bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #199

2013-12-05 17:20

il milli egitim mudurlugunun dikkatine ben rami ilkogretim okulu 1-B sinifi velisiyim ogretmenimiz aysegul kaya norm fazlasi oldugundan atama karari cikmistir fakat okulumuzda aslinda norm fazlasi durumu yoktur okulumuzda iki bina mevcutorta ve ilkogretim mudurumuz selam karatasin 6 yillik gorev suresi dolmustur bu nedenle gecen sene atanmasi gerekmekteydi fakat nasil oldugunu anliyamadigimiz bir durum ki selam bey atanmadi yanlizca ortaokul bolumune mudur yapildi orta okul bolumu eski binadaydi ilk ogretimse yeni bina yine hangi sebeple bilemiyoruz selam bey binalari degistirdi ve ortakul bolumuyle birlikte mudur olarak yeni binaya gectiyeni bina 16 derslik mevcut 400 eski binaysa 10 derslik ve mevcut 500 dolayisiyla ilkokul bolumunde derslikler yetersiz ve norm fazlasi olusuyo oysa selam bey binalari degistirmeseydi ogretmen fazlasi durumu olmiycakti ve ne ogrencilerimiz nede ogret menlerimiz madur duruma dusmiycekti durumu ilce milli egitime bildirdik fakatselam bey ilcemizde sozu gecen biri ve biz kendisinin yaninda pasif kaldik biz ogretmenlerimizden vazgecmiycez ve sizden ricam oynanan oyunla firsat vermemeniz ve geregini yapmaniz saygilarimla derya gure