bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #179

2013-11-08 17:52

sayın başbakanım 51469131460 nolu TC vatandaşıyım.Evli ve iki çocuk babasıyım.Özel sektörde asgeri ücretle çalışmaktayım.Almış oldugum ücret yetmemektedir.Ev kirası elektrik su telefon çocukların masrafı yakacak mutfak masrafı ve ek çıkan masraflar ay sonunda kredi kartına borçlanıyorum.Sosyal yardımlaşma derneklerine ilçe kaymakamlıgına gittigimde ssk'lı çalışıyorsun sana yardım yapamayız diyorlar.Dogu kökenli vatandaşların maddi durumları bizden katkat çok üstün ama bunlar her türlü saglık ve yardımlardan her türlü yararlanıyorlar.Çevremde çok örnekleri var.Ben şimdi size sorarım bu nasıl adalet kalkınma partisi.Sizi dinleyince herşeyinizi onaylıyorum ama uygulamanızı begenmiyorum.Sadece kendim için istemiyorum benim gibi çok magdur insan varken ihtiyaç sahibi olmayan kişilere veriyorsunuz.Sizden ricam bu konuyla ilgili denetim mekanizmanızı iyi oluşturmanız.Bal tutan parmagını yalıyor.Ayrıyeten şu Mersine'de Bİ el atsanız.İyi bir büyükşehir adayı gösterirseniz çok memnun olurum.....