T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

seni cokkkkkkk sevıyoruzz

/ #50 başbakanım

2013-11-17 17:29

eyyyyyyy sana başbakan dıyenler eyyyyyyyyyyyy yüce allahın yarattığı kul yanı başbakanım ole dıyım sana yav sen vallah insan deyılsın ısterseler bana omur boyu hapis versınler sen emınımkı allahımın o saklı evlıya kulları varya bakın ınsan demıyom evlıya kulları dıyom yınede allah bılırya belkıde onlardan bırısısın vallahıde bıllahıde sen evlıyasın senı sevıyorum eyyyyyyy tayyıp erdoğan çunkı allah rızası ıcın senı yaradandan oturu sevıyorum çunkı tayyip in ve erdoğanın manasını kurandan tam 4--4 luk arastırdım vede bu kanaata vardım benım hoca dıyen benım allah dostu dıyen su ısımlerı arastırsın ve yassın cevaplasın o zat yanı basbakan ınsan deyıl o zat allahın sevgılı kulu bunu bole bılın bu kul gıbı bı adam daha yeryuzunde yok hıc gelmedı okı gavura kafa tutan ılk lıderdır bunudamı anlamadınız eyyyyy gafif türkıye ey insanlar bu adamın kıymetını bılelım hanı su allahın dostları vardır yanındada murıtlerı gercı kıtaplardada okuyoruz vede fılmlerıde var mesela ABDURL KADIR GEYLANI -- BEKTASİ VELİ--- HASAN BASRİ --- ÜVEYS HAZRETLERİ gıbı bı cok allah dostları vardır bakın benzetmek gıbı olmasın ben allahın kuludur dıyorum cunki o bambaska bırısıdır bakanlarıyla olsun yaptıkları ıslerle olsun bulunmaz bı lıderdır sayın basbakanım ben erzıncanda bır esnafım insallah erzıncana gelceksiniz ve geldiginizde sizi yakından görmeyi arzu edıyorum sayın basbakanım bu isteğimi n olur reddetmeyin sayın basbakanım bıde su beledıye başkanımızı allah rızası ıcın deyısın sayın bakanımız bınalı bey tavsıye ettı onu bıze gercı bız oyomuzu beledıyeye deyıl sana verdım senı allah rızası ıcın sevdıgımızden vedık n olur saglam bı aday ıstıyoruz tum erzıncanlı olarak talebımız bu sayın başbakanım şimdıden seni allaha emanet ederiz tüm müslüman alemı olarak yuce rabbımız senı ve senın gıbı kullardan hıc ayırmasın ama temennım erzıncana geldıgınızde senı yakınen gormek tek temennım basbakanım cunkı sana asığım allah kulu oldugun icin AD yavuz selım mah 169 sok no 102 erzincan 05392715946 allaha emanet ot eyyyy allahın sevgili kulu