bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #520

2015-01-02 11:19

Merhabalar...Ben 1936 doğumlu kendi halinde kimseye zararı olmayan hayat mücadelesi veren bir bayanım.Bizim bir aile şirketimiz vardı[oğlumun kurduğu]Taşkent ipek san.o ara ciddi bir rekabet ortamı vardı.dükkanın önünde Antepliler tarafından oğlımu 4 kurşunla sırtından vurup öldürdüler.Ondan birtane torunum vardı bu ölüm hepimiz fazlası ile üzdü.torunumu daha çok üzmüş olacak ki bu anlamsız ölümü kabullenemedi.Çünkü izahı yoktu.Bu durumu hazmedemeyen torunum kafasına sıktığı kurşunla intahar etti ve öldü henüz 20 yaşında idi.Oğlum kurduğu şirketten eski türk parasını koruma konumundan kambiyo açığından 9000tl para cezası kesmişler haberim yok.Yıllar içinde bu ceza faiz ile 150000tl olmuş bunun 50000 tl sini vergi dairesi benden tahsil etti.Bu borcu af dan yararlanıp ödemek istedim fakat af kapsamında değilmiş yazık ki.Şu ana kadar gitmediğim yer çalmadığım kapı kalmadı.Sonuç olarak ben boşu boşuna 2 CAN kaybettim ve üzerine ödeyemiyeceğim bir para cezası.Oğlumu vuranlar ise Rahşan affından yararlanarak hapisden çıktı.Bir katili bile koruyan devletin mağsum olan beni 78yaşında çok acılı bir ANNE nin sesini duymanızı ve çözüm bulmanızı rica ederim.
SAYGILARIMLA
Yüksel Ünal
yüksel ünal 0530 783 62 66