T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

Ziyaretçi

/ #157

2016-07-30 07:13

s.n cumhurbaşkanım size önemli bir suç duyurusunda bulunacağım,Ben Fethiyede Yaşamaktayım eşimle aramızda bir atışma oldu.ama eşimle tartışırken,eli dudağıma çarptı.bu arada polisi bir vatandaş aradı . sonra karakolda nefes aldık.sonra ben eşimle kavgalı değiliz diye suç duyurusunu geri aldım.ama hakim karşısına bizi çıkarttılar,eşimde suçu olmadığı halde yargılanarak hapis cezası 20.000 tl 'De para cezasına çarptırıldı.savcılığın bize yaptığı bir yanlış ben 3 çoçuğumla evim kira fethiyede yaşamaktayım,eşimin bu işler başına gelecek olursa hem yuvam yıkılacak hemde çoçuklarım ve ben ortada kalacağız.ben yuvamın yıkılmasını istemiyorum aramızda'da herhangi bir tartışma yok bunlar kafasına göre eşimi cezaya çarptırdılar.ve küçük kız çoçuğumun'da psikolojisi bozuldu anne babamı hapisemi atacaklar diye ortada Birşey yokken .ben eşimden şikayetçi değilim Lütfen sizden tek ricam şu anda biliyorum kafanız karma karışık Rabbim Yüce Türk milletine Yardım etsin Allah Yardımcımız olsun.bu dertler arasında banada yardımcı olursan Çok sevinirim s.n başkanım ve eşim Ankaraya Temiz Dilekçesi Gönderdi .temize çıkmasını istiyoruz .Saygılarımla .Mehtap Kaplan.