aile ve sosyal politikalar bakanlığı

Ziyaretçi

/ #13

2015-03-06 16:21

Aile sosyal politikalar bankanina ben Fatmagul coşkun 2009da resmi olarak esimden şiddetli geçimsizlik ve madde kullandigindan ddolayı ayrildim pendik belediyesi beni ve cocuklarimi evimden alarak kadin siginma evine yerleştirdi .ve bana ayli nakli yardimi baglandi beş senedir bu yardimla geçimimi saglamaktayim ve 2015 şubat ayında sonladi ben tekrar devami için başvurumu yaptim ve gerekli evraklari ve salik durumum bozuk olduğunu belimden ameliyat oldum fıtık ameliyatı ayrıca belimde dizilim bozukluk olduğunu evraklarla sundum sayin bakanim ben İstanbul da uç cocugla yaşiyorum 500 lira kira oduyorum ve uç evladimi okuduyorum ekstira iş ciktigi zaman ev işlerine gidiyordum ama şimdi ona da gidemiyorum cocoklarimin okul giderlerini ve servisini karşilyamaz durumdayim iki cocuguma aldigim maaş tek çocuğa düşmüş ben 570 lira maaş uygun görmüşler ben 500 lira kira verip 400 lira fatura ödeyip 150 lira servis ödeyip cocuklarim yemesini giymesini ve sosyal etkinlikte bulunmasini nazil bana bu uygun görülen 570 lira ile sürdüreyim hic bir destek almadan nafaka olmadan calisamadan siz değerli kardeşinden benim sesimi duymaniz bana vicdan etmemize çok ihtiyacim var allah aşkina ben cikmaza girdim bana yol gösterin el uzatin buna çok hitiyacim var kimden destek istersem kime halimi anlatsam herkes beni bir baskasina yönlendiriyor cocuklarimin eytim durumu guzelken bende dolayı sikintaya sokuyorum onları benim çaresiz kalmam onların okulu bırakıp çalişmaya itiyor allah aşkina muhammet aşkina bana yardimci olun .ben evlatrimin okuyup bir masa başinda kendilerini taşiyip kimseye muhtaç olmadan hayat sürmelerini istiyorum bir anne olarak ta siz kardeşime yalvarıyorum bana yardimci olun benim elimi birakmayin biraz daha lütfen şimdiden herşey için bunca zaman verdiğiniz destek için çok tesekkur ederim