SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

Malimüşavir Adayları
Dilekçe sahibi

/ #93 Re:

2012-05-11 23:36

#92: -

burda yazılanları takip etmeyebilirler ama ben hergün mail yoluyla bekleyen adayların durumunu anlatıyorum. turmob, gelir idaresi. smmm odalarına hergün mail atıyorum. mutlaka  okumuşlardır.cünkü attıgım maillerin sayısını bile hatırlamıyorum. biz ek sınav hakkını isterken maliyede bekleyen yönetmelikten degil 2000 yılında turmobun kendi insiyatifini kullanarak verdiği ek sınav hakkı konusunda diretiyoruz. yani maliyenin ek sınav konusunu kabul etmediği konusunda yücel beyin dogru söylediğini biliyoruz. topu maliye bakanlığına atıyor ve maliye kabul etmiyor diye işin içinden çıkmaması gerekir. madem kendileri ek sınav konusunda bu kadar ısrarlılar yeni yönetmelik maliyenin istediği şekilde yayınlandıktan sonra kendileri gecici bir madde koyarak 2000 yılındaki gibi bir defaya mahsus olmak üzere ek sınav ya da af sınavı diyebilecegimiz bir hakkı verebilirler. onca dökülen emeğe, zamana ve paraya yazık...   ayrıca yücel bey bizzat kendisi bekleme süresi dolan adaylara yeni yönetmeligi beklemelerini söyledi. bekleme süresi dolan adaylar tekrar dosya actırıp sınavlara katılsa idi bu 1,5 yıl icinde belkide tüm dersleri verip belgelerini alacaklardı. insanları umutlandırıp bekleterek zamanlarını caldı. bunu kendisine aynen yazarak dün mail attım ve dünden beridir yücel beye gönderdigim mailler gitmiyor..bilin bakalım neden? cünkü yazdıklarım hoşuna gitmedi ve benim mailimi engellemiş sanırım..bugün attıgım maile alıcı tarafından kabul edilmedi diye geribildirim geldi..