GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

emre

/ #5

2011-12-04 02:02

Ben 25 03 1986 konya dogumlu emre can 2010 yılının nısan ayında uzman çavus olarak ısparta egırdır dag komando okulunda göreve basladım 100 gunluk egıtım safhamdan sonra tayınım 7 agustos 2010 gunu kayseri 1.komando tugayı vecıhı akın kıslasının 1 komando taburu 3.komando bölügüne çıktı kayseri 1.komando tugayında 20 gun kaldıktan sonra hakkarı çukurca kavusak mevkıne gıttık burdayken annemın hastalanması sebebıyle izin almak istedım ama izin verılmedı ve hatta üstüme çok gelındı zaten o zamankı piskolojım dag piskolojısı oldugu için saglıklı karar veremedım görevıme istıfa ettım ve benı bu konudan dolayı kimse engellemedı şuanda ben burdan yetkılılere seslenıyorum ben uzman çavuslugu kazanmak için çok ugrastım ve ustelık benım babam vefat ettı annem felçli soruyorum size dag komando okulunda gözle görülür bir derece yapmıs olan bu insan bu asker normal bır ruh halıyle görevı bırakmıs olabılırmı askerı mahkemeye verdım hemen 2.5 ay sonra ama sonuç alamadım ve şuanda işte bulamadım borçlarımda var belkıde evımede hacız gelecek yakın bır zamanda şunu soylemek istıyorum hıç formumdan düşmedım bunu okuyan komutanlarım aldıgım egıtımlerım boşa gıtmesın lutfen benı gerı alın boyle bırsey olmaz demeyın türkıyede hersey mumkundur silivri ceza evınde yatan insanlar nasıl oluyorda mılletvekılı oluyor pekı bu vatanını savunmak için tekrar göreve donmek ısteyen mehmetçik neden donemıyor terorıstlere bıle şans verılırken neden benım hıç şansım yok nedır suçum neden kanunlarda kişilere göre esneklık yapılıyor ben bu vatanın evladı degılmıyım ben esneklık degıl vatanımı korumak için göreve alınmak istıyorum geregının yapılmasını arz ederım