Genel Kurmay Başkanlığına

turgut doğru

/ #1 cezamdan dolayı teslim olmak istiyorum ama

2011-05-10 15:11

1982.4 tertip piyade er turgut doğru komtanım askerde gecirmiş olduğum ailevi sorunlar dolayısıyla işlemiş olduğum firar suçlarından dolayı bir süre hüm yatmış olduğum izmit köseköy askeri ceza evinde yattım ve ailevi sorunlarımın hala devam etmiş olması dolayısıyla şu ande kesilmiş cezam olmak üzere aranmaktayım ve ben cezamı yatmak istiyorum komtanım izmit köseköyde görmüş olduğum işkence şiddet ve darplardan dolayı birliyime gidip teslim olmaktan korkuyorum şuanda memleketim mardin kızıltepedeyim cezamı ve askerliyimi yapmak istiyorum izmit köseköyde deki görmüşolduğum şiddetten dolayı teslim olmaktan korkuyorum komtanım askeri cezaevinde gördüyüm şidetten dolayı ve askerde geçirmiş olduğum maddi manevi sıkıntılarımdan dolayı ne yapacağımı bilmiyorum sizden arz etmek istediyim askerliyimi ve cezamı sizin uygun göreceyiniz başka bir il veya ilçede cezamı ve askerliyimi yatmak istiyorum aksi halde şuanda cok bunalım ve piskolojik sorunlar içerisindeyi kendie zarar verme ve hatta dağa çıkmayı bile düşünüyorum sizden isteyim şubem olmak üzere biraz olsun bana sahip çikılmasını istiyorum bu dilekçemin dikkate alınmasını gerekli makamlara bidirilmesini saygılarımla arz ederim sizden cevap bekliyorum nom 05359134846 dan bana ulaşıp yardımınızı bekliyorum