bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

emine

2014-08-13 16:07

Ben bu sene sorumluluk sınavına kalmıştım bir dersten üniversiteyide kazandım ama sorumluluk sınavı eylülün sonunda olcakmış yani ben üniversiteye gidemiyecem sınavın bu agustosta olmasını ve diplomayı alıp üniversiteye gitmek istiyorum hem okuyup hem calışmam lazım oldugu icin iş buldum işe girdim diploma olmadıgı icin iştende cıkardılar bugün tek bir dersten 49 da kaldım lütfen sınav ağustosta olsun :(

Ziyaretçi

#427 Re: emine

2014-08-13 16:12

Ziyaretçi

2014-08-15 12:57

samsun gazi devlet hastanesi arkasında oturmaktayım antalya sok.hastaneye ait olan havalandırma makınaları yaklaşık 7 metre uste kurulmuş ve 24 saat kapanmadan çalışan makınelerden evde cam çerceve açamıyoruz balkonda 2 kışı karsılıklı konuşamıyor sesden dolayı bunlara ait bir kazan dairesi olması gerekmez lutven çare

Ziyaretçi

2014-08-15 14:59

Ahmet ve Rabia oglu 1985 dog. salık memuru mimar sinan mahalesi 8529 sk. 13a blok kat2 no2 osmaniye adresinde ikamet eden Esabil Mert hakında şikayete bulunmak istiyorum. Esabil Mert osmaniye ili valilik binasında salık memuru olarak görev yapmaktadır.bu vatandaşın kendisi koyu bir fetulah cematindendir. akpartimiz hakında kötü anlatımlar ve propakandalar yaparak partimizi sürekli kötülüyor ve görev yaptıgı valilik binasında personele ve akpartili olan sahıslara iyi davranmıyor görevini ihlal ediyor. ve sürekli propağanda yaparak insanları akpartiden uzklaştırmaya çalışıyor kendisinin haricinde abisi olan Cebrail Mert gazi antep ışık dersanesi müdürlügünü yapmaktadır. bu şaısların partimize bu şekilde kötüleyerek anlatımlarını prpokandalarını kaldıramadaıgı için çok zoruma gitiginden size bu dilekçeyi yazma istegi duydum. gereginin yapılmasını arz ederim. Şikayet eden ben ERDAL BAZ akıncılar mahalesi 3974 sk. no.:13 YÜREGİR ADANA oturuyorum. SAYGILARIMLA

Ziyaretçi

2014-08-16 14:09

TRAKYA GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRLÜĞNE EDİRNE Gümrükten geçerken hakkımda yapılan gün sorgulamasında,sorgu ekranında ihbar uyarısı çıkmaktadır.Mevzuata aykırı bir halim olmamasına rağmen bu durumun yaşanması mağduriyetime neden olmaktadır.Bu durumun düzeltilmesi saygıyla arz ve talep olunur. ADRES:SULTANMURAT MAH. VATAN SOK.NO:19 D:14 K.ÇEKMECE İST. tel:05357950322

Ziyaretçi

2014-08-17 15:18

Aydın-söke-yenidoğan mah.oturuyorum.karşımda teknecci.hizar çalıştırıyor.rahatsızım.jndmya ve zabıtaya bdimilgi verdim.ilginelen yok.

Ziyaretçi

2014-08-18 09:06

okul öncesi öğretmeniyim sıralamalarla ilgili yanlışlık olduğunu düşünüyorum gereğinin yapılıp aydınlatılmak istiyorum

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-08-21 17:58

2014-08-21 17:59

Ziyaretçi

2014-08-25 13:22

Ben Ahmet İdacının velisi Ruşen Zeki sayın yetkililer ben Kayseriden size sesleniyorum benim şikayetim: benim mahallemde Anadolu Lisesi olmasına rağmen benim çocuğumun benim tercih etmediğim uzaktaki okula sistem üzerinden kayıt olduğu için ben naklinin mahallemdeki Hisarcık Anadolu Lisesine kayıt olmasını sizden rica ediyorum eğer sesim duyulmaz ricam kabul olmazsa bütün basınlara haber vereceğim ben okutamam okuldan alacağım ve sorumlusu olarak sizi suçlu göstereceğim ve bütün basına duyuracağım.
NOT:Ben eşimden boşandım nafaka ile geçiniyorum kirada oturmaktayım çocuğumu okutacak durumum yok gideceği yol çok uzak ben çocuğumun mahallemdeki Hisarcık Anadolu Lisesinde okumasını arz ederim.

Ziyaretçi

2014-08-25 13:30

Ben muhammed mustafa kozanın velisi melahat kozan sayın yetkililer size sesleniyorum benim şikayetim: benim mahallemde anadolu lisesi olmasına rağmen benim çocuğumun benim tercih etmediğim uzaktaki okula sistem üzerinden kayıt olduğu için ben naklinin mahallemdeki hisarcık anadolu lisesine kayıt olmasını sizden rica ediyorum eğer sesim duyulmaz ricam kabul olmazsa bütün basınlara haber vereceğim ben okutamam okuldan alacağım ve sorumlusu olarak sizi suçlu göstereceğim ve bütün basına duyuracağım
NOT:Eğer çocuğum okumazsa kendisine bir zarar vermesinden dolayı tamamen sizi suçlu göstereceğim ve sonuna kadar sözümün arkasında duracağım bunlara gerek kalmaması için lütfen yetki sahipleri biz velileriin sesine kulak verin.

Ziyaretçi

2014-08-28 11:04

oglumun gidecegi lise çok uzak oldugu için şehit temel çingöz ve ya ticaret borsa lisesine kaydının alınmasını arzederim .
yasemin

#438 oglumun lisesinin degişmesini arzederim

2014-08-28 11:07

oglumun gidecegi lise uzakoldugu için ticaret borsa ve ya temelcingöz lisesine kaydının alınmasını arzedelim.

Ziyaretçi

2014-08-29 10:39

ben edirne karaagaç 54. mekanize tugayına 10 gün önce vatana borcumu ödemek için geldim ama gördüm kü burada vatandan çok vatan hayini var devrecilik diyip dövüyorlar sıracılık deyipbolaşıkları 20 defa üst üste yıkatıyorlar tuvaletleri diş fırçasıyla yıkatıyorlar buradaki askerler burada intahar etsem çogu kişi intahar edecek son umut burası ben buradan başka memlekete gitmek istiyorum bunun için gerekli kişi yani sayın başbakanımızdan arz ediyorum

Ziyaretçi

2014-08-29 13:24

712 Nolu Orta okul çıkışlı bir öğrenciyim.liseye yeni geçiş yaptım.kayıt tarihinde bulunmadığım için okulumu Karaisalıçatalan Anadolu lisesine vermişler. ben Seyhan'ın Gülbahçe Mahallesinde ikamet ediyorum. Buradan mesafe 84 km'dir.Hergün bu kadar mesafeyi ne gidecek araba nede buna imkanım var.ilgililerden orada yurt imkanınında olmadığını öğrendik.ilgililerden şunu talep ediyoruz:bu kayıt yapılan öğrencilerin durumları göz önünde bulundurularak atama yapılırsa doğru bir tercih olur bu hususun bilinmesi ve düzeltilmesi temennisiyle arz ederim. Yeni kaydımın da Gülbahçe mahallesinde yeni yapılan Semih Ramazan Anadolu imam hatip lisesine alınmasını talep ederiz.

2014-09-01 10:24

2014-09-01 10:25

Ziyaretçi

2014-09-01 10:43

oğlumun istemediği bir okul çiktı evime çok uzaktır o yüzden evime yakın olarak hasan akel Anadolu lisesini istiyorum arz ederim.

Ziyaretçi

2014-09-02 11:26

MRB LAR BEN MUSTAFA GARGA 1 YASINDA COCUK ESIRGEME YUVASINDA KALDIM 18 YASINA KADAR 18 YASINDA CIKTIM YURTAN ILK OGRETIM MEZUNUYUM CUCEYIM BEN 1 KEZ BANA MEMURLUK SINAVI GELDI AMA KACIRDIM SOSYAL HICMETLERE GITIM HIC BIRI BANA YARDIMCI OLMADILAR DILEKCE YAZDILAR AMA HIC BIRI OLUMSUZ OLDU BEN CUCEYIM BOYUM KISA DIYE CALISAMIYORUM BENIM HAKLARIM WAR MADEM AMA HIC BIR SEY GELMIYOR BANA BEN IS ISTIYORUM YARDIMCI OLURSANI SEVINIRIM LUTFEN
Gamze

2014-09-02 18:00

Sayin Başbakanım ve Cumhurbaşkanım kredi kartı borcum var aldığım maaşla odeyemiyorum toplu para olması lazım kredi başvurusu yaptım ama hiç bir banka vermedi bu borcu ancak krediyle odeyebilirim lütfen yardımcı olun

Gamze

2014-09-02 18:03

Sayin Başbakanım ve Cumhurbaşkanım sizden yardım istiyorum Lütfen kredi kartı borclarim var aldığım maaşla odeyemiyorum toplu para olması lazım bunun için bir çok bankaya kredi başvurusu yaptım ama red cevabı aldım lütfen yardımcı olundaha öncede yazmıştım kaymakamliktan aradılar gittim ama kimse ilgilenmedi 

2014-09-03 10:55

Ziyaretçi

2014-09-08 18:05

ben malatyada esnafım dükkanımın önünde logar geçmekte kokudan içerde ve dışarda durulmuyor kaç defa yetkililere aradık ama bi çare bulmadılar ilgilenmediler bile siz yardımcı olursanız sevinirim bu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.
Gamze

2014-09-10 10:11

Sayin Başbakanım lütfen ilgilenin bu yorumla kredi almak istiyorum 3 binlira bankalar vermedi kredi kartlarimi odeyemiyorum başka türlü

Ziyaretçi

2014-09-11 19:46

Sayin basbaknim ben semdinli yesilova kuyunde oturmaktayim sizden isteyimben hali saha yapmak istiyurum yanliz yapacakdurumum yok herhangibir kolaylik saglasaniz tesekurler