GENELKURMAY BAŞKANLIGINA DİLEKÇE

Ziyaretçi

/ #16

2014-04-11 14:33

ben maruf göçer istanbul/çatalca 15inci ikmal merkezi komutanlıgında görev yapmaktayım 03.04.2014 tariginde yat iştimasından sonra koguşa çıkarken merdivenlerde ayagım boşluha gelerek mirdivenlerden yuvarlandım saat 10 suların nöbetçi subayımız osman ugur şimşek tarafından çatalca ilyas çokay devlet hastahanesine kaldırıldım lakin acildeki nöbetçi doktor benle ilgilenmedi 07.04.2014 tarihinde kasımpaşa askeri hastahenisine götürün diyerek beni kışlaya geri gönderdiler ertesi gün başımı çarptıgımdan dolayı başım çok agrıyordu ve sag kolum morararak şişmişti ben rahatsızlıhımı defalarca nöbetçi subayımız binbaşı kadir gökan ekşi komutamıza beyan etmeme rahmen kendisi beni azarlayarak hakaret ederek beni hastahane götürmedi ve yataktan kalkıp görevimi yapamadıgım için bana çok sayıda tutanaklar yazdırıp beni mahkemeyi verdi ve kışla komutanımız aptulvahap bozkurt yarbayımızı tetikleyerek üstüme saldı yarbayımız benim kışlayı terk etmemi emretti ve ben hastaheye gittim sag kolumda zedelenme ve parmaklarda kırık ve çıkıklar sonuçlandı bu nedenle komutanımız binbaşı kadir gökan ekşiden şikayetçiyim geregini arz ederim.