başbakanlığa dilekçe

Ziyaretçi

/ #9

2014-02-19 13:06

sayın başbakanım üç dört defadır sizlere yazıyorum maduriyetimizi bildiriyorum ama malesef ilgilenen yok 5 çoçuklu bir aileim eşim ekinciler a.ş de çalışmaktadır ve eşim şeker hastası kredi borçlarımızdan dolayı evimi geçindiremiyorum üstümde araç oldugundan dolayı ilgilenmiyoralr neymiş efendim üstünüzde araç var eşiniz sigortlaı diye hiç biryardımda bulunmuyorlar araçımı satamıyorum satamdıgım için de elimde kalmış bulunuyor bundan dolayı yardı etmek istenilmiyor şuan da eşimin aldıgı maaş kredi borçlarına yetmiyor ne ev kirası ne elektrik ne su nede çoçuklarımın ihtiyaçlarını karşılayamıyoruz bu gidişle 3 çoçuklarımı okuldan alamak zorunda kalaçam çoçuklarım yarı aç yarı yok yatıyor tabiki tok açın halinden anlamaz başbakanım gerçektende çok zor durumdayız sizlerin bu konuyla ilgilenmenizi arz ediyorum ve kendim rahatsızlıgımndan dolayı kimse iş vermiyor ve bu durumdan dolayı eşimin ve çoçuklarımın piskolojikleri çok bozuk ve u gidişle ailemizin yok olmasından dolayı çok korkuyorum sayın başbakanım çünkü arık dayanacak güçümüz kalmadı sizin bu konuyla ilgilenmenizi ve bir baba olarak bizlerle sizin bu konuyla ilgilienmenizi arz ediyorum saygı ve sevgilerimle allah sizi başımızdan eksik etmesin alaha emanet olun