bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #341

2014-04-08 10:17

ALLAH askina adalet istitorum iki tokat attigim sonucunda kamunun verdigi veza ve sonuc benden korumak isyediginiz cocuklarima benden baska bakacak kimsemiz yok zaten amalelikle gecimimizi sagliyordum sauenizde isler basladi ama calisamiyorum denetimlik adi altinda ogleye kadar ucretsiz calisiyorum cocuklarima ekmek alacak para kazanamiyorum simdi siz devlet buyuklerime soruyorum bu cocuklarima kim ekmek alocak birakin kira odemeyi kaymakam beyyyyy bile iki ayda yuz yada ikiyuz veririm diyor bu nasil adalet yazacak cok seyim var ama siz buyuklerim haldan anlar siniz ben dedimi kime diyim egwr kotu bir babaysam esime zulum eden es isem beni asin ama allah icin adil olun onumuz kis ben ne yapayim caresiz kaldim ozaman ailecek olelim siz tc kurtulsun boyle adalet olmaz akp li deyilim diye kaymakam bile ben ne yapayim diyor kime derdimizi anlatalim unutmadan cocuklarim siniflarini birakin okulunda davranislariyla otnektir arastirmasini yapa bilirsiniz yoruldum artik kira oylesine cocuklarin ihtiyaci eljtrk su kucuk cocugumun mamasi besi esimin ne diyim madur olduk kamu davasi qdi altinda alti kisiyi yok etmekmi amac kamuyumus ben ne edeyim simdik aayin buyuklerim vatani sevmekse vatan icin olurum din ise elhamdurillah dinim tam ganubeladan beri ama bizi madug etmeyin kendime deyil esim ve cocuklarim icin adalet istiyorum geregini saygilarimla arz ederim birindn