SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

Quoted post

Ziyaretçi

#2042 Re:

2014-09-26 09:13

#2041: -  

Biraz araştırma yaptım ve Yurdakul Çaldag hocanın MALİYET YONETİM MUHASEBESİ UYGULAMALARI kitabını satın aldım.kitaba yeni basladım,diger kitaplara gore biraz agır ama son  sınavlara baktıgında daha sanki biraz daha yakın. genelde cozumlu ve cozumu olmayan sorular var,cozumsuzleri bize brakmışlar yada kitabın içinde cozum var ama ben gormedim,içerigine oylesine goz attım cunku.Planım su; o kitabı bitirip cıkmıs sorulara da bakmak,Herkeze basarılar Allah yardımcımız olsun.....HAYIRLI CUMALAR...

Yanıtlar

SEVGİ

#2043 Re: Re:

2014-09-27 11:52:40

#2042: - Re:  

ARKADAŞLAR HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN...   2014/ 3. DÖNEM İÇİN İNTİBAK BAŞVURU YAPMAK ZORUNDA DEĞİLİZ DEĞİL Mİ?  ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM İÇİN BAŞVURABİLİRMİYİZ? ÇÜNKÜ KASIM DÖNEMİ ÇOK KISA BİR SÜRE... ÇALIŞMAMIZ GEREKİYOR... 

Ziyaretçi

#2045 Re: Re:

2014-09-28 06:54:21

#2042: - Re:  

Çok teşekkürler,yıllar önce de o kitaptan çalışmıştım,kitabı yemiştim resmen,çok ta iyiydim... son hak ve tek ders olunca hala inanamıyorum ama resmen saçmaladım,çok detayların üzerinde o kadar durmuştum ki en kolay soruyu yanlış algıladım,ellerimin titremesini bile durduramamıştım:(sınavdan sonra atmıştım kitabı,hemen sipariş vericem...