TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2012-06-26 11:32

TTNET...

Biz kullanırken adil olmaya davet ediliyoruz da siz parayı alırken neden adil olmuyorsunuz?

Bence adil kullanım kotası dolduktan sonra adil kullanım ücreti devreye girmeli. Madem 1 Mbit kullanıyoruz (1/8), geri kalan ücretin de 8 de 1ini verelim. O zaman adil olur işte.
Casper

2012-06-27 21:19

TTneT ten 8mbit "KOTASIZ" paket kullanıyorum, ilk zamanlar hızım 6mbit idi, ttnet'e başvurdum; yapılacak bir şey yok; sizin oturduğunuz yerde hatlar en fazla o kadar izin veriyor dediler, tamam dedik bi de şimdi bu saçma adil kullanım kotası olayını farkettim; o zaman benim KOTASIZ diye aldığım paketin ne anlamı var? Nerde Adalet sizde ki adil kullanımdan bahsediyorsunuz !

Ziyaretçi

2012-06-28 16:27

Devir "Digital Download" devri. Blizzard olsun, Steam olsun, Origin olsun. Paranı veriyorsun, LİSANSLI oyununu indirip kurup oynuyorsun. Ancak gel gelelim bu saçmalık sayesinde tam anlamıyla paramızla rezil oluyoruz. Ben internete ayda 50 60 lira ödüyorum, steam üzerinden oyunumu parasını verip satın alıyorum ancak ttnet'in adil kullanım saçmalığı sebebiyle yaklaşık 4 gündür SATIN ALDIĞIM bir oyunu indirmeye çalışıyorum. Tabi 80-90kb/s ile download yaparken interneti kullanmak da imkansız. Allah belanı versin ttnet ne diyeyim daha.

Ziyaretçi

2012-06-28 18:41

AKK kadar saçma bir sistem yoktur :S
Casper

#105 Re:

2012-06-29 14:33

#103: - Devir "Digital Download" devri. Blizzard olsun, Steam olsun, Origin olsun. Paranı veriyorsun, LİSANSLI oyununu indirip kurup oynuyorsun. Ancak gel gelelim bu saçmalık sayesinde tam anlamıyla paramızla rezil oluyoruz. Ben internete ayda 50 60 lira ödüyorum, steam üzerinden oyunumu parasını verip satın alıyorum ancak ttnet'in adil kullanım saçmalığı sebebiyle yaklaşık 4 gündür SATIN ALDIĞIM bir oyunu indirmeye çalışıyorum. Tabi 80-90kb/s ile download yaparken interneti kullanmak da imkansız. Allah belanı versin ttnet ne diyeyim daha.

Kardeşim çok haklısın, aynı şey bana da oluyor, oyunu satın aldım, yüklemenin yarısında internet 1mb e çekildi, kafayı yemek üzereyim

Ziyaretçi

#106 slm

2012-06-30 23:59

merhaba arkadaslar bende herkez gibi bu kota muhabbetinden baymış bir VATANDAŞ olarak bu konu ile ilgili bilgi ararken sizlere denk geldim
bir kaç linke tıkladıktan sonra tüketici şikayetleri ile ilgili gümrük ve ticaret bakanlıgının açtıgı bu sayfalar dikkatimi çekti
sizlerden ricam burda yazdıklarınızı bu sitelerede yazmanız ve daha cok insanı bu sayfalara yonlendirmeniz
eminim şikayet arttıkca ttnete gömeceklerdir şimdiden teşekkür ederim
http://www.tuketici.gov.tr
https://www.facebook.com/etuketici

Ziyaretçi

2012-07-02 01:31

yeterince pahalı olan bu internete kotasız diye aldırtıp ardından kota koyacak kadar rezil bir firma olamaz
PHILIPS-İZMİR
Ziyaretçi

2012-07-02 06:25

Ttnetin adil kota saçmalığından ağustos ayında sözleşmem bittiği an kurtulmayı ve başka adil kota sınırlaması olmayan bir net kullanmayı düşünüyorum.Bu dilekçeyide sözleşmelerinden dolayı zavallı durumda olan kullanıcılar için yazıyorum.Nasipse benim ttnet adil kota uygulamasından dolayı olan zavallığım bitti bitecek ya sabır diyerek sözleşmenin bitmesini bekliyorum.Ttnet siz bu kafayla giderseniz daha çooooooook müşteri kaybedersiniz...........

Ziyaretçi

#109 Re: Re: kampanya

2012-07-02 07:00

#37: - Re: kampanya

Şikayetimi bildirdim.Yönlendirme için tşk.Umarım ağızının payını alır bu ttnet........

Ziyaretçi

2012-07-02 08:07

Sonuna kadar haklısınız...

Ziyaretçi

2012-07-03 17:11

iğrenç ötesi uygulaa

Ziyaretçi

2012-07-04 18:44

ttnet bu saçmalıklara artık bir son vermeli.gerekenin yapılmasını arz ediyorum.

Ziyaretçi

2012-07-05 02:05

Tamamen sacmalik.8mbit kotasiz adiyla 1 mbit neti takiyorlar hemde 75tlye.madem 1 mbit internet veriyosun bizede adil ucret kotasi yap 30 tl fatura odeyelim.en cok zoruma giden seyde o kadar para veriyosun ve elinden gelen hicbirsey yok.hic kimsede ilgilenmiyor bu olayla.

Ziyaretçi

2012-07-08 01:33

Aylık 59 TL verip 8 Mbit tarifesi olan interneti 4 Mbit kullanıyorum kullanıyorum üstüne üslük ADİL KULLANIM KOTASI nı geçtiğim zaman ise hızım 1 Mbit e düşürülüyor. Bu kadar gereksiz, sinir bozucu ve saçma bir uygulama olmamalı, 2012 yılındayız teknoloji o kadar ilerlemişken 59 TL ye 4 Mbit hız ile internete bağlanmak... SAÇMA TTnet gibi bi firmaya :(

ölüm meleği

#115 konu basıt arkadaslar

2012-07-09 00:41

ılk once hukumetı ındırıcez vatanı sattı bılıyorsunuz vatanımızı gerı alıcaz ondan sonra ttnetın amına koyucaz bu ulkeden sıktır edıcez bu serefsızlerı akp ıle bırlıkte bu memleketten ya atıcaz yada sallandırıcaz bunları baska yolu yok

Ziyaretçi

#116 o

2012-07-09 07:47

#1: -

Aynı şeyi superonline zaten aşırı şekilde yapıyor.

ttnetten soğudum

#117 adil kullanım

2012-07-13 00:34

allah bin belanızı versin, aradım az önce eskiden yoktu bu olay diyorum her zaman vardı diyecek kadar şerefsizsiniz.

Ziyaretçi

2012-07-23 11:41

çok hakllı bir dilekçe.....

Ziyaretçi

2012-08-14 05:27

bu kota saçmalığı yüzünden yasal olarak internet üzerinden satın aldığımız oyunları indiremez olduk

Ziyaretçi

2012-08-19 06:13

ttnet İNSANLARI kandırıyor allah belasını versin
türkiye gibi bi ülkede böyle şerefsiz bi kuruluşun yer almasından utanıyorum
ülkesi için çalışmıyorlar ceplerine apra girmesi için çalışıyorlar

sınırsız diye bağlattım 50 gb indiriyorum internete giremiyorum
internetten steamden oyun satın alyorum onları indiremiyorum ;

videolu görüşme yapamıyorum
bide 60 70 lira para veriyorum

ttnet senin adaletini......
başka internet şirketi olsada ona başvursam yokki tekeli eline almış adam hepsi aynı.. adam gibi bi servis sağlayıcı olsa tamam altyapısı ttnet olmayan ama yinede herşekilde en kısa zamanda ttnetten kurtulup başka ne varsa artık ona başvurucam

elin ukranyalısı 90mbitle giriyor biz burda 8 le giremiyoz ya ukranyanınn türkiyeden ne fazlası var türkiyede ortalama 4mbit dünyada 50mbit ondan sonra ülkemiz niye geride niye böyle ulan çalışan çabalayan adammı var
MobyDock

2012-08-28 11:01

Şuanda içimdeki sinir sitresi bi allah bilir bide ben aldınız paranın hakkını verin adi şerefsizler 2 3 aydır internetim 1mbs 8mbs parası veriyoruz bune arkadaşım yeter artık.
Özgür

#122 Online İşlemdeki Yazı

2012-09-13 22:38

#1: -

Ttnet online işlemlere girince kota sorgulamaya girince orda söyle bir yazı var ''Kullanmakta olduğunuz limitsiz tarifede kota kullanım limiti ve kota aşım riski bulunmamaktadır.'' peki şu adil kullanım dediğiniz lanet olsa şey nedir ?

Ziyaretçi

2012-10-02 10:26

ttnet saçmaladın artık 89 Tl veriyorum netlimitsiz plus aldım 100 gb dosya indirdikmi internet sürünüyor bunun neresi sınırsız limitsiz paket anlamadım

Ziyaretçi

#124 Aptallıktan Başka Bir Şey Değil

2012-10-16 16:07

Nedir Bu yaptığınız enayi yerinemi koymaya çalışıyorsunuz milleti.Ayda 60 lira ver birde internet hızını düşürsünler ne bu böyle ya.Paramı sçıyor insanlar.Asıl böyle yaparak siz kendinizi enayi duruma düşürüyorsunuz müşteri kaybediyorsunuz,Müşteri demek sizin için para demek tabi başka bir şey düşünmüyorsunuz siz,Ben sizin yerinizde olsam müşteriyi memnun etmek için elimden geleni yapardım.Siz sanal alemin en köpek insanlarısınız ttnet.Bunu size uygulattırmamak için internetten çıkıyorum çıkma parasınıda sokarım bi tarafınıza merak etmeyin.Bende hiç bir şey kalmaz ama bizde elimizden geleni yapacağız.

Ziyaretçi

2012-10-30 22:31

TURK TELEKOM İLE BU HIZA ALIŞ TURKİYE. HER AYININ 15 inden SONRA 1 MB/S HIZ