T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

Ziyaretçi

/ #92

2014-06-15 21:52

ben pazarcıyım hadfada 1 gün pazara cıkıyom elektrik borcum var elektiriğimi kestiler 1 aydır karanlıktayım hiçbir gelirim yok oğlum asker param yok kocam hayırsın kumar oynuyor eline 5 kurus geçse hemen kumar benim hiçbir güvencem yok param yok babamın emekli işi var onu yatırsam emekli olacam aylık asgari ücret alırım ama 8 milyar istiyorlar fakat bunu yatıracak param olmadıgı için yatıramıyorum 12 milyar elektirik borcum var aslında 6 7 milyar gerisi faiz kaymakam yardım etmiyor kimse yardım etmiyor bu devlette suriyeliler daireler alıyor elektrikleri paraları var biz tc vatandaşıyız ama ne para ne pul nede elektriğim var kömürden başka bir yardım vermiyorlar 2 ayda 1 fon 100 tl veriyopr ama oda birşeye yetmiyor bir kötü evimiz var ev sahibi allah razı olsun kira alımıyor biz tc vatandaşı değilmiyiz bizim başımız kelmş ? işkur baba iş vermiyor ibrahim erdoğan oyalayım duruyor işim gücüm yok elektrik yok para yok bana bir yardım eli uzatın bir maaş bağlayın allah rızası için benim adım ayşe coban islahiyede oturuyorum ev konutları yapılıyor ona müracaat ettim ne olur bana bir konut verin 3 + 1 kirayı napar eder çalışır öderim bana yardım edin elektiriğimin bir kısmını öderim sizde allah rızası için elinizden gönlünüzden ne koparsa yardım edin bhangi devirdeyiz kimsenin elektiriği kesilmiyor suriyelilere bizden daha cok değer veriliyor baba yadım edin yaşım 52 nolur bir yardım eli uzatın allah rızası için  evim islahiyede pınarbaşı mahallesi fettahlı oğlu market yanı çay kenarı no 22