TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

bba

2014-06-11 18:23

arkadaşlar uzunca yıllar internet kullanmak istiyorsanız gidip ttneten internet almayın daha başka fiber yada daha farklı net bağlayan şirketler var arayın anlaşın çatınıza bir internet anteni bağlıyorlar ilk başta cihaz parası ödersiniz sonra aylık nekadarsa anlaşırsınız. tam anlamıyla sınırsız netinizi kullanırsınız isterseniz bir ayda 1tb indirin. ekstra bir ücrete tabi tutulmassınız ve sizden extra ücret yada adil kotası adı altından para istemezler. yoksa ttnet ten alırsanız 45 lira sınırsız derler 50 60 70 ne giyderebiliyorlarsa alırlar. sakına sakın da sözleşmeli ttneten veya gsm operatörlerinin birinden bence net almayın sonra çok çekersiniz.
FukaraTTneT

#177 aNANIN AMI TTNE T

2014-06-16 13:25

İbne ttnet fakirlikleri bukadar mı olur ulan yurtdısında cezalı yasal suc bu ibnelikin en önde gideni bu köpeklerin yaptıgı sırf para kazanmak icin bu sacmalıgı yasal birşey miş gibi uyduruyor maalesef kimse de bu köpekleri şikayet etmiyor.Daha geçen para verip 16 kbps internet paketi aldım aradan daha 2 gün geçmeden adil kullanım kotası diye bir sikimden 3kb/ps e düşmüş ulan 16 nere 3 nere internet de sınırsız haydi sınırlı olsa derim neyse yemin ederim türkiye deki ekonominin düşüşünü de bu köpekler ve bazi it sürüleri yapıyor .Haklarımı yiyorlar simdi ben 3 kbps e 16 kbps fiyatı mı ödeyecem + daha fazla ödeyecem sikerim böyle sistemi böyle boktan sistemi olur kİ ? Allahlarindan bulsunlar haram zıkkım olsun o alın terimizle zar zor elde ettigimiz para ... böyle boş ,haksız bir amaç ugruna gitti ...Sikerim böyle işi ibneler ne aç gözlü para göz cıktınız siz yaa cingenlikte üstünüze yok Allah sizin bize yaptıgınızı inşallah cocuklarınıza da daha feci bir şekilde yapar...saçmalık ya harbiden tam bir saçmalık sikerim amk niye salak gibi boş yere para veriyim kapatırım gider ama kim ugrasa amk fakirleri adeta yalvarıyor ve kandırıyor kapatmamak için yavsaklar ülke sizin yüzünüzde avrupa birliginde kalitemiz düştü..

Ziyaretçi

2014-06-17 08:12

millet aya çıktı biz hala 8 mb kullanıyoruz onuda hızını düşürüyolar ne alt yapı var almanyaya döşemeye gidiyoruz diyolar reklamda bize döşüyolar daha ist içi alt yapın hazır degil geçtim türkiyeyi yazık ya bizleri kandırıyolar arkadaşlar yazık paramızı çalıyolar işte ne hizmet var ne bir şey yazık çok yazık ! sessiz kalmayalım

Ziyaretçi

2014-06-17 19:54

Arkadaşlar bu saçmalığa karşı dilekçe veriniz.

Adil Kullanım Kotası Diye Adlandırıp,Aslında Hiç Adil Olmayan,Bu uygulamayla birlikte 8 MB hız 1'e çekilip,kullanıcılar adeta çile çektiren,8 MB parasında 1 MB internet kullanıyoruz.O zaman fiyatlarıda 1 MB ücretini alınız ? Böyle saçma sapan bir uygulama görülmemiştir.Sözde yaptığınız reklam'da TTNET ile Bu hıza alış Türkiye sloganıyla yapmış olduğunuz,evet gerçekten Canım Türkiye'min bu hıza alışması gerEkmekte.Bu uygulama ile birlikte +110 TL'lik paket'lere kullanıcalara dayatılması güzel bir ticaret politikası.En kısa sürede çevremde herkes dahil kendimin aboneliğini iptal ettirip,başka bir firmaya geçiş yapacağız.
keserdönersapdöner

2014-07-08 00:52

ttnet seni de o elit hizmet ekibinizi de sikeyim..pezevenkler santraldan bi numara yapıp arıza iç tesisattan diyerek elit hizmet ekibine yönlendirip insanları soyuyorlar..hizmet denen bişey yok.Şerefiz puştlar aldığınız paralar haram olsun.boğazınıza dizilsin...

Ziyaretçi

2014-07-08 19:52

yeter artık yaptıgınız fiyakalı reklamlarla gercekler cok farklı
ysrgn02

2014-07-14 12:11

Haklısın
Yusuf İzzettin Yaşargün
Adıyaman

#183 Re:

2014-07-14 12:12

Yusuf İzzettin Yaşargün
Adıyaman

#184 Re: akk

2014-07-14 12:12

Ziyaretçi

2014-08-08 15:22

Çok haklısın bıktık artık yeter bu nedir ya. Sınırsız diye birsey kalmadı kotalı kullanıyoruz sanki.

Ziyaretçi

2014-08-13 14:18

Bu nedır ya adil kullanımmıs  70 kusur para ver adıl kullanım kotalı al daha rahat o zaman ne anladım ben bu ısten sozde 24mb ınternet ama 3 olarak kullanın sacmalık 

kahpe evladı ttnet

2014-09-05 19:23

amınaykoduğumun orospuçocukları ananızı götünden sikeyim sizin

Ziyaretçi

2014-09-11 13:58

TTNet in kullanmaya başladığı bu adil kullanım kotasıyla aslında hiç de adil olmayan bir süreçbbaşlamıştır. Amerika ve Avrupa da insanlar 25 mb lik interneti sorunsuz kullanırken biz 2014 Türkiye sinde 8 mb lik internetimizi TTnet ile paylaşıyoruz , olacak iş değil. Fatura öderken ise 8 mb lik internet ücreti alan ama daha ayın ortasında internet hızınımizi 3 mb e düşüren TTnet ten hakkımızı mutlaka aramaliyiz. Herkesi sağduyu ya çağırıyorum.
x kişi

#189 Re:

2014-09-19 12:31

#151: -  

altına imzamı atarım

Remos

#190 Yazıklar olsun

2014-10-11 19:19

Limitsiz diye aldığım internetim 10 gün sonra akk'ye giriyor 20 gün boyunca rezillik çekiyorum.Parayı alırken çok iyi ama hizmete gelince boşsun TTNET. Bu uygulamayı gördükçe birkez daha Türkiye'de yaşadığımı anlıyorum çünkü bütün bu acayip saçma insanları bezdirici uygulamalar bizde mevcut.Sonra birde ahkam kesersiniz devlet büyükleri olsun şirketler olsun şöyle büyüyoruz böyle hizmet veriyoruz diye.Bu milletin hakkını yemekten bıkmadınız yazıklar olsun hepinize hakkım kuruşuna kadar haram olsun...

ANtiTTnet

#191 AntiTTnet

2014-10-21 14:45

Bu şirkette çalışanda HARAM yediğinin farkında. Paranın nereden geldiği şikayetler üzerine belli. Ben olsam ne bu şirketle çalışırım nede bu şirkete çalışırım.

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-10-24 16:53

Duyarli Vatandas

2014-10-24 16:59

limitsiz 50gbakn diye internet mi olur banada bunu ttnet bayisinde sinirsiz diye bagladilar faturada 50gb kotadan bahsediliyo madem limitsiz diyosun 50 gb kota ne ? kotali internetten ne farki kaldi boyle bi rezaleti ben baska hic bi ulkede gormedim o kadar kotu gordugum Yunanistanda bile adamlarin kullandigi en dusuk paket 24MBs ve gercekten limitsiz kota adil kullanim gibi seyler yok ayrica daha da ucuz bence bu insalik ayibi ulkemizide rezil duruma dusuruyolar resmen....

Ttnet düşmanı

#194 akk

2014-11-07 05:35

Arkdaslar size tavsiyem biriadsl'e geçin 16 mbps veriyorlar 125 tl  akk yok eger ortak kullanıyorsanız bu pkaeti alın derim çünkü ben kullanıyorum şu anda  ttneti iptal ettirdim ayın ortasında akk giriyor diye şu an çok memnunum 7/24 ındırme yapıyorum banamısın demiyor internet. 

akk götüne girsin

#195 ttnet-anayın-amına-çam-dikiyim

2014-11-07 19:20

ttnet-anayın-amına-çam-dikiyim

Ziyaretçi

2014-11-17 17:14

TTNET ANANI BACINI ADİL KULLANIM KOTANI SÜLALENİ SİKEYİM HARAM ZIKKIM OLSUN 

Blacıla

#197 Re: HAKLISIN

2014-11-20 19:08

#102: Casper -  

Öyle dediklerine bakma sen ben Kayserinin merkezinde oturuyorum internet yapyavaş

Ziyaretçi

2014-12-08 17:25

Haklısın kardeş :)
MGANOD

#199 Re:

2014-12-29 20:55

#151: -  

Al benden de o kadar. 

Senin orospu çocukluğun yüzünden sadece text yazabilecek kadar netim var. Onu da sana küfür ederek harcayayım dedim.

ANANI BACINI SİKEYİM KANCIK KÖPEK SÜRÜSÜ ÇAYCISINDAN SİYOSUNA ORDA ÇALIŞANLARIN YEDİ CEDDİNİ SİKEYİM. SERMAYEDARINDAN SİGORTACISINA YÖNETİM KURULUNDAN SHAREHOLDERINA ORDAN PARA KAZANAN KİM VARSA HARAM ZIKKIM OLSUN. PARANIN YATTIĞI OKYANUS ADALARI GÖTÜNÜZE LAV FIŞKIRTSIN. OROSPU ÇOCUKLARI!!

Ziyaretçi

2015-01-26 09:28

Ananınzın amını yarıyim orospu cocukları