bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #288

2014-03-10 10:02

ALLAH için ADALET ben dort cocuk babasıyım yazın ınsaat larda kalfalık yaparım hıc bır sosyal guvencem yok yaklasık 3 yada 4 ay once cocuk larımı dovdum elım kırılsa vurmasaydım ama ben turk orf ve ananelerıne gore o cocuklarıma ıkı samarı vurmak zorunda kaldım o anda ıcerıgı dosyamda yazıyor ve bunun uzerıne bana 6 mıylyon adlı para cezası geldı odeyecek durumum yok ve on ay hapıs yatacagım onun ustune 3 ay hapıs cezası geldı toplam 13 ay hapıs cezam var bugun yarın ıcerıye gırecegım ve devletımızın benden korumak ıstedıgı cocuklarım magdur kalacak benden baska benımde onlardan baska kımsemız yok kım babasından ıkı samar yememıstırkı yuce turk mılletı adına bana ceza gelmıs mıletımız bukadar duyarsızmıkı benım yaptıgım cezaya evet alsın dyıor ben cocuguma ıkı tokatı vurmasam kanun ıcerısınde oglum bu bır ooyun yapma desem belkı ılerde daha cok suca karısacak ama o ıkı samar beklı yaptıgının yanlıs oldugunu aklına koydurup belkı bırdaha o yanlısları yapmaz onlar benım cocuklarım canımda kanımda onlara feda zaten benım basıma gelen olenedek kotu bır anı kalacak o baslı basına bana zaten bır ceza ıdı onun ustune 13 ay hapıs bu adaletmıdır kımı kımden koruyorlar hakımler korurkende koruduklarını ekmege muhtac koyor onların ekmegını mamasını ıhtıyaclarını kım karsılayak sayın buyuklerım evet ben cocuk larıma hep zulum eder esımle hergun kavga etsem zulum etsem hak baba ama ben oyle bır baba deyılım hakıme gıdıyorum derdımı anlatıyotum adalet sana ceza vermıyor kanun verıyor kaymakam beye cıkıyorum ben olayı anlatıyorum uzuldugunu soyluyor ama aıleme ıkı ayda 150 yada 200 tlden baska veremıyecegını soyluyor ben derdımı kıme anlatayım ALLh askına dosyama bakın cocuklarıma esıme sorun benım nasıl es ve baba oldugumu ama buceza bana hak deyıl cocuklarım kendı sınıflarında bırer ornek tır evet hatalıyım ama ayakta tedavı gorduler ıkı samarın cezası coluk cocugumu magdur etmekmıdır devlet buyuklerım derdımı kıme yazayım benim derdım coluk cocugumu topluma bırer hayırlı saygılı bırey olmalarını saglamak bu ceza bana deyıl esıme cocuklarımadır bundan dolayı sız levlet buyuklerımden geregını yapmanızı ADALETİ sagmalanızı ömer adaletı ıstıyorum SAYGILARIMLA ARZ ederim