bimer e dilekçe

cebrail gürsul

/ #81 sigortamda sorun var

2013-03-27 18:32

SAYIN BAŞBAKANIM HACI HÜSEYİN KOVUK MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE /MALATYA MERKEZ

Benim sıkıntım malatyada cıraklık okulu okurkun anıden antalya işkur destekli m.z.b. turem kurs merkezine gitmek için cıraklık okulunu bıraktım daha sonra okuldakı yetkili memur ayrıca benim iş yerime geldi yanımda patonum ve ustabaşı olduğu halde ben onların yanında okuldaki yetkiliye çıraklık okulunu bırakmak istedim ondan sonra 15.10.2012 tarihi itibariyle kursa başladım burda işkur cep harçlığı genel sigortam yatırılıyordu ama buna rağmen 14.12.2012 tarihine kadar çıraklık okulu ilişkim kesilmiş olmasına rağmen benim sigortamı bilinçsiz şekilde yani ben çalışmadığıma rağmen sigorta 2 ay yatırılıyordu işkur okul yetkililerini arıyarak şu kelimeyi söyledi belki öğrenci izne cıkmıştır geri gelir diye söyledi başka ifadelerle işkuru suçladı ve bende bu durum da mağdur kaldım ve mehmet zeki balcı turem kursunun bitirmeme 15 gün kalmıştır gerekli yetkililere bildirilmesine acilen arz ederim CEBRAİL GÜRSUL