GENELKURMAY BAŞKANLIĞINA

Ziyaretçi

/ #7 SİZCE NE YAPMALIYIM..?

2011-12-27 21:31

Sayın Komutanım Ben 14-06-2000 yılında 2000-733 sicilli j.uz.çvş (erbaş) olarak Tunceli J. Bölge. K.lıgı J.Özel Hrkt Taburunda 1-B tim elemanı olarak göreve başladım. Oparasyonel falıyetlerde katılmış oldum çatışmalarda ve 2001 yılında Tunceli Zoraki Dersinde Katıldım çatışma sonrası yakalanan terörüstün infazı sonrasında Rahatsızlandım. 2001 yılında Pskiyatri tedavilere başladım Elazıg Askeri Hast. D.bakır Askeri Hast ve GATA da Pskiyatrı tedavi olurken ve Hakkımda DEPRESİF bozukluk Tanısı konuldu halde Birlik Komutanımın Arka arkaya Verdirdiği Disiplin cezalarının toplamda 31 gün olmasıyla SÖZLEŞMEM BİTMEDEN Fesh ettiler. 16-09-2003 tarihinde Sapa Saglam girdim Jandarma Teşkilatından Rahatsız olarak Atıldım.
Sonrasında Kendi imkanlarımla tedavi oldum ve Tarafıma % 60 POSTROWMATİK SİTRES BOZUKLUGU ( tedavisi olmayan ) rapor verildi ve % 40 Majör deprasyon (güvenlik işinde çalışamaz-yogun sitres gerektiren işler yapamaz) raporları verildi...
Kullanılıp Atıldımı düşünüyorum. Aceba ben Güneydoguda PKK ile mi mücadele ettim yoksa EVLİYALAR lamı savaştım. Şu an MECLİSİN AÇILMASINI bekliyorum Oraya gidip BDP li Vekillerden ÖZÜRDİLEMEK istiyorum.
Hiç Bir İşe Giremiyorum.
36 yaşım hala bekarım ve Maddi sıkıntılarla bogşuyorum
Gelece Dair Hiç Bir Umudum Yok.
Sizce NE YAPMALIYIM..??

Haydar DÜZENLİ 0542 344 25 39