ANKARA GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

Ziyaretçi

/ #9

2013-05-12 11:38

Ben 1993 de askerlik görevimim K.Maraşta yaptığım sırada servis aracımıza teröristlerin açtığı ateş sonucu bir arkadaşım(Samet ATABAY)şehit oldu.Bende bacaklarımdan yaralandım 5 mermi çelik başlığıma değdi 15 gün hafızamı kaybettim.Kendimde değildim kan kaybından dolayı beni helikopterle Adana Balcalı hastanesine getirdiler.1 hafta tedevi gördüm ondan sonra Adana askeri hastanesine sevk oldum 25 gün ordada tedevi oldum 2 ay hava değişimi aldım tekrar birliğime geldim fakat çok kötüydüm askerlik yapacak durumda değildim komutanlarımızın bana bir takım beyanlar ileterek çürük raporu almasam daha senin faydana olur dediler.O sıralar da 4 ay askerlik uzatıldı fazla yaptım ben hem terör hemde devlet mağduruyum. Fakat şu an hakkettiğim Gaziliğimi bir türlü alamıyorum kendimce en kral Gaziyim fakat nedense bir türlü alamıyorum.Bu durumda başka yerlere başvurdumsada olumsuz sonuçlar aldım.Çalışamıyorum ağır iş yapıyorum fakat ON çoçuğum var.Onlara bakmak zorundayım.Benim fedakarlığımı görmemezden gelen devletime dargınım bir an önce bu mağduriyetimi giderilmesini arz ediyorum hak ettiğim Gaziliğimin verilmesini talep ediyorum saygılarımla