GENELKURMAY BAŞKANLIGINA DİLEKÇE

Ziyaretçi

/ #17

2014-05-04 17:28

sayın komutanım ben ceyhun tahta 23.01.1989 osmaniye/kadirli doğumluyum kkk 01.01.2014 t sözleşmeli erliğe başvuru yaptım onaylandı mart ayında mülakata çağırıldm dosyalarım incelendi tamam denildi ardından boy ve kilo ölçüldü oda tamam doktor vücut yapımıza baktı 1.80 boy 80 kg kilo oda tamam ardından şınav mekik oda tamam bomba koşusu oda tamam en son geldik sözlü mülakata içeri girdim tekmil verdim bana otur denildi komutanlar 3 tane oturdum kendini tanıt dediler anlattım sınır komşularımızı sordular hepsini söyledim ismimi kimin koydunu sordular onuda söyledim tamam ceyhun çıkabilirsin dediler dışarı çıktım aradan 10 dakka geçti elinde dosyalarla başka bi komutanımız geldi arkadaşlar bu dosyalar kaybedenlerin dosyası dedi ve tabi ki içinde benimde dosyam vardı....orada geri dönüp neden kaybettik diye sorma şansımız olmadığından size soruyorum ben neden kaybettim herşeyim tamsa herşeyi kusursuz geçmişsem ben neden kaybettim yada bu vatanın banamı ihtiyacı yok saygısızlık gibi olmasın ama paralı asker bulamıyoruz deniliyor herşarta asker olmayı kabul aden bizler vatan için görev yapmak isteyen bizler neden eleniyoruz ayrıyetten ben hava kuvvetlerinede başvuruda bulundum başvurum onaylanırsa izmire mülakata gidecem korkum şudur ki ben kendimi şartlandırdım asker olcam diye ya bu mülakattada elerlersem çok büyük hayal kırıklığı yaşarım o yüzden gereğinin yapılmasını arz ederim 05392451464