SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

Ziyaretçi

/ #44

2012-03-21 00:22

ingilterede smmm sınavına girip kazanıp stajın 6 ay , en uzun staj süresi tıpkı en pahalı benzini kullanan ülke gibi yine türkiyede , ben anlamıyorum bu sınava girenler girmek isteyenler zaten bu işi yapan meslek seçen her türlü konuya en az orta seviyede olan kişiler , staj süresinin 3 yıl kadar uzun süre olmasındaki fayda-yarar-amaç-gaye NEDİR ? yaşım 28 şimdi kazansam 31 yaşında bitecek 32 de ancak smmm olacam :) hukuktan uzun tıp ile eşit seviyede eğitim görmüş oluyoruz resmen ( ki 1 ihtimal sınav sistemide sonuçlarıda sorunlu !!! ) , benden daha beter durumda olanları var , arkadaşlar yazın sorunlarınızı dile getirin , korkmayın çekinmeyin herkes her türlü hakkını söke söke alıyor , sizde her türlü hakkınızı sorun ve kurtarın .staj süreleride de düzgün mantklı bir süreye indirgensin artık , yoksa insan ümitsizliğe kapılıyor bırak ymm olmayı hiç bir zaman smmm olamayacağım diye korkuyor , bir ton masraf et çalş sıkıntı çek çalışarak sınava gir kazan ve bedelini susarak 3 yl staja boyun eğerek öde !!!