırakmışım
askerlik maasi için başvurdum olmadı üç ay oldu lütfen yardım edin
Şu maasi yapsinlar en azından askerlik süresince aklım onlarda kalıyor kafayı yiyecem işimden eşimden çocuğundan oldum bir yıl boyunca devlet bir el atsın lutfen
saygılarımla arz ederim

Ziyaretçi

2015-10-17 17:51

sayın genel kurmay başkanım sayın komutanım bugun dağlıcada şehıt olan tabur komutanımızve ıkı assubayımıza allahtan rahmetdıler mekanları cennet olsun turk sılahlı kuvvetlerının başı sağ olsun benımsızdentek ısteğim benı tekrar askere almanızı saygıyla arz ederım benı askere alırsanızçok mutlu olurum

Ziyaretçi

2015-12-12 09:44

Sayın GENEL KURMAYIM 39'uncu mknz piyade tumeni 39.topcu alayı 4.tabur kargah ve hizmet bölügü personeliyim gönüllü olarak doğuya sürülmek istiyorum arz ederim.

Ziyaretçi

2015-12-28 10:05

Benim 2 oğlum 02.04.2016 silah altına alınacak sizden isteğim 2 oğlumun da aynı  yerde silah  altına alınmaları saglamaniz saygıyla arz ederim.        (Davut babacan 37444518938). (Garip babacan 37452518354). Kimlik No lu

Ziyaretçi

2015-12-30 20:17

Sayin Genel Kurmay Başkanim Ben Erzurum da Askerlik Yapiyorum 95/3 olarak geldim Ben hep doğuda askerlik yapmak istedim ama gidemedim hakkari sirnak tunceli yerlerde görev almak isyorum eğer sizde uygun görürseniz saygilarimlar Arz Eserim.

Ziyaretçi

2016-01-05 17:36

Diyarbakır Dicle Üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde son zamanlarda kafa karıştıran olaylar cereyan ediyor ve oraya giden yaralı asker yada polislerimizin bir tanesi sağ kurtulamadı ve yaralılar hep şehit oldu...Bazı Duyumlara Göre Pkk Sempatizanı kişilerin Burada Görev Yaptığı Söyleniyor...

Ziyaretçi

2016-01-05 17:37

Diyarbakır Dicle Üniversitesi tıp fakültesi hastanesinde son zamanlarda kafa karıştıran olaylar cereyan ediyor ve oraya giden yaralı asker yada polislerimizin bir tanesi sağ kurtulamadı ve yaralılar hep şehit oldu...Bazı Duyumlara Göre Pkk Sempatizanı kişilerin Burada Görev Yaptığı Söyleniyor....?????

Ziyaretçi

#59 Re: Re: BATIDAN DOĞUYA GİTMEK İSTİYORUM

2016-05-12 20:49

#45: Sercan Oruç - Re: BATIDAN DOĞUYA GİTMEK İSTİYORUM 

Batı dan doğuya gitmek istiyorum ne yapmam lazım bana bi yol gosterinn

Ziyaretçi

2016-06-02 19:20

İyi günler kardeş im ısparta komando birliğinde ben de doğuda askerlik yaptıgım için kardeş in batıda askerlik yapmasını istiyorum 

Ziyaretçi

#61 Re:

2016-06-16 09:42

#6: -  

Ziyaretçi

2016-06-28 14:46

SAYIN KOMUTANIM 1997 doğumluyum,askere gitmek istiyorum ve kalmak istiyorum ve dönmek istemiyorum.GATA bana çürük verdi.sırtım azcık eyik diye ama kesinlikle bir ER in yapması gerekenden daha fazlasını şuanki yaşantımda zaten yapıyorum.
ve gitmek istiyorum BAĞLI OLDUĞUM ŞUBEM MSB'YE BİLDİR DEDİLER. SAYIN KOMUTANIM BENİM SÜLALEM HAYATINI BU MESLEYE ADADI DEDEMDE ASKERDİ,OĞULLARIDA ASKER BENDE OLMAK İSTİYORUM BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMIYACAĞIM SAYIN KOMUTANIM HAZIR KITA BEKLİYORUM (GÜÇLÜYÜM CESURUM HAZIRIM) BENİMDE BİR İKİZİM VAR KOMUTANIM ODA ASKER OLMAK İÇİN HAZIR KITA BEKLEMEDE BU BİZİM KAN DAMARIMIZDA AKAN BİR DURUM ÇANAKKALE RUHU İÇİMİZDE,LÜTFEN SAYIN KOMUTANIM YALVARIRIRIM.BIRAKINDA DIŞINA ÇIKSIN MÜSADE EDİN SAYGILARIMLA...
subay
Ziyaretçi

#63 askerlik aşkı

2016-06-30 15:12

merhaba abi ben kayseri de oturuyorum ve çok subay olmak istiyorum 15 yaşındayım ailemde çok istiyor lütfen bana yardım edin ama kesinlikle

Ziyaretçi

2016-07-28 19:15

Saygi deger komutanlarim öncelikle bu guzel vatanimiza hizmet ettiginiz icin sizlere sonsuz tesekkurlerimi ve minnetlerimi sunuyorum.
Ben 93/1 tertip olarak sirnak görmecte vatani görevimi yerine getirdim.
Cocuklugumdan beri tek hayalim uzman çavus olabilmekti üc kez uzman cavusluk sinavlarina katildim bütün herseyi gecmeme ragmen, vücudumdaki yanik izinden her defasinda elendim.butun bunlara ragmen pes etmedim etmiycemde;saygi deger komutanlarim bu vatanin bizde evlatlariyiz osmanli torunuyuz cok sukur rabbimize.
Sizlerden ricam yanik izi vs izlerden elenmek istemiyoruz.bu vatana bizlerde hizmet etmek istiyoruz komutanim allah rizasi icin bizlere bunu çok görmeyin hic bir sekilde maddiyat benim gozumde yok komutanim sadece allah sahidim olsun bu VATAN ICIN SEVE SEVE CANIMI VERMEK ISTIYORUM.allah rizasi icin bizlere yardim edin komutanim bu peygamber ocagindan bizleri mahrum etmeyin.sonsuz sukranlarimi sunuyorum gereginin yapilmasini arz ederim.

Ziyaretçi

2016-07-29 02:06

Komutanim ben enes tepe hakkari semdinlide gorev yapiyorum ailevi meselem olmustu babami basina bi kaza geldi kolunda pilatin var calismakta zorlaniyo ben 1 nisanda izine geldim babami gormeye ve ailemi biraktigim gibi gormedim evin tek calisani ben ve babamdik biz 8 kardesiz biri surekli evden kaciyo biride madde bagimlisi 3 tane ufak kardesim var onlara mama ve bez almak zorun dayiz babamda eve bakmakta zorlaniyo tek basina komutanim 1 nisandan beri burdayim gidemiyorum onsaatta calismaya basladim aldigim para yolparami cikariyom e bakiyorum babam tek basina yetisemiyo eve bende eve veriyorum komutanm zaten pisikplejim bozuk hastayim hastaneye gidemiyorum allah sizi hic darda koymasin nolur komutanim sesimi duyun bu yasa kadar elimi tutan olmadi alla sizi ve butun komutanlarimin yardimcisi olsun

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-08-11 23:50

Ziyaretçi

#67 Göreve geri dönmek

2016-08-11 23:57

ANKARA GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

Sözleşmeli Er Kadir Anuştekin Sicil No:2015/23 6 Ay Hakkari Şemdilli Derecik Yeşil Ova köyünün karakulunun Üst bölgesinde görev yapdım yeni tayinci assubayımzla sorun yaşadık bunu sonucu silsile yoluna başvurdum bölük komutanına durumu arz ettim fakat bölük komutanımız haklı haksız ayırmadan beni ezdi bunun sonucu görevi bırakmak durumunda kaldım ben askerliği bu vatanı seviyorum geri dönmek istiyenler arasındayım arz ederim.

Ziyaretçi

2016-08-13 16:02

Piskolojim cok pis derece de çöktü.  Ne yapmam gerekiyor bana yardım edin

Ziyaretçi

2016-08-18 19:27

Hersey vatan hersey milletimiz icin evvel rabbimizin izniyle
Üzgün

2016-08-21 12:25

Sayın üst düzey saygı değer komutanların ben uzman Çavuş olma hayaliyle ölmek istemiyorum ben uzman cavus olmak için elimden geleni yaptim ama olmuyor bana bu şansı verin lütfen benim gibi binlercesi var acemi birligim Isparta usta birligim Tunceli hozat yıllardır bu arzuyu istiyorum evliyim geçim sıkıntılarım çok var lütfen bu şansı bana verin numaram 05427472432 

Ziyaretçi

2016-08-26 05:26

SN. komutanım ben trabzon akçaabat ilçesinden ahmet akın 2015 yılında erzurumda sözleşmeli er olarak görev yapmaktaydım o yıl sorunlardan dolayı bırakmak zorunda kaldım çok dilekçe yazdm dönmek için ama olmadı askerligim süresince vede profesyenel askerliğim süresi başarılarla dolu gatada sınavlarda 1 inci oldum hakkımın yendiğini düşünerek geri donmek istiyorum arz edrm

Ziyaretçi

2016-10-04 06:56

merabalar ben ömer uzman çvş luktan istifa ettim tekrar çağrılmasını arz.ederim saygı deger komutanlarım
kral benım

2016-10-04 06:57

uzman çvş luktan fesih ettim tekrardan çağrılmasını istiyorum 05416404946

Ziyaretçi

2016-10-17 20:19

Devrim Soylu nun esiyim 15 temmuz 22 civarında bir mesaj geldi ve eşim is yerine gitti .tek suçu ise gitmek olan ne halka ne de kamu malına zarar vermiştir,.Eşim suçsuz dur .eşimin yanımda olmasını istiyorum .9 yaşında bir oğlum var hergün babasını soruyor. Eşimin hiçbir şekilde vatan haini kimseyle işi olmaz .eşimin geçmişi ve mal varlığını araştırılması ve suçsuz olduğunun açıklanmasını rica ediyorum. Ne eşim var ne maaşım var mağdurum.eşimi istiyorum

Ziyaretçi

2016-10-20 13:59

1987 dogumluyum 2008 de askerlıgım ızmır yenı focada c tımı olarak yaptım usta bırlıgım agrı dogubeyazıt komando bolugunde bıtırdım askerlık yaptıgım sureede takdır ustun hızmet para odulune laık goruldum askerlık uzman cavuşluga başvurdum ankara gata akdenız anemısı tespıtı ıle komando olamaz raporu vererek eledı benı şimdi komando oalarak bıtırdıgım askerlıgı hakkım oldugunu dusunerek tekrar ıstıyorum yas sınırlamsı bırakıldıgından gıremedımı bu kunoda geren makamların yardımcı olması rıca ederım