Gönüllü Askerlik

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

Gönüllü Askerlik isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2013-06-08 18:55

Bu çıkan PKK olaylarından dolayı gönüllü askerlik yapmaya razıyım.Bizim bu VATANIMIZIN yetiştirdiği ekmek verdiği kardeşlerimiz her şehit olduğunda yüreğimiz burkuluyor onlar orda bizim bu VATANIMIZI korumak icin canlarını siper edip bizim rahat yaşam sürmemiz icin şehit oluyolar. Ben bu rahatlıktan rahatsız olup GÖNÜLLÜ ASKERLİK yapmak için elimden her ne geliyorsa kanımın son damlasına kadar bu VATAN için kanımı dökmeye razıyım.

Ziyaretçi

2013-08-14 10:14

Bu çıkan PKK olaylarından dolayı gönüllü askerlik yapmaya razıyım.Bizim bu VATANIMIZIN yetiştirdiği ekmek verdiği kardeşlerimiz her şehit olduğunda yüreğimiz burkuluyor onlar orda bizim bu VATANIMIZI korumak icin canlarını siper edip bizim rahat yaşam sürmemiz icin şehit oluyolar. Ben bu rahatlıktan rahatsız olup GÖNÜLLÜ ASKERLİK yapmak için elimden her ne geliyorsa kanımın son damlasına kadar bu VATAN için kanımı dökmeye razıyım.

Ziyaretçi

#3 GÖNÜLLÜ ASKERLİK

2013-08-14 10:14

Ziyaretçi

2013-09-06 11:48

vatana canım feda KOMUTANIM

Ziyaretçi

2013-09-07 12:43

gönüllü askerlik
sağı solu belli olmaz

#6 gönüllü askerlik

2013-09-07 12:46

vatan namus şeref+şehitlik

Ziyaretçi

2013-09-11 08:54

asker.olmak.bukadarzoralmakmı.nedenyaşsını29olbilir
tc

2013-09-11 08:54

asker.alalım.lütfen

Ziyaretçi

2013-09-14 11:51

sayın başbaşbakanım çorumda bildiğiniz gibi kentsel dönüşüm var bu alan sahipleri %90ı gariban ve genelide tahsilsiz kesim ve bu arsalar şehir merkezinde teklif vettikleri rakamlar çok komik rakamlar verdikleri parayla değil ev almak bi kaç sene kirada zor kalınır metre karesine 400 tl para veriyorlar ama ilk aldıkları yere ise 1000 tl verdikleri söyleniyor burada adaletsizlik var benim ev alacak durumum yok 2 çocuk babasıyım işimde yok allaha şükürler olsun şikayetci değilim ama haksızlık karşısında susamam herkes benim gibi iletişim kuramıyor lütfen birçare sizleri seviyoruz gereğinin yapılmasını arz ediyoruz

Ziyaretçi

2013-10-07 02:17

vatanım için seve seve

Ziyaretçi

2013-10-19 12:29

Sayın Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Necdet ÖZEL. Gürkan ÖZTÜRK1988/3 Tertip olarak Askeri Görevimi Eskişehir 1.Hava Kuvvetleri Komutanlığında yaptım. Bu çıkan PKK olaylarından dolayı gönüllü askerlik yapmaya razıyım.Bizim bu VATANIMIZIN yetiştirdiği ekmek verdiği kardeşlerimiz her şehit olduğunda yüreğimiz burkuluyor onlar orda bizim bu VATANIMIZI korumak icin canlarını siper edip bizim rahat yaşam sürmemiz icin şehit oluyolar. Ben bu rahatlıktan rahatsız olup GÖNÜLLÜ ASKERLİK yapmak için elimden her ne geliyorsa kanımın son damlasına kadar bu VATAN için kanımı dökmeye razıyım benim askerliyim aydın il jandarma çık ve bende askerliyim gönüllü olarak doguda yapmak istiyorum.

Gereğinin yapılmasını ARZ EDERİM....

Ziyaretçi

2013-10-19 12:30

Sayın Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Necdet ÖZEL. Gürkan ÖZTÜRK1988/3 Tertip olarak Askeri Görevimi Eskişehir 1.Hava Kuvvetleri Komutanlığında yaptım. Bu çıkan PKK olaylarından dolayı gönüllü askerlik yapmaya razıyım.Bizim bu VATANIMIZIN yetiştirdiği ekmek verdiği kardeşlerimiz her şehit olduğunda yüreğimiz burkuluyor onlar orda bizim bu VATANIMIZI korumak icin canlarını siper edip bizim rahat yaşam sürmemiz icin şehit oluyolar. Ben bu rahatlıktan rahatsız olup GÖNÜLLÜ ASKERLİK yapmak için elimden her ne geliyorsa kanımın son damlasına kadar bu VATAN için kanımı dökmeye razıyım EMRAH YEŞİL.

Ziyaretçi

2013-10-19 12:37

SAYIN GENEL KURMAY BAŞKANI ORGENERAL NECDET ÖZEL GÜRKAN ÖZTÜRK 199.:/3 TERTİP ASKERİ GÖREVİMİ AYDIN İL JANDARMA MUHABERE KOMUTANLIGINDA YAPIYORUM BEN GÖNÜLLÜ OLARAK GÖREVİMİ KALAN DİYER GÖNLERİN DOGUDA GÖLLÜ OLARAK YAPMAK İSTİYORUM VATANIMIZ KORUKMAK İÇİN SİPER EDİP BİZİM RAHAT YAŞAM SÜRMEMİZ İÇİN ŞEHİT OLUYORULAR BEN BU RAHATLIKTAN RASHATSIZ OLUP GÖNÜLLÜ OLARAK DOGUDA YAPMAK İSTİYORUM BU VATAN İÇİN KANIMI DÖKMEYE RAZIYIM EMRAH YEŞİL AYDIN İL JANDARMA

GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM ......

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2013-10-22 15:00

Ziyaretçi

2013-11-07 10:16

elimden geleni yapmak isterdim ama para yönünden sıkıntı var

Ziyaretçi

2014-01-01 20:49

İnşallah alırlar

Ziyaretçi

2014-01-18 17:12

Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki KANDIR EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-06-15 12:49

Ziyaretçi

2014-08-01 13:12

bende gitmek istiyorum ne yapmalıyımm
konyalı

2014-08-02 14:29

kardeşlerm slm.ben askerdeym ustabirliğinde ym ankara etmesgutta.ama ben doğuda yapmak istyorum  ne yapsam gdebilirim??

Ziyaretçi

2014-08-12 12:51

Ben bir kaza sonrası askerlikten muaf oldum ama gururuma yediremiyorummmm gönüllü askerlik yapmak istiyorum Lütfen bana yardımcı olun..

Ziyaretçi

2014-08-16 09:53

acemi birliğimi ısparta 40. DEMİRALAY da tamamlayıp istanbul çekmeköy'e sevk edildim fakat ben vatani görevimi gönüllü olarak güneydoğu da tamamlamak istiyorum.

ARZ EDERİM..

Ziyaretçi

2014-08-25 17:39

Ziyaretçi

2014-09-16 18:44

vatan uğruna canımı vermeye razıyım

Ziyaretçi

2014-12-10 08:59

Şubatta askere gitmek istiyorum