GENELKURMAY BAŞKANLIGINA DİLEKÇE

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

GENELKURMAY BAŞKANLIGINA DİLEKÇE isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2014-11-24 18:05

askerlığımı komado olarak yaptım uzman erbaslıpa gırmek ıstıyorum ama lıse dıplomam yok askerlığım bıtelı henuz 1 ay oldu yardımcı olurmusunuz
Bir takma isim seçin

#27 Re:

2014-11-24 18:13

#26: -  

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-12-01 08:05

Ziyaretçi

2015-01-02 10:07

ben agrı dogubeyazıt 13.hd bolugunde vatanı görevimi yapıyorum ben acemi birlikten ızne geldgm zaman kitu bi kaza gecirdim ve ben usta birligine gec gittm 52 gun hastanede rapor alarak kaldım ve agrıdan erzuruma beni sevkettiler ordada 37 gun kaldım fizik tedavi gördüm snrada usta birlgine katıldım ailemle bu hastane gittklerm günler hep ailem benimleydi kateme kötu oldugu için katılmama izin vermediler benim sol kolumun catlak ve lif kopuklugundan dolayı katlmadım enfeksiyon kapmamak için ailem bana sahib cıktı sonra usta birlgine gittim bana 37 gun firar sucundan mahkemeye vermslerdi halbuki haberleri vardı hastanede oldugumun ve snrada mahkeme 25 martta ertlndi benm terhisimde 26 ocaktı boluk asubayımz tam 58 gun askerlgimi uzattıı bunu size arz edyrm gereginin yapılmasını.

Ziyaretçi

2015-01-17 09:17

merhaba komutanlarım konu oğlum asger için

2015-01-27 13:56

Ziyaretçi

#32 İBRAHİM ÇIKAR

2015-02-17 14:17

2015-02-19 14:04

Ziyaretçi

2015-02-20 13:36

Ben fatma Baslan size başvuruda bulunmak istiyorum bu başvuru en kısa sürede kabul etmenizi bekliyecegim. Telefon numaramiz: 0553 589 24 15
ali

2015-05-03 10:53

askerliği düşerekmisiniz lütfen bu konuda yardımcı olun

Ziyaretçi

2015-05-10 10:28

SÖZLEŞMELİ ER OLMAK İSTİYORUM FAKAT FORMU DOLDURDUĞUM HALDE HER HANGİ BİR CEVAP ALAMADIM.BU KONUDA DESTEĞİNİZİ VE YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR SAYIN GENELKURMAY BAŞKANIMIZDAN TEŞEKKÜRLER....
alaaddin özfirat

2015-05-17 12:11

komutanım ben hakkari çukurça ormanlı serbest karakolunda askerlık yapıyorumm vuruldum arkadaş tarafınd bognuma ısabet ettı kurşun ölümde dondum komutanımm askerlıyım uzadı komutanım benım tertıplerım gıttı komutanım 70 gun askerlıyım uzadı komutanım  gereginin yapılmasını arz ederim:

Ziyaretçi

2015-05-20 11:09

devletin başımıza rütbeli astsubay diye yolladıgı kişi güya bize sahip çıkacak kendisi kurallara uymayıp 1 derece yasak bölgede görevini yapan ama sürek li resim çeken interntte kamuflajlı resim paylaşan bu kişiye artık birinin dur demesini istiyoruz https://www.facebook.com/unal.terzi.5

Ziyaretçi

2015-05-29 16:56

Ben kayseri den mustafa Karacan ben Siirt 3.komonda tugayinda askerlik görevimi yaptım ve tekrardan bu vatan için kanını canını ruhumu vermek istiyorum Allah'tan birtek dileğim var canımı alacaksa bıle bu vatan millet yolunda alsın gerekirse kapısında bile yatmaya razıyım gereğinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2015-06-09 21:09

merhaba komutanım 10/50 raporlluyum ve 1993 istanbul doğumluyom aile bitlis tarafı ben şikayretim nolmalde 2012 muhayne olacaktım ama zihinsel engelliler okulu yüzünden halıcı oğlu askeri askerisinden kasımpaşaya sevk ettiler ve oradanda 1 tama bilmiyorum gataya sevk ettliler 1 yıla muhaynemi herşeyimi yaptım ama babam yollamadı hafif engelim askere gidebilirmiyim ne yapmalıyım saygılarımla iyi geceler

Ziyaretçi

2015-06-10 10:32

Ben Batuhan Abak.14 yaşındayım.Bu ülkede ayrımcılığın olmadığına inanırdım.TAKİ bu saate kadar.Ben askeri liseyi canımdan çok seven ve gitmek için gerekirse canımı bile verebilirim.Ama sırf doğuda yaşıyorum diye alınmadığımı düşünüyorum.Batıdaki bir çocuk 72 ve altında alınca hava kara deniz gibi bölümlere çağırılıyor biz yapınca çağırılmıyoruz.Doğuda yaşıyorum diye canımdan çok sevdiğim ve istediğim mesleği yapamayacak mıyım.Eğer bana kendimi gösterme fırsatı verirseniz bunu yapabilirim.Lütfen beni anlayın.Ağlamaktan gözlerim şişti.Ben gerekirse bu vatan uğruna canımı bile veririm.Lütfen beni de en kısa zamanda mülakatlara çağırın.Bunu hak ettiğimi düşünüyorum başkası 70 alıp mülakatlara çağırılırken benim ondan yüksek alıp çağırılmamam zoruma gidiyor
SAYGILARIMLA...

BATUHAN ABAK

Ziyaretçi

2015-06-27 02:03

Zonguldak KDZ.Eregli ye baglı Ormanlı beldesi karakol komutanı,,,

Ailem başka şahıslar tarafından tarp ediliyor.Karakol komutanı, hiçbirsey olmamıs gibi olaya normal bakıyor.
Diğer sahıslar tarafından rüşvet verildigini düşünüyorum. Bunun gibi bir olaya hicbirsey olmamıs gibi soğuk kalınamaz.

Genelkurmay'dan gereğinin yapılmasını arz ediyorum.
Saygılarımla,,,

Ziyaretçi

2015-07-12 13:00

bursa gemlik veteriner okulunda vvatani görevini yapan evladım hakan er sabahleyin nöbette nöbetççi assubay erhan gökçe tarafından feci şekilde dövüdükten sonra birde üstüne üstlük darp raporu alarak oğlumdan şikayetçi olarak senin askerlini bitirmicemdiyere çocuğumu tehtit etmiştir. değerrli komtanlarımız bizler çocuklarımızı vatana beklesindiyerekten gönderiyoruz ama ERHAN GÖKÇE isimli assubay çıkıyor hem anne babaları hem oradaki askerleri rahatsız ediyor sizledern ricam bu olaylara lütfen kayıtsız kalmayın teşekür ederim iyibayramlar dilerim
hayrettin er

2015-07-12 13:01

bursa gemlik veteriner okulunda vvatani görevini yapan evladım hakan er sabahleyin nöbette nöbetççi assubay erhan gökçe tarafından feci şekilde dövüdükten sonra birde üstüne üstlük darp raporu alarak oğlumdan şikayetçi olarak senin askerlini bitirmicemdiyere çocuğumu tehtit etmiştir. değerrli komtanlarımız bizler çocuklarımızı vatana beklesindiyerekten gönderiyoruz ama ERHAN GÖKÇE isimli assubay çıkıyor hem anne babaları hem oradaki askerleri rahatsız ediyor sizledern ricam bu olaylara lütfen kayıtsız kalmayın teşekür ederim iyibayramlar dilerim

Ziyaretçi

2015-07-31 17:00

Ben mahmut celik uç çocuk babasiyim ve gönüllü olarak TSKkuvvetlerine kkatılmak istiyorum bu vatanı bolenlere inat katılmak istiyorumm

Ziyaretçi

2015-08-03 16:21

Az önceki işlemi yanlışlıkla yaptım başka kendime adıma bor dilekçe yazacaktım.

2015-08-04 00:19

YALNIZ

2015-08-04 00:33

efendim benim oğlum şu anda hakkari yüksek ovada asker bende 93 de van çaldıranda yaptım tererün en hızlı zamanında ancak ben 93 gün eytim aldım ve o zemine hazırlandım çatışmaya da girdim allaha şükür kendimi savuna biliyordum şimdi efendim benim oğlumun sağ kolu sakat silah atamıyor silah eytimi almadı kulaklarından rahatsız acemi birliğinden eski şehire göndermişler muane için oradaki rütbeli hekim sen aslansın kaplansın deyip olayı geçiştirmiş ve birliğine göndermiş ben ve annesi bu konuda oldukca rahatsızız bizim oğlumuza çürük verin demiyoruz ama öyle bir askerin risk bölgesinde olması bizi endişelendiriyor efendim gereyinin yapılmasını arz ederim saygılarımla.

Ziyaretçi

2015-08-05 17:20

merhaba,

ben kayseri komanda tugayinda 6 ay uzman cavuş olarak görev yaptiktan sonra piyade sinifina gecviş yapmak için ayrildim yeniden başvuru yaptım uzman cavuş olarak sinavlara ve mulakatlara cagrildim ve başarili oldum sağlik rapaoru almak için erzurum askeri maraşal çakmak hatanesine sevk edildim saglik raporlarimda olumlu olarak belirlendim ankara cebeci kamutanlıgan raparumu teslim ettim ve bir kaç ay sonra sinifim ve bıraşim belli oldum atama yapilacak iken internetten baktiğimda atamanız durduruldu diye bilği geldi ve 1 seneder madurum sizden yardım istemekteyim bircok kez dilekce yazdım ve dikkate alinmadı konu ile ilğili yardimcı olurmusnuz

Ziyaretçi

2015-08-15 21:07

BEN ADANADA BİR SİTEDE KAPICILIK YAPIYORUM BU ŞEHİTLERİN İNTİKAMINI ALAMIYORSANIZ 25/03/1965 DOĞUMLUYUM 6 ÇOCUK BABASIYIM SAVAŞA BU KATİLLERİN BULUNMASINA BEN HAZIRIM RAHAT UYUYAMIYORUM ŞEHİTLERİN KANI YERDE KALMAMASI İÇİN HER AN HER ZAMAN HAZIRIM BEN İYİ BİR ASKERİM BENİDE ALIN BENDE VATANIM İÇİN CANIMI VERMEYE HAZIRIM NE GÜN ÇAĞIRIRSANIZ İŞTE TLFNM:0535 653 84 73