Ankara Ulus ve Kızılay'dan Ayaş'a ego otobüsü istemekteyiz.

Sn Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanlığına,

Ankara ya 50 km mesafedeki Ayaş'a  özel otobüslerinizden tahsis edilmişti. Ama saatte bir - tıklım tıklım dolu otobüslerin koltukları standart dışı- kreş otobüsü gibi, şoförler çok genç- fiyat 3.5 lira ve kızılaya gitmek için 3,5+200=5.5 gidiş geliş 11 tl veriyoruz, ayakta ve tıkış tıkış- gencecik çoluk çocuğun kullandığı araçlarda çalkalanıyoruz.

İsteğimiz:1) Bu özel otobüslerin ankaradaki Eryaman otobüsleri gibi kaliteli, klimalı- koltukların büyük insan ebadında- bölge trafiğin kontrolüyle tıkabasa dolmasının tetkiki kaydıyla nizama sokulmasına;

2) Fiyat olarak Eryaman- sincan kadar bile dur-kalk yapmayan, okadar çok dolanıp kilometre yapmayanbu otobüslerin fiyatının kıyasla indirilmesine- hatta tamamen iptalina ilginizi rica ediyoruz.

3)Aslında Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO otobüslerini istemekteyiz. Kızılay ve ulustan kalkarak ayaşa gelen- toki bloklarından duraklanan, otobüslere ihtiyacımız var. İmza toplayabiliriz- ama 2 gün gözleyen bir görevli ne halde olduğumuzu görebilecek ve bize hak verecektir.

4) ilginizi- bizleri şoför- otobüs standartları anlamında küçümseyen- boş gittiği zamanları bahane ederek üst üste 1 saat hırpalanmamaıza sebep olan  bu uygulamaya son verilmesini hassaten rica ederim.

 

Dilekçeyi imzala

Bunu imzalayarak, ayşen hadimioğlu şahsının imzamı, bu konuda yetkisi olanlara vermesini onaylıyorum.


VEYA

İmzanızı onaylamak için bir bağlantı içeren bir E-posta alacaksınız. E-postalarımızı aldığınızdan emin olmak için lütfen info@dilekceonline.com adresini adres defterinize veya güvenilir gönderen listesine ekleyin.

Ücretli Reklamcılık

Bu dilekçenin reklamını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...