Proje dersleri ve uzaktan eğitim

İstanbul Ticaret Üniversitesi
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanlığına,

İçinde bulunduğumuz olağanüstü durum çerçevesinde tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de mental ve fiziki açıdan bir süre daha zor günlerin beklediği ortadadır. Haklı gerekçeler ile ani alınan tedbir kararları ve pandemi endişesi sonucunda da birçok öğrencinin uygulamalı dersler için gerekli ekipmanı bile yanına alamadan şehir değiştirmiş olması, psikolojik olarak kendini yeterli hissetmiyor olması, proje süreçlerinde bilgisayar haricinde ihtiyacımız olan donanımı(eskiz, ozalit çıktıları, kalem, defter vb) elde etmeye uygun imkanlar halinde olamamız, ani aksaklıklar karşısında çözüm üretemeyecek durumlar içerisinde kalma ihtimalimizin olması (bilgisayar arızaları vb) gibi gerekçeler sebebiyle mağduriyet yaşamamamız için İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4. sınıf öğrencileri olarak MTF402 kodlu Bitirme Projesi'nin online şekilde devam ettirilmemesini, yazın açılacak dersler ile telafi edilmesini talep ederiz.

Gereğinin yapılmasını arz ederiz.


İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4. Sınıf Öğrencileri    Dilekçenin yazarıyla iletişime geç

Dilekçeyi imzala

Bunu imzalayarak, İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4. Sınıf Öğrencileri şahsının imzamı, bu konuda yetkisi olanlara vermesini onaylıyorum.


VEYA

İmzanızı onaylamak için bir bağlantı içeren bir E-posta alacaksınız. E-postalarımızı aldığınızdan emin olmak için lütfen info@dilekceonline.com adresini adres defterinize veya güvenilir gönderen listesine ekleyin.

Please note that you cannot confirm your signature by replying to this message.

Ücretli Reklamcılık

Bu dilekçenin reklamını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...