bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #82 genel sağlık siğortası

2013-04-13 08:00

öncelikle böyle bir siteyi yaptığınız için teşekkür ederim.ben Bilecik Şeyhedebali Üniversitesi Pazaryeri Meslek Yüksek Okulunda okuyorum benim siğortam olmadığı için öğrenci sigortası için kaymakamlığa başvurdum ve bana verdikleri kağıtla eczaneye gittim ve 1.936.tl borcum olduğunu öğrendim. hastaneye gitmediğim halde bu kadar borcumum olması açıkcası insanı şaşırtıyor.daha sonra bilecik SGK müdürlüğüne başvurdum fakat hiçbir şekilde öğrenci olduğum halde yardımcı olmadılar babamın sigortası yok abimden yararlanıyor fakat ben yararlanamıyorum ve öğrenci olduğum için bu parayı verecek hiç durumum yok zor okuyorum üstüne üstelik bir de bu borç çıktı .SGK'nın bana söyledikleri şey size tebligat geldi diyorlar fakat bana hiçbir şekilde tebligat gelmedi hiç bir şekilde haberim yok benim bu borctan haberim olduğu gibi direk SGK müdürlüğüne gittim ve itiraz etmek istediğmi söyledim fakat oradaki görevli hanım benim bu parayı ödemek gerektiğini aksi taktirde gecikme zammı geleceğini söyledi .bu konuda bana yardımcı olurmusunuz bu konuda bir çok öğrenci arkadaşlarım magdurlar başkanım size sesleniyorum lütfen bu konuda bizlere yardımcı olun öğrenci olduğum için bu parayı ödeyecek durumum yok öğrenci belgesi ile gittiğim halde hiçbir şekilde yardımcı olmadılar illa babamın siğortası olması mı gerek fakat yok benimde yok öğrencyim okuyorum ben ama hiçbir şekilde hasta olduğum zaman hastaneden faydalanamıyorum lütfen bu konuda yardımcı olun ptt gidip tebilgatın kim alıp almadığını sordum bilgisyarda muhataba teslim diyor fakat hiçbirşekilde alan kişinin adı soyadı ve imzasını göstermediler tebligatı almadığım halde nasıl aldı yazıyorlar anlayamadım ben bu sistemi başkanım size sesleniyorum lütfen yardımcı olun bizlere öğreciyiz magduruz hiç bir şekilde haberim yoktu benim bu borctan öğrendiğimde gerekli yerlere başvurdum fakat yardımcı olmadılar bana SGk ve eczanedeki fiyatlarda uymuyor farklı farklı fiyatla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olun gereğin yapılmasını arz ederim sabriye yeşilfidan 05310861094