bimer e dilekçe

Ziyaretçi

/ #612

2015-10-21 20:17

ben bartın merkezde ikamet eden serbet meslek sahibi yim ben bundan yaklaşık 5.6. ay önce bartın merkezdeki booş markası satan akmazlar gurubuna ait iş yerinden dsımart aldım bunu bana satan tuncay kardeşimiz internetle birlikte ayda 86 tl. ödeyeceğimi söyledi bende evde tlf olmadığı için kabul edip aldım yanlız yaklaşık 2 aydır internetimde bir sıkıntı oluştu ve kullanamadım bu sıkıntımı defalarca akmazlar booş bayisine giderek durumu bildirdim aynı zamanda müşteri hizmetlerinide defalarca aradım ve bir sonuç alamadım her seferinde beni oyalayıp gönderdiler en sonunda şikayet edeceğim dava açacağım diyerek zorla yaptırdım şimdi bana 2 aylık fatura geldi 174 tl ödemediğim takdirde yayınlarımın kesileceği mesajı geldi bende bugün giderek başka bir bayiiye 1 faturamı ödedim çünkü yayınlarım kesilecekti şimdi soruyorum bu 2 aylık süre içinde kullanmadığım halde bende aidat istediler 1 tanesini bugün yatırdım peki ama kullanmadığım halde benden nasıl böyle bir ücret çıkartıp alabiliyorlar benden kullanmadığım halde bu ücreti tarafıma çıran ve beni mağdur eden dsımarttan ve bartın akmazlar booş bayisinden şikayetçiyim gerekenin yapılıp tarafıma bilgi verilmesini arz ederim mehmet altuntaş tlf 05467890324